ضرب‌وشتم وحشیانه مردم توسط مزدوران انتظامی و ادعای الگو بودن در جهان ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ ضرب‌وشتم وحشیانه مردم توسط مزدوران انتظامی و ادعای الگو بودن در جهان ـ ۲۲مهر۱۴۰۰

آخوند سعیدی، امام جمعه خامنه‌ای در قم با دجالگری تلاش کرد اقدامات سرکوبگرانه و ضدبشری نیروهای سرکوبگر را توجیه کند. آخوند سعیدی گفت: پلیس جمهوری اسلامی علاوه بر دنیای مردم، به آخرت مردم هم کار دارد و این در هیچ نظام دیگری مشاهده نمی‌شود و باید الگویی برای دیگر پلیس‌های جهان باشد!

در همین حال بر اساس تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، مزدوران نیروی انتظامی خامنه‌ای در تهران بزرگ، با وحشیگری یک خانم جوان را بازداشت کردند که خشم و نفرت مردم حاضر در صحنه را برانگیخت. تاریخ دقیق این حادثه هنوز مشخص نشده است. 

لازم به یادآوریست به گفته آگاهان، خامنه‌ای و رئیسی در وحشت شدید از خیزش‌های اجتماعی، تلاش می‌کنند با این اقدامات سرکوبگرانه، جامعه را مرعوب کنند. اقدامی که به گفتهٴ کارشناسان رژیم، نتیجهٔ عکس خواهد داشت و باعث افزایش خشم اجتماعی می‌گردد.

تجمع اعتراضی سراسری معلمان و فرهنگیان کشور در شهرهای میهن

امروز پنجشنبه ۲۲ مهرماه طبق فراخوان شورای همآهنگی صنفی فرهنگیان، معلمان در ۴۱ شهر (تهران، خرم‌آباد، ساری، کرمانشاه، بروجرد، خرمشهر، شیراز، پلدختر، اندیمشک، یزد، قزوین، اصفهان، مشهد، اردبیل، مریوان، ملایر، جوانرود، سلسله، همدان، قم، زنجان، بهبهان، سقز، نورآباد ممسنی، اراک، ایلام، شیروان، فریدون کنار، بندر انزلی، الیگودرز، سنندج، اهواز، یاسوج، کرمان، بوشهر، بندرعباس، بجنورد، داراب، تاکستان، رشت، ایذه)

و ۲۳ استان (تهران، لرستان، مازندران، کرمانشاه، خوزستان، فارس، یزد، قزوین، اصفهان، خراسان رضوی، اردبیل، کردستان، همدان، قم، زنجان، مرکزی، ایلام، خراسان شمالی، گیلان، کهگیلویه و بویراحمد، کرمان، بوشهر، هرمزگان) دست به تجمعات اعتراضی زدند.

این تجمعات در تهران در مقابل سازمان برنامه و بودجه رژیم و در شهرستانها در مقابل ادارات کل آموزش و پرورش رژیم، برگزار شد.

بخشی از مطالبات معلمان اجرای طرح رتبه‌بندی، اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری و حق تحصیل رایگان برای همه می‌باشد.
توجهتون رو به تصاویری که تاکنون از اعتراضات سراسری به‌دست ما رسیده است جلب می‌کنیم

مطالب مرتبط

از صبح امروز تجمع اعتراضی معلمان و فرهنگیان در تهران، خرم‌آباد، کرمانشاه، بروجرد، شیراز، مازندران و قم آغاز شد ـ دریک نگاه

اعتراف خضریان عضو مجلس ارتجاع به برخورد تحقیر آمیز نیروی سرکوبگر انتظامی با موتورسواران