رئیس کل سازمان نظام پرستاری رژیم از کمبود صد هزار پرستار در کشور خبر داد ـ دریک نگاه

کیهان خامنه‌ای: زیان هفت میلیارد دلاری صندوق توسعه ملی در دولت قبل ـ دریک نگاه  ـ۲۵مهر۱۴۰۰

مجلس ارتجاع از صبح امروز با حضور امیر عبداللهیان، وزیر خارجهٔ‌رژیم، پشت درهای بسته جلسهٔ غیرعلنی برگزار کرد تا دربارهٔ بحران بین‌المللی رژیم چاره‌جویی کند.

روزنامهٔ حکومتی اعتماد: تهاتر نفت با کالا، تنها باعث سرازیر شدن سیل کالاهای چینی و هندی نامرغوب به کشور شده است.

اعتراف سازمان برنامه و بودجه رژیم: در صورت ادامه تحریم‌ها، دولت در سال۱۴۰۳ در آستانهٴ ورشکستگی قرار می‌گیرد و نرخ دلار در سال۱۴۰۶ تا ۲۸۴هزار تومان اوج خواهد گرفت.

روزنامهٔ حکومتی جهان صنعت: در حالی که نرخ تورم ۵۰درصد است دولت رئیسی قصد دارد حقوق کارمندان دولت را تنها ۱۰درصد افزایش دهد. دولت سیزدهم پایش را روی گردن کارمندان خود گذاشته است.

روزنامهٔ حکومتی مردم‌سالاری: درآمدها در رقابت با رشد تورم، عقب مانده‌اند و بخش بزرگی از جامعه، با رشد هزینه‌های معیشتی به زیر خط فقر سقوط کرده‌اند.

روزنامهٔ حکومتی اعتماد: طی ۶ماه اول سال۱۴۰۰ قدرت خرید کارگران ۳۲درصد کاهش یافته است.

در ادامهٔ واکنش‌های هراس‌آلود رژیم به انتشار فیلم ضرب‌وشتم وحشیانهٴ یک خانم هموطن توسط مزدوران سرکوبگر خامنه‌ای، که خشم گسترده‌یی در جامعه برانگیخت، پاسدار اشتری، سرکردهٔ نیروی سرکوبگر انتظامی هم با سوزش از انتشار این فیلم، گفت: در جایی ممکن است اتفاقی روی دهد که متأسفانه سریعاً در فضای مجازی منعکس می‌شود. . (مردم). نباید به دیدن یک عکس و قطعه‌ای از فیلمی بسنده کنند. موضوع دستگیری آن خانم هم بررسی می‌شود!

در حالی‌که پس از ۱۲سال که از اجرای یارانهٔ نقدی ۴۵هزار تومانی می‌گذرد،

و در شرایطی که تورم، پیاپی در حال رکورد شکنی است و ارزش ریال هم سقوطی بی‌سابقه دارد، رژیم آخوندی حتی یک تومان به یارانهٔ نقدی اضافه نکرده است. در این وضعیت، روز گذشته یکی از وزرای رئیسی جلاد اعتراف کرد که هنوز هم رژیم هیچ قصد و برنامه‌یی برای افزایش یارانه ندارد.

یادآوری می‌کنیم ارز معادل یارانهٔ پرداختی تنها یک و نیم دلار است و با آن تنها می‌توان حدود ۲۰عدد تخم‌مرغ خرید!

در پی انتشار مجدد تصاویر دردناک شکنجه، توهین و کتک زدن سیستماتیک در خانه سالمندان توسط عوامل رژیم، که سال گذشته منتشر شده بود، و بازپخش آن دوباره خشم عمومی را برانگیخت، رژیم با سراسیمگی مدیرکل بهزیستی لرستان را به صحنه فرستاد تا او نیز ضمن تأیید درستی این صحنه‌های فجیع، به‌طور مسخره‌ای توجیه کند که این تصاویر مربوط به سال گذشته است! بخشی از این صحنه‌های دردناک را ببینیم.

صبح روز جمعه در ایالت کوئینزلند استرالیا، در یک سرقت عجیب، سارق با لودر، شیشهٔ یک مغازة موتورفروشی را شکست و با همان لودر، دو موتور را به سرقت برد. پس از تعقیب و گریز در نهایت پلیس موفق به دستگیری سارق شد. تصاویر این سرقت عجیب توسط دوربینهای مداربسته منتشر شده است.

مطالب مرتبط

مقایسه نسبت پرستار به تخت بیمارستانی در ایران یک فاجعه بزرگ را نشان میدهد

عضو شورای عالی نظام پرستاری رژیم: بسیاری از وعده‌ها برای افزایش پرداخت و استخدام نیرو اجرا نشده است