حمله سایبری، این بار جایگاههای سوخت ـ قضاوت با شما

قضاوت با شما ـ حمله سایبری، این بار جایگاههای سوخت ـ ۱۰آبان۱۴۰۰

۴آبان توزیع سوخت با کارت سوخت هوشمند در سراسر کشور با اختلال روبرو شد

امام جمعه‌های خامنه‌ای درمراسم نمازجمعه این هفته از این‌که حاکمیت در جریان هک شدن پمپ بنزین‌ها جان سالم به‌در برد سپاس‌گویان بودند، و از دولت آخوند رئیسی جلاد تعریف و تمجید کردند.

آخوند علم‌الهدی پدرزن رئیسی پیزر لای قبای «رئیس‌جمهورمحترم» گذاشت و از این‌که بعد از حادثه در کنفرانس همسایگان افغانستان شرکت نکرده و به یک پمپ‌بنزین رفت قدردانی کرد.

سردمداران و رسانه‌های حکومتی ابتدا سعی داشتند هک شدن سامانه سوخت را به یک کشور خارجی نسبت بدهند اما سرانجام وادار به اعتراف شدند که این دشمنان نظام و به‌قول یک امام جمعه خامنه‌ای «منافقین داخلی» عامل این کار بوده‌اند

آخوند سعیدی امام جمعه رژیم در قم گفت: «این ایام شما شاهد بودید که دشمنان ما برای ایجاد یک التهاب جدید و آشوب جدید در سامانه سوخت کشور اختلال ایجاد کردند و برای ساعاتی مردم را دچار بحران کردند اینها امید داشتند که مثل بعضی از حوادث و پدیده‌هایی که قبلاً اتفاق افتاده بود مردم واکنشی تلخ برای نظام و شیرین برای دشمن از خودشان نشان بدهند» (تلویزیون شبکه نور۷ آبان ۹۸).

اما سردمداران نظام در حالی که هراسان از پیآمد قیام و شورش مردم بودند، باز هم برای روحیه دادن به نیروهای زهوار در رفته‌شان بر طبل میان تهی پیروزی می‌کوبند هم‌چنانکه علی شمخانی «دشمن را بازنده حمله سایبری اخیر دانست».

مطالب مرتبط

هک سامانه سوخت، اضطراب رژیم از قیام ـ قضاوت با شما

حمله به سامانه سوخت و نگرانی از قیام سراسری

لطفا به اشتراک بگذارید: