هشدار کشاورزان اصفهان به‌سران رژیم: خونمان هم بریزد، از حقمان کوتاه نمی‌آییم ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ هشدار کشاورزان اصفهان به‌سران رژیم: خونمان هم بریزد، از حقمان کوتاه نمی‌آییم ـ ۲آذر۱۴۰۰

در ادامهٔ تحصن شبانه‌روزی کشاورزان و مردم اصفهان، صبح امروز کشاورزان به مافیای حکومتی و کارگزاران دزد رژیم هشدار دادند.

در همین حال همبستگی اقشار مختلف مردمی از تحصن و اعتراض کشاورزان محروم، ادامه دارد. بسیاری از مردم و بازاریان با پشتیبانی و تهیهٔ وعده‌های غذایی و سایر الزامات، از این اعتراض، حمایت می‌کنند.

اعتراض کامیون‌داران «فرخ شهر» به غارت منابع آبی توسط مافیای حکومتی

صبح امروز، کامیون‌داران «فرخ شهر» در استان چهارمحال و بختیاری، در اعتراض به غارت و انتقال غیرقانونی آب متعلق به کشاورزان و حفر تونل‌های غیرکارشناسی توسط مافیای آب خامنه‌ای، اعتراض کردند و با کامیونهای خود در سطح شهر به حرکت درآمدند.

اعتراف تکان‌دهندهٔ تلویزیون حکومتی به مخفی‌کاری رژیم در رابطه با کرونا

تلویزیون رژیم در یک گزارش، اعتراف کرد که کرونا از اول دی۹۸ وارد ایران شده است. این در حالیست که رژیم آخوندی همواره این موضوع را انکار می‌کرد و زیر فشار افشاگریها، در اوایل اسفند ۹۸ مردم را از وجود کرونا آگاه کرد.

مقاومت ایران از همان زمان بارها این پنهان‌کاری رژیم را افشا کرد و با افشای اسناد سازمان اورژانس، اثبات کرد که کرونا دست کم دو ماه پیش از اعلام رژیم، یعنی از دیماه وارد کشور شده است.

اکنون در آستانه سومین سال گسترش کرونا در ایران، تلویزیون حکومتی در شرایطی به این جنایت خامنه‌ای، که باعث جان باختن نزدیک به نیم‌میلیون نفر از هموطنانمان شد، اعتراف می‌کند که سران رژیم از اول دی ۹۸ از وجود کرونا اطلاع داشته‌اند.

بحران جهانی رژیم

شب گذشته رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به تهران رفت تا دربارهٔ وضعیت پر‌چالش میان رژیم و آژانس، با رژیم مذاکره کند. همزمان از امروز جلسهٔ شورای حکام برای بررسی نقض تعهدات رژیم هم برگزار می‌شود.

د رهمین حال، هشدارها نسبت به رژیم، در رابطه با مانع‌تراشی‌ها بر سر مذاکرات وین، هر چه بیشتر شده است.

گزارشی در این باره:

طی روزهای گذشته، هشدارها به رژیم به‌خاطر اقداماتش در رابطه با مذاکرات وین و نقض تعهدات برجام شدت گرفته است.

رابرت مالی، نماینده آمریکا در امور ایران گفت: «اگر رژیم ایران به اقدامات تنش‌زایش ادامه دهد، حتی اگر قرار باشد به برجام بازگردیم، این کار غیرممکن خواهد شد».

رابرت مالی هم‌چنین هشدار داد اقدامات رژیم وضعیت را هر چه بحرانی‌تر کرده و اگر «به مسیر کنونی ادامه دهد، جرقه زده خواهد شد».

لوید آستین وزیردفاع آمریکا هم برای نخستین بار از زمان ورود بایدن به کاخ سفید، از «گزینه‌های روی میز» در برابر ایران صحبت کرد و گفت اگر مذاکرات وین شکست بخورد، کاخ‌سفید در رابطه با رژیم ایران، سایر گزینه‌ها را در نظر دارد.

مک گرک، همآهنگ‌کننده کاخ‌سفید برای خاورمیانه و شمال آفریقا هم گفت: «از ابتدا، در دولت بایدن بر اساس تجربه و تحلیل، فرض کردیم که رژیم ایران یک دشمن است و تا آینده قابل پیش‌بینی، همین‌طور خواهد ماند».

آکسیوس و نیویورک تایمز هم در گزارشی گفتند که دولت آمریکا از احیای برجام ناامید شده و اکنون در اتاقهای نشست کاخ سفید، بحث طیفی از اقدامات، در صورت شکست مذاکرات روی میز است. طیفی از «تحریم‌های شدیدتر» تا «اقدامات نظامی».

مطالب مرتبط

جواد رحمتی، معاون استاندارگفت ـ امسال از ۱۵ شهریور نیروگاه تبریز مجبور به استفاده از سوخت مازوت به جای گاز شده است ـ دریک نگاه

رژه اعتراضی کامیون‌داران معترض در فرخ شهر چهارمحال و بختیاری