سالگرد حمله موشکی جنایتکارانه به لیبرتی در ۵دی۱۳۹۲

سالگرد حملهٔ موشکی جنایتکارانه به لیبرتی در ۵دی ۱۳۹۲ـ۴دی۱۴۰۰

 جهانگیر خادمی:

ساعت تقریباً ۲۱. و ۱۵ دقیقه شروع شد آتشباری شروع شد به سمت مقر همین جایی که ما هستیم.

پیام پس از حمله سنگین موشکی به لیبرتی مسعود رجوی ـ ۵دی ۹۲

فرستادگان و سفیر رژیم در بغداد به مقامات عراقی گفته بودند:

با این همه زحمت و مشقت برای جابه‌جایی، چیزی فرق نکرده و مجاهدین در لیبرتی همان هستند که در اشرف بودند لیبرتی اشرف دیگری است که فقط نقطه‌اش عوض شده است

اگر دشمن گمان می‌کند با حملات تروریستی می‌تواند از کهکشان و آتشفشان اشرف خلاصی پیدا کند کور خوانده است. باید آن را در جنگ صد برابر و تکثیر اشرف در سراسر جهان و در داخل میهن اشغال شده به‌طور مضاعف بر سر خودش خراب کنیم

به شب نشینان هوشیار و ایستاده در زیر آتش سنگین در رزمگاه آزادی،

می‌دانم که در ساعات نیمه شب، هم‌چون آهن و پولاد کماکان آماده شلیک مجدد موشکها هستید.

وحشت رژیم زهر خورده از تکثیر اشرف، و درماندگی آن در برابر جایگزین دمکراتیک پیاپی به اثبات می‌رسد و جای انکار باقی نمی‌گذارد.

دقیقاً ۹ شبانه روز از پایان اعتصاب‌غذای تاریخی، دشمن دیگر تاب نیاورد و موشکهایش را سرازیر کرد.

این اقرار آشکار دشمن به شکست سیاسی و بین‌المللی در موضوع اشرف و کشتار و گروگانگیری است والا نیازی نداشت که کمتر از ۱۰روز از پایان اعتصاب‌غذای جهانی به جنایت جدیدی دست بگشاید و دِق دل خالی کند.

واقعیت این است که آثار و عواقب جنایت بزرگ علیه بشریت در اشرف، دامنگیر مالکی و دم و دنبالچه های او شده و به خیال خود می‌خواهد جنایت را با جنایتی دیگر بپوشاند و بحران را با بحرانی دیگر تحت‌الشعاع قرار دهد.

در تهران به مالکی و فالح فیاض گفتند و قبل از آن هم، فرستادگان و سفیر رژیم در بغداد به مقامات عراقی گفته بودند که: با این همه زحمت و مشقت برای جابه‌جایی، چیزی فرق نکرده و مجاهدین در لیبرتی همان هستند که در اشرف بودند. لیبرتی اشرف دیگری است که فقط نقطه‌اش عوض شده است...

این یکی را درست می‌گویند. تا وقتی در دنیا حتی یک مجاهد بازگشت‌ناپذیر باقیست، کارزار سرنگونی ادامه دارد. به همین خاطر، اگر دشمن گمان می‌کند که با حملات تروریستی و بحرانهای زنجیره‌ای جدید می‌تواند از کهکشان و آتشفشان اشرف خلاصی پیدا کند، کور خوانده است. باید آن را در جنگ صد برابر و شعله‌ور کردن و تکثیر اشرف در سراسر جهان و در داخل میهن اشغال شده به‌طور مضاعف بر سر خودش خراب کنیم.

درود بر شما که با هوشیاری توانستید تعداد شهیدان را در چهارمین و سنگین‌ترین حمله موشکی در لیبرتی به حداقل برسانید. هر چند که هر کدام به تنهایی عالَمی بودند. توصیفات قهرمانان و سردارانی هم‌چون بیژن گُرد و گردنفراز را که از دستیاران و معاونان فرمانده گیتی شهید بود، می‌گذارم برای بعد...

