لاف و بلوف حکومتی در رابطه با واکسیناسیون

واکسیناسیون و لاف و بلوف حکومتی ـ ۱۴مهر۱۴۰۰

پاسدار امیر عبداللهیان وزیر خارجه‌ی رژیم گفت: «امروز با قاطعیت می‌گوییم، حدود ۷۰ درصد مردم واکسن زدند. چند ده میلیون دوز واکسن در انبار داریم.» کافی است نگاهی به وضعیت کشورهایی که آمار واکسیناسیونشان به ۷۰درصد رسیده، این کشورها از پیک‌های کرونا رهاشده‌اند. محدودیت‌ها برداشته‌شده، زنجیره‌ی انتقال ویروس به‌صورت گسترده قطع‌شده. آیا ایران در چنین وضعیتی قرار دارد؟

خبرگزاری تسنیم ۱۰مهر نوشت: «در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۱۷ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند»

این آمار را در شیوه‌ی مهندسی آمار رژیم ضرب کنید تا واقعیت نمایان شود. طبق آمار مقاومت ایران روز ۱۰ مهر ... هم‌وطن براثر کرونا جان باختند. همین خبرگزاری تسنیم که متعلق به سپاه تروریستی قدس است از فوت برخی اعضای کادر درمان علی‌رغم واکسیناسیون خبر داده

در چنین شرایطی که کادر درمان و پزشکان متخصص نگران از راه رسیدن پیک پنجم هستند، سران و مهره‌های حکومتی با وقاحت از جشن واکسیناسیون دم می‌زنند. محبوب‌فر از کارشناسان حکومتی گفته است: «وزیر بهداشت به این موضوع اشاره نمی‌کند که جمهوری اسلامی هشت ماه از واکسیناسیون جهانی عقب‌افتاده است» 

واقعیت این است که خامنه‌ای با ممنوع کردن ورود واکسن به ایران مجرم و مسبب جان‌باختن بیش از ۲۰۰هزار ایرانی در ۸ماه‌ تأخیر در ورود واکسن است و مردم ایران این را می‌دانند و هرگز این جنایت را نمی‌بخشند.

مطالب مرتبط

واکسنهای تحمیلی و سراسیمگی آخوندها

عوام‌فریبی و تبلیغات دروغین در واکسیناسیون برای پرده‌پوشی نسل‌کشی در قتلگاه کرونا