بسته شدن ۳۱۶حساب جعلی سپاه پاسداران و اطلاعات آخوندها با فالوئرهای خریداری شده موهوم در فیسبوک و اینستاگرام، پیام سخنگوی مجاهدین ـ دریک نگاه

سخنگوی مجاهدین: بستن چند صد حساب و صفحه سپاه و اطلاعات در فیسبوک و اینستاگرام ثابت کرد که لجن پراکنی علیه مجاهدین آبشخوری جز سپاه و اطلاعات ندارد ـ۲۱مهر۱۴۰۰

فیسبوک اعلام کرد این شبکه از ایران سرچشمه گرفته و عمدتاً در اینستاگرام بنام شهرهای لرستان نامگذاری شده بود.

آنها مطالب مربوط به رسانه های دولتی ایران و مقامات دولتی را مجدداً پست گذاری می‌کردند.

فیسبوک در تحقیقات خود در این خصوص پیوندهایی را با افراد مرتبط با سپاه پاسداران پیدا کرد.

برخی از این حساب‌ها خودشان را زنان جوان کرد جا می‌زدند و بقیه ادعا می‌کردند از هواداران مجاهدین خلق ایران هستند تا به‌این وسیله مستمعینی در میان جوامع مختلف به‌ دست آورند

در آذر ماه ۱۳۹۹ نیز شرکت امنیت سایبری تردستون ۷۱ پس از تحقیقات مفصل اعلام کرد سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات رژیم ملایان، در یک عملیات مشترک، کنفرانس سالانه شورای ملی مقاومت ایران را کلید زدند.

 و طی ۶۰ساعت با ۱۱۲ هزار توئیت به لجن‌پراکنی علیه مجاهدین و مقاومت ایران پرداختند و ثابت شد کسانی که برای این عملیات کثیف کف می‌زدند.

در واقع در توبره سپاه و اطلاعات آخوندها جولان می‌دادند.

سخنگوی مجاهدین: بستن چند صد حساب و صفحه و گروه دیگر سپاه و اطلاعات رژیم در فیسبوک و اینستاگرام بار دیگر ثابت کرد که لجن پراکنی علیه مجاهدین و مقاومت ایران، آبشخوری جز سپاه و اطلاعات آخوندها ندارد.

ادعای فالوئرهای چند ۱۰ هزاری یا چند ۱۰۰ هزاری در یاوه گویی مزدوران نیز سراپا موهوم و دست پخت و خریداری شده توسط ارگان های امنیتی رژیم است.

 

  ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: رژیم ایران عنصری نامطلوب و بی ثبات کننده در منطقه است.

الشرق الاوسط: شکست سخت متحدان رژیم ایران در انتخابات پارلمانی عراق.

منصور پوریان، رئیس شورای حکومتی تأمین دام: طاعون، بسیاری از دام‌های کشور را درگیر کرده. علت شیوع طاعون این است که دامداران به‌علت گرانی دارو، نتوانستند دام خود را واکسینه کنند.

یک کارخانة ریخته‌گری در شهرک صنعتی حیدریة ضیاآباد در استان قزوین، دچار آتش سوزی شدید شد. با کمال تأسف در این حادثه یک کارگر جوان، پایش قطع شد.

یادآوری می‌کنیم به‌گفتة‌ کارشناسان حکومتی، رژیم آخوندی برای ایمنی کارگران و  استانداردسازی کارخانه‌ها، هیچ هزینه‌ای اختصاص نمی‌دهد که باعث می‌شود پیاپی شاهد چنین فجایعی در مراکز صنعتی و کارگری کشور باشیم.

خبرهایی از دیگر نقاط جهان در یک نگاه را ادامه می‌دهیم:

شب گذشته، زمین‌لرزه‌ای با قدرت ۶ و ۴ دهم ریشتر جزیرهٴ کرت در یونان را لرزاند. این زمین‌لرزه به ساختمانها آسیب زد، اما تاکنون گزارشی از تلفات انسانی داده نشده است.

روز گذشته بیشتر از یک‌صدهزار شهروند لهستانی در مناقشه بین کشورشان و اتحادیه اروپا، در حمایت از اتحادیه اروپا به تظاهرات پرداختند. دیوان عالی لهستان طی حکمی برخی از قوانین اتحادیه اروپا را مغایر با قوانین لهستان اعلام کرده است، و در این میان شهروندان لهستانی خواهان اجرای قوانین اروپایی هستند.

مطالب مرتبط

رویترز ـ فیسبوک نزدیک به ۲۰۰ حساب متعلق به هکرهای رژیم را به‌ دلیل جاسوسی سایبری از دور خارج کرد

بسته شدن ۳۱۶حساب جعلی سپاه پاسداران و اطلاعات آخوندها با فالوورهای خریداری شده موهوم در فیس‌بوک و اینستاگرام