شهادت دادن برادر مجاهد سید جعفر میرمحمدی از اشرف۳ به‌صورت آنلاین در دادگاه استکهلم ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ شهادت دادن برادر مجاهد سید جعفر میرمحمدی از اشرف۳ به‌صورت آنلاین در دادگاه استکهلم ـ ۲۳مهر۱۴۰۰

قهرمان شهید مجاهد خلق سید عقیل میرمحمدی دانشجوی علوم سیاسی برادرٍ سید جعفر میر محمدی،، از زندانیان سرفراز و سرموضع بود که در قتل‌عام ۶۷ در برابر جلادان هیأت مرگ در زندان گوهردشت کرج از نام و آرمان مجاهدین خلق ایران دفاع کرد و پس از ۷سال مقاومت در برابر شکنجه و زندان سربه‌دار شد

امروز هم‌چنین ایرانیان آزاده و بستگان مجاهدان سربه‌دار امروز تظاهراتی را در شهر استکهلم در سوئد برگزار کردند. تظاهرات کنندگان خواستار محاکمه خامنه‌ای و رئیسی جلاد و اژه‌ای به جرم ارتکاب به نسل‌کشی و جنایت علیه بشریت در قتل‌عام ۶۷ شدند

تجمع اعتراضی جوانان سوسنگرد

بنا بر گزارشات رسیده جمعی از جوانان سوسنگرد شب گذشته ۲۲مهر۱۴۰۰ در یک تجمع اعتراضی خواستار استعفای فرماندار و شهردار رژیم در این شهر و انحلال شورای ساختگی این شهر شدند.

جوانان معترض سوسنگرد عوامل رژیم در این شهر را مسئول سرقت ثروتهای مردم و عدم تحقق مطالباتشان می‌دانند.

جان باختن یک کولبر بر اثر شلیک مستقیم پاسداران جنایتکار در سردشت

مطابق گزارشات رسیده پاسداران جنایتکار روز پنجشنبه ۲۲مهر با شلیک مستقیم به سوی گروهی از کولبران زحمتکش؛ یک کولبر جوان را به‌قتل رساندند.

بر اساس همین گزارش؛ وی ژیان علی‌پور نام داشت که در ارتفاعات مرزی سردشت مورد اصابت گلوله پاسداران از فاصله نزدیک قرار گرفت و جان باخت.

وی اهل روستای بیژوی از توابع سردشت و پدر دو فرزند بود.

خبرگزاری حکومتی ایلنا: نیمی از جمعیت کشور نصف ماه را با جیب خالی سر می‌کنند

خبرگزاری حکومتی ایلنا در گزارشی با انتشار جداول آماری مهندسی شده حکومتی به وضعیت فاجعه‌بار زندگی کارگران میهنمان اشاره کرد و نوشت:

«سبد واقعی هزینه‌های یک خانواده ۳و سه دهم نفری به ۱۰میلیون و ۹۵۲هزار تومان رسیده و دستمزد ماهانه کارگران تنها کفاف هزینه‌های آنان در ۱۱روز از یک ماه را می‌دهد.

این خبرگزاری حکومتی در ادامه می‌افزاید:

«می‌توانیم نتیجه بگیریم که میلیون‌ها خانوار کشور که جمعیت کلی آنها شاید بیش از ۳۰میلیون نفر باشد، نصف ماه را با جیب خالی سر می‌کنند. »

مطالب مرتبط

اعتراف به مافیای گسترده دارو، ۱۰۰۰مقام دولتی داروخانه دارند ـ در یک نگاه

شهادت دادن برادر مجاهد سیدجعفر میرمحمدی از دادگاه دورس در ارتباط زنده با دادگاه استکهلم در سوئد