جنگ گرگها بر سر غارت و ثروت مردم

جنگ گرگها بر سر غارت و ثروت مردم  ـ در یک نگاه ـ ۲آبان۱۴۰۰

در جریان جدال گرگ‌های نظام بر سر غارت و ثروت مردم، فاش شد که رمضانعلی سنگدوینی، عضو مجلس ارتجاع طی نامه‌یی محرمانه از وزارت نفت خواسته با پارتی بازی دخترش را به‌صورت ویژه استخدام کند.

واکنش رمضانعلی سنگدوینی: چگونه یک نامهٔ محرمانه از سیستم وزارت نفت خارج شده است؟ قطعاً این یک دسیسه و توطئه علیه من است!

آخوند فلاحی عضو مجلس ارتجاع: دولت گذشته ۵۰درصد سهم خود از صندوق ذخیره فرهنگیان را پرداخت نکرد.

مدیرعامل آب منطقه‌یی رژیم در یزد به خشم مردم نسبت به غارت منابع آبی اعتراف کرد و گفت: برای چندین‌بار مردم معترض، خط انتقالی آب اصفهان را شکستند.

در ادامهٔ بحران مسکن، خبرگزاری حکومتی تسنیم اعتراف کرد، اجارهٴ یک‌سوئیت ۲۰ متری در تهران به ۱۵میلیون تومان در ماه رسیده است.

تصادفات

در یک حادثهٔ دلخراش، روز گذشته در اردبیل، یک خودروی پرشیا به داخل گودال بزرگ حفر شده در جاده‌یی در دست تعمیر افتاد و متأسفانه ۴تن از هموطنان جان خود را از دست دادند. علت این حادثه عدم علامت‌گذاری برای این گودال بزرگ وسط جاده، توسط کارگزاران رژیم بود.

در حادثه‌یی دیگر، در شهرستان نمین یک خودروی سواری به یک تیر چراغ برق اصابت کرد و متأسفانه ۴تن از هموطنان جان خود را از دست دادند.

پیش‌تر خبرگزاری حکومتی تسنیم اعتراف کرده بود ایران آخوندزده با داشتن ۱۸هزار کشته در حوادث جاده‌یی در سال، یکی از بالاتری تلفات جاده‌یی در جهان را داراست.

اخبار جهان

رئیس‌جمهور ترکیه به وزارت‌خارجهٔ این کشور دستور داد تا ۱۰ سفیر کشورهای غربی را به‌علت درخواست آزادی یک فعال مدنی، عنصر نامطلوب اعلام کند.

شب گذشته الکس کوینونز، معروف‌ترین ورزشکار عضو تیم ملی دو و میدانی اکوادور، بر اثر شلیک گلوله کشته شد. انگیزهٔ این قتل هنوز روشن نیست.

مطالب مرتبط

اختلاف میان رژیم و روسیه در مورد افغانستان در اجلاس مسکو در رسانه های حکومتی

سفیر فرانسه در آمریکا: در برابر اقدامات رژیم ایران در منطقه دست بسته نخواهیم ماند