اعتراف به مافیای گسترده دارو، ۱۰۰۰مقام دولتی داروخانه دارند ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ اعتراف به مافیای گسترده دارو، ۱۰۰۰مقام دولتی داروخانه دارند ـ ۲۳مهر۱۴۰۰

بنا بر گزارش خبرگزاری سپاه پاسداران در جریان جنگ باندهای درونی رژیم، گوشه‌یی از مافیای غارتگر دارو برملا و مشخص شد که بیش از ۱۰۰۰مقام حکومتی داروخانه دارند، ا ین خبرگزاری حکومتی در گزارش خود نوشت:

«در بررسی داروخانه‌های سراسر کشور ملاحظه شد که از حدود ۱۳ هزار داروخانه فعال در سراسر کشور، مؤسس ۸۱۲ داروخانه از کارکنان بخش دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی بودند و مؤسس ۲۲۱ داروخانه نیز از کارمندان شاغل در پست‌های حاکمیتی سیاست گذاری، صدور مجوز و نظارت بر امور دارو هستند».

این اعترافات گوشه‌یی از غارتگریهای مافیای داروی حکومتی وابسته به سپاه و بیت‌خامنه‌ای است که سالهاست که سلامت مردم ما را به گروگان گرفته گرفته‌اند.

کاهش جدی ذخیره سد زاینده رود و بحران بی آبی در انتظار استان اصفهان

محمودچیتیان، سرپرست معاونت حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌یی رژیم در استان اصفهان در گفتگویی با خبرگزاری حکومتی ایران وضعیت آب استان را نامطلوب اعلام کرد و گفت:

« میزان ذخیره سد زاینده رود به‌عنوان منبع اصلی تأمین آب استان اصفهان با کاهش چشمگیری روبه‌روست و حدود ٨۶درصد آن خالیست.

مقدار ورودی و خروجی از سد به ترتیب پنج و ۱۹ مترمکعب بر ثانیه است و مقدار ذخیره کنونی نسبت به میانگین بلندمدت دست‌کم ۵۰درصد کاهش دارد. »

شایان یادآوریست که یکی ازدلایل اصلی خشک شد ن رودخانه زاینده رود به‌عنوان منبع اصلی آب استان اصفهان، استفاده غیرکارشناسی ودست‌اندازیهای غارتگرانه سپاه خامنه‌ای است.

گرانی

در ادامهٔ غارت مردم ایران با اهرم گرانی توسط مافیای حکومتی، آمارهای کوچک شدهٔ حکومتی نشان می‌دهد اجاره‌بهای واحدهای مسکونی در تابستان سال جاری نسبت به سال گذشته ۲۴ و ۷ دهم درصد افزایش یافته و متوسط افزایش هزینه اجاره‌بها برای خانوارهایی که تمدید قرارداد داشته‌اند، ۴۶ و ۹ دهم درصد بوده است.

گرانی سرسام‌آور هم‌چنین در زمینه‌های مواد خوراکی، خدمات و مواد بهداشتی نیز سیر شتابان صعودی دارد.

مطالب مرتبط

هشدار گوگل ـ هکرهای رژیم ایران با استفاده از روش‌های جدید جاسوسی، به حملات سایبری خود ادامه می‌دهند ـ دریک نگاه

رخداد ـ رئیسی و داروی درمان کرونا