بارخدایا شهیدان ما را بپذیر همانا که تو شنوا و دانا هستی.

بار خدایا مجروحان ما را شفا بده.

اَللّـهُمَّ لَک الْحَمْدُ حَمْدَ الشّاکرینَ لَک علی مُصابِهِمْ

بارخدایا حمد و سپاس بر تو، آن گونه حمد و سپاسی که شکر گزارانت هنگامی که در شدائد مورد اصابت و آزمایش قرار می‌گیرند، نثارت می‌کنند

قهرمان مجاهد خلق بیژن تهرانی

(محمدجواد صالح تهرانی)

از شهیدان چهارمین حملهٔ موشکی به لیبرتی با ۳۴ سال مبارزه حرفه‌یی و تشکیلاتی در سازمان مجاهدین خلق ایران.

بیژن قهرمان که مانند بسیاری از مجاهدان درخشان‌ترین فصل زندگی سراسر مجاهدتش را در دوران ۱۰ ساله پایداری اشرف رقم زد از معاونان فرمانده گیتی و برجسته‌ترین مسئولان ویژهٔ حفاظت و ضداطلاعات ارتش آزادیبخش بود.

بیژن درباره تجربه سه دهه پیکار آزادی و نقشه‌مسیر آینده در ۱۹ مرداد ۹۲نوشته است - ۳۴ سال از سابقهٔ حضورم در سازمان پرافتخار مجاهدین خلق ایران می‌گذرد و به خود میبالم که رهرو مسعود و مریم رجوی هستم و با تمام وجود از کیان این سازمان دفاع کرده و سر دشمن ضدبشری و هم‌پیمانان بین‌المللی‌اش را برای فروپاشی این تشکیلات به سنگ میکوبم ما به رژیم می‌گوییم بجنگ تا بجنگیم ما وارثان ارادهٴ سترگ رجوی هستیم و هیچ باکی نداریم قدرت ما در ارادهٴ ما یعنی انقلاب خواهر مریم است.

مجاهد شهید محمد نجفی- عباس نامور 

از مسئولان پشتیبانی ارتش آزادیبخش لیسانسیهٔ شیمی - ۳۵ سال مبارزه حرفه‌یی و تشکیلاتی در سازمان مجاهدین خلق ایران

مجاهد قهرمان شهید عباس نامور، پس از ۳۵سال مجاهدت بی‌وقفه در روز پنجم دیماه بر اثر اصابت و انفجار موشک در نزدیکی او دچار ایست قلبی شد و دردم به‌شهادت رسید. عباس در آخرین تعهد و نقشه‌مسیر خود در مرداد ۹۲ در اوج آگاهی و جسارت انقلابی با استقبال از هر ابتلایی در مسیر مبارزه نوشت:

اعتقاد راسخ دارم آنچه در لیبرتی و اشرف می‌گذرد بدون شکاف عین کارزار سرنگونی است لیبرتی صحنه آزمایشی است که با مایه‌گذاری مجاهدی سرفراز از آن بیرون می‌آیم و آن را به‌مثابه صحنه جهاد می‌بینم.

قهرمان مجاهد خلق محمود برنافر از مسئولان پست مهندسی ارتش آزادیبخش با ۲۹سال سابقه حرفه‌یی و تشکیلاتی در سازمان مجاهدین خلق ایران.

