مجلس ارتجاع صبح امروز با حضور امیرعبداللهیان،جلسة غیرعلنی برگزار کردتادرباره بحران بین المللی رژیم چاره جویی کند ـ دریک نگاه

کانال سپاه پاسداران: در جلسهٔ غیرعلنی مجلس، امیر عبداللهیان به موضوعاتی چون برجام، منطقه، افغانستان و باکو می‌پردازد.ـ دریک نگاه  -۲۵مهر۱۴۰۰

روزنامهٔ حکومتی اعتماد: تهاتر نفت با کالا، تنها باعث سرازیر شدن سیل کالاهای چینی و هندی نامرغوب به کشور شده است.

حمید حسینی، رئیس اتحادیهٔ صادرکنندگان فرآورده‌های نفتی رژیم: مجبور شدیم به‌خاطر تحریم‌ها، به تهاتر رو بیاوریم و در تهاتر، نفت بدهیم و چای بگیریم. در حالی‌که اصلاً چای نیاز نداریم!

اعتراف سازمان برنامه و بودجه رژیم: در صورت ادامه تحریم‌ها، دولت در سال۱۴۰۳ در آستانهٔ ورشکستگی قرار می‌گیرد و نرخ دلار در سال۱۴۰۶ تا ۲۸۴هزار تومان اوج خواهد گرفت.

روزنامهٔ حکومتی جهان صنعت: در حالی که نرخ تورم ۵۰درصد است دولت رئیسی قصد دارد حقوق کارمندان دولت را تنها ۱۰درصد افزایش دهد. دولت سیزدهم پایش را روی گردن کارمندان خود گذاشته است.

اعتراف روزنامهٔ حکومتی اعتماد به تشتت درونی نظام: خبر محکومیت مدیران بانک مرکزی، شائبه برانگیز است. ذی‌نفعان این محکومیت‌ها، چه کسانی هستند؟

اجلاس شورای حقوق‌بشر در ژنو با ثبت رسمی بیانیهٔ ۲۱ سازمان حقوق‌بشری، فراخوانی به‌تحقیق بین‌المللی و حسابرسی در مورد قتل‌عام ۱۳۶۷ صادر کرد.

نامهٔ دیوید جونز نمایندهٔ پارلمان انگلستان به وزیر خارجهٔ این کشور: دولت انگلستان باید هدایت‌کنندهٔ تلاش‌های بینالمللی برای حسابرسی از رئیسی و دیگر افراد دخیل در قتل‌عام۶۷ باشد و از طریق محاکمه‌های بین‌المللی آنها را به‌پای میز عدالت بکشاند.

در حالی‌که پس از ۱۲سال که از اجرای یارانهٔ نقدی ۴۵هزار تومانی می‌گذرد، و در شرایطی که تورم، پیاپی در حال رکورد شکنی است و ارزش ریال هم سقوطی بی‌سابقه دارد، رژیم آخوندی حتی یک تومان به یارانهٔ نقدی اضافه نکرده است. در این وضعیت، روز گذشته یکی از وزرای رئیسی جلاد اعتراف کرد که هنوز هم رژیم هیچ قصد و برنامه‌یی برای افزایش یارانه ندارد.

یادآوری می‌کنیم ارز معادل یارانهٔ پرداختی تنها یک و نیم دلار است و با آن تنها می‌توان حدود ۲۰عدد تخم‌مرغ خرید!

مشکل آب خوزستان روزبه‌روز بدتر می‌شود، پرسش اصلی این است که آب‌های سطحی و زیرسطحی این استان پرآب را چه نهادی به روی مردم بسته است؟

با خبرهایی از وضعیت مردم در فاجعه کرونا  ادامه می‌دهیم

آمار قربانیان کرونا در سراسر کشور از ۴۵۷هزار و ۸۰۰نفر فراتر رفت.

محسنی بندپی عضو کمیسیون بهداشت مجلس رژیم: برای بازگشایی مدارس به استاندارد واکسیناسیون نرسیدیم، نباید به حرکات انتحاری چند روز گذشته، ادامه دهیم.

علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد مقابله با کرونا: روزانه هم‌چنان بالای ده‌هزار نفر مبتلا داریم.

مطالب مرتبط

علی مطهری ـ نایب‌رئیس پیشین مجلس ارتجاع: نظام نمی‌تواند همواره در سایهٔ تحریم باشد ـ دریک نگاه

طعنهٔ پزشکیان به دوره‌گردی‌های رئیسی: مصوباتی که در سفرهای رئیسی مطرح می‌شود، غیرعملی است