خیزش مردم شهر کرد برای سومین روز متوالی در اعتراض به غارت آب توسط رژیم ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ خیزش مردم شهر کرد برای سومین روز متوالی در اعتراض به غارت آب توسط رژیم ـ ۲آذر۱۴۰۰

خیزش مردم شهر کرد برای سومین روز متوالی در اعتراض به غارت آب توسط رژیم باشعار : «ما مردمان جنگیم بجنگ تا بجنگیم»، «آب را خون می‌کنیم» و «همشهری با غیرت حمایت حمایت»

برگزاری جلسهٔ دادگاه حمید نوری از دژخیمان قتل‌عام ۶۷ بعد از انتقال مجدد دادگاه از آلبانی به استکهلم این جلسه دادگاه به بازپرسی از دژخیم توسط دادستان، وکلای شاکیان و قاضی، اختصاص داشت. مأموران سرکوبگر انتظامی تلاش کردند جلو تظاهرات مردم شهر کرد را بگیرند اما با مقاومت جوانان مواجه شدند و تظاهرات ادامه یافت

در ادامهٔ تحصن شبانه‌روزی کشاورزان و مردم اصفهان، صبح امروز کشاورزان به مافیای حکومتی و کارگزاران دزد رژیم هشدار دادند.

اعتراض کامیون‌داران «فرخ شهر» در استان چهارمحال و بختیاری به غارت منابع آبی توسط مافیای حکومتی

پیرهادی عضو پیشین مجلس ارتجاع: اگر امروز بحث پیگیری حقابه از شهری به‌شهر دیگر و از استانی به‌استان دیگر سرایت می‌کند، به‌زودی دیگر قشرها و طیفهای اجتماعی نیز به‌مطالبه‌گری ترغیب خواهند شد.

پاسداران جنایت‌پیشه، دو کولبر هموطن کرد را در مرز نوسود با شلیک گلوله مجروح کردند.

وحشت پاسدار رمضان شریف، سخنگوی سپاه پاسداران: «دشمن تلاش می‌کند ما را ناامید و مأیوس کرده و شرایط نظام را بحرانی نشان دهد.

قاضی‌زاده هاشمی عضو مجلس ارتجاع: ۴هزار پزشک و ۳۰۰هزار دانشگاهی، طی ۳سال مهاجرت کرده‌اند.

نیلز اشمید سخنگوی سیاست خارجی حزب سوسیال‌دموکرات آلمان: تنش ما با رژیم ایران بسیار فراتر از موضوع هسته‌یی است. ما نقض سیستماتیک حقوق‌بشر، دستگیریهای خودسرانه و شکنجه زندانیان را قویاً مورد انتقاد قرار می‌دهیم.

وزارت کشور بحرین اعلام کرد نیروهای امنیتی این کشور تعدادی شبه‌نظامی مظنون را قبل از یک حمله طراحی شده، دستگیر کرده و مواد منفجره و تسلیحات ایرانی آنها را ضبط کرده است.

اخیراً مهدی طغیانی عضو مجلس ارتجاع از اصفهان: ۱۵۰میلیون متر‌مکعب آب زاینده رود ناپدید شده است.

محمدرضا خباز، استاندار پیشین رژیم در خراسان و سمنان: با دولت سوم احمدی‌نژاد روبه‌رو هستیم. رئیسی نتوانسته به وعده‌ها عمل کند.

روزنامهٔ حکومتی اسکناس: تنظیم بودجه، با لابی‌گری (و رانت)، رشد صنایع آب‌بر در شهرهای کویری را رقم زد که باعث شده اکنون دچار تنش آبی و بحران عمیق زیست‌محیطی شویم.

جواد رحمتی، معاون استاندار رژیم در آذربایجان‌شرقی: با وجود این‌که قانون، استفاده از سوخت مازوت را به‌خصوص هنگام آلودگی هوا منع کرده اما امسال از ۱۵شهریور نیروگاه تبریز به‌دلیل تصمیمات ابلاغی از مرکز، مجبور به استفاده از سوخت مازوت به جای گاز شده است.

اپلیکیشن حکومتی ماسک: «بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها و کاهش این سطح محدودیت‌ها خطر حتمی خیز ششم کرونا را در پی دارد»

اتریش برای مقابله با موج جدید کرونا در پایان سال و آستانه سال نوی میلادی، وارد قرنطینه سراسری شد.

مطالب مرتبط

هشدار کشاورزان اصفهان به‌سران رژیم: خونمان هم بریزد، از حقمان کوتاه نمی‌آییم ـ در یک نگاه

تجمع و راهپیمایی مردم شهرکرد و دیگر شهرهای استان چهارمحال و بختیاری در اعتراض به‌ بی‌آبی و غارت آب با شعار ٰ«وای اگر ایل ما برنو بدست بگیرد»