در سالهای پایداری اشرف و در مقاطع دشوار مقاومت در برابر حملات وحشیانهٴ نیروهای مالکی و عوامل نیروی تروریستی قدس در ششم و هفتم مرداد۸۸ و در ۱۹ فروردین ۹۰ با صبر و استقامت و با روحیه‌ای سرشار همواره در صفوف مقدم بود. در حمله ۱۹فروردین با گلولهٔ جانیان مالکی از ناحیهٔ پا مجروح شد اما استوارتر از پیش به مبارزه‌اش ادامه داد. ۵ ماه پیش از شهادتش در اوج آگاهی و عزم انقلابی در زندان لیبرتی نوشته بود. پروردگارا بریز بر ما شکیبایی را و استوار ساز پاهای ما را و یاری کن ما را بر گروه کافران در این شب قدر و در شب شهادت مولای متقیان از او یاری می‌جویم نقشه‌مسیر خودم را ترسیم می‌کنم. به‌رغم همه توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی، ارتجاع و استعمار و سازمانهای دول استوار و پایدار در مسیر راهبران عقیدتی ام، ‌مسعود و خواهر مریم ثابت قدم میمانم و از خداوند بزرگ یاری میطلبم.

مجاهد شهید یحیی زیارتی با ۲۵ سال مبارزه در صفوف مجاهدین و ارتش آزادیبخش ملی

قهرمان مجاهد خلق یحیی زیارتی ۶ هفته قبل از شهادتش در تجدید عهدی با شهیدان کهکشان اشرف و در شب عاشورای حسینی اینچنین پیمان وفا و فدا بست. یک بار دیگر مجاهدین این مظلومیت را با ۵۲ شهید دیگر این مظلومیت را اثبات کردند که تنها کسانی که از این مکتب و آرمان حسین پیروی می‌کنند مجاهدین هستند و در این راه هیچ چشمداشتی هم ندارند پس من مجاهد خلق در این روز که خون خدا بر زمین ریخته شده د انتقام گرفته نشده عهد می‌کنم هر چند شرایط از این سخت‌تر شود. سر سوزنی از اصول و آرمانی که برای سرنگونی این رژیم پلید دارم کوتاه نیایم. آماده هر شرایط و هر توطئه‌یی هستم و ۵۲ بار حاضر و ۷۲بار هیهات مناالذله می‌گویم - ۲۴ / ۸ / ۹۲ یحیی زیارتی

ترانه منوچهر طاهرزاده – کلک هستی

رقص روشن باد با آهنگ بهار

مه‌گیر دم صبح فصل سرخ انار

وهم نیلی ابر زیر چرخ کبود

خواب سبز چمن تاب آبی رود

نقشی زیبا چون رؤیایی در بهشت

کلک هستی با سرمستی می‌نوشت در جانم

تظاهرات هموطنان در کشورهای مختلف در محکومیت حمله موشکی به لیبرتی۵دی۱۳۹۲

ننگ ننگ ننگ بر این بند و بست

مرگ بر خامنه‌ای مرگ بر روحانی لعنت بر خمینی

دستی که امروز توی دست ملاست اونم شریگ ظلم این آخونداست

عدالت پیروز است کارزار ادامه دارد

نه حمله نه کشتار نه موشک دیگر اثر ندارد – با عزم صد برابر کارزار ادامه دارد

مجاهد شهیدم قسم به خون پاکت راهت ادامه دارد

عدالت پیروز است کارزار ادامه دارد

مرگ بر اصل ولایت فقیه زنده باد ارتش آزادی

سکوت و استمالت خیانت و جنایت

این سند جنایت مالکی است مالکی

ای مالکی جلاد مرگت مرگت مرگت باد

خون اسیرانمان رنج اسیرانمان در تو گره می‌خورد رجوی قهرمان

ما زن و مرد جنگیم بجنگ تا بجنگیم

پیام به جان جانان به مریم رهایی ایستاده‌ایم تا پایان

مرگ بر خامنه‌ای ننگ بر مالکی

یو ان یو ان تیک اکشن لیبرتی نیدز پروتکشن

مطالب مرتبط

چهارمین حمله موشکی به لیبرتی و شهادت چهار مجاهد خلق ـ روزها و یادها ـ هفته اول دی

رویداد تاریخی سالگرد حمله موشکی جنایتکارانه به لیبرتی در ۵دی ۱۳۹۲