نامه بسیج دانشجویی رژیم به شمخانی ـ انتقام سخت چه شد؟ ـ در یک نگاه

نامهٔ  یک بسیج دانشجویی به شمخانی،  انگار خمودگی و کلی‌گویی جز لاینفکی از تصمیم‌گیریهای متولیان امر شده است ـ در یک نگاه ـ ۱۳دی۱۴۰۰

نامهٔ بسیج دانشجویی رژیم به شمخانی: انتقام سخت چه شد؟ گویا «انفعال» تبدیل به گفتمان حاکم بر نظام شده و انگار خمودگی و کلی‌گویی جز لاینفکی از تصمیم‌گیریهای متولیان امر شده است.

تخت روانچی، سفیر رژیم در سازمان ملل، در سالروز هلاکت قاسم سلیمانی، طی نامه‌یی به رئیس دوره‌ای شورای امنیت، به‌خاطر هلاکت این دژخیم سوزوگداز کرد.

بعدازظهر امروز ادامهٔ دور هشتم مذاکرات برجام، در وین آغاز می‌شود. ۷دور مذاکرات قبلی و چند روز مذاکرات دور هشتم تا این لحظه نتیجه‌یی نداشته، هیچ تحریمی لغو نشده و تنها بر تنشها افزوده است.

مرتضی مکی، کارشناس حکومتی: در مذاکرات وین، مراقب بازی اروپایی‌ها و منفعت‌جویی روس‌ها باشید.

معین الدین سعیدی، عضو مجلس ارتجاع: حال اقتصاد کشور اصلاً خوب نیست. نیازمند یک جراحی هستیم، اما با یک بیمار نحیفی روبه‌رو هستیم که شاید تاب و توان جراحی را هم نداشته باشد.

قرایی مقدم، جامعه‌شناس حکومتی: در جامعهٔ ما یک شکاف طبقاتی عظیمی به‌وجود آمده و مردم مجبورند مشکلات را تحمل کنند. مسئولان از درد این جامعه خبر ندارند و آن را مسئولیت خود نمی‌شناسند.

حسین معافی، جامعه‌شناس حکومتی: حذف یا کاهش سهمیهٴ ارزی دارو و تجهیزات پزشکی باعث گرانی و کمیابی داروهای داخلی و خارجی شده است.

اعتراف خبرگزاری حکومتی ایسنا: ساختار نظام باعث به‌وجود آمدن فساد گسترده و پیچیده شده است.

روزنامهٔ حکومتی جهان صنعت: طبقهٔ متوسط هر روز کوچکتر و ضعیف‌تر می‌شود.

روزنامهٔ حکومتی اسکناس: وزارت نفت مشخص نمی‌کند که طرح جدید بنزین در راستای به‌زعم آنها واقعی‌سازی قیمت سوخت، چیست. اما این‌گونه بر می‌آیند که این طرح که اکنون در کیش و قشم در جریان است را، به دیگر نقاط کشور تسری دهند.

نامه بسیج دانشجویی

سرخوردگی به‌خاطر پوچ بودن وعدهٔ انتقام سخت خامنه‌ای!

بسیج دانشجویی رژیم در سه‌ دانشگاه تهران بزرگ، به‌خاطر پوچ بودن وعدهٔ انتقام سختی که خامنه‌ای برای هلاکت قاسم سلیمانی داده بود، طی نامه‌یی به شمخانی ابراز سرخوردگی کرد.

بسیج دانشجویی رژیم خطاب به شمخانی نوشت: دو سال از کشته شدن قاسم سلیمانی گذشت، و مع الاسف پاسخی به این (اقدام) خصمانه داده نشده و این سؤال در ذهن (عناصر نظام) مرور می‌شود که دقیقاً به‌چه دلیلی پاسخ هم تراز داده نشد؟

بسیج دانشجویی رژیم به مسأله‌دار شدن عناصر نظام اشاره کرد و خطاب به شمخانی ادامه داد: شاهد همین انفعال در برابر ترور فخری‌زاده هم هستیم (عناصر نظام). می‌پرسند با وجود این‌که اسراییل بارها در نهان و آشکار از نقش خود در این ترور خبر داده، اما واکنش نظام به‌این گستاخی چه بوده است؟

بسیج دانشجویی رژیم در پایان نوشت: به‌راستی که گویا «انفعال» تبدیل به گفتمان حاکم بر نظام شده و انگار خمودگی و کلی‌گویی جز لاینفکی از تصمیم‌گیریهای متولیان امر شده است. به ما توضیح دهید که پرونده «انتقام سخت» دقیقاً در چه مرحله‌ای است؟!

اخبار جهان

عبدالله حمدوک، نخست‌وزیر سودان که با توافق نظامیانی که با کودتا حکومت را به‌دست گرفتند، دوباره بر سر کار آمده بود، مجبور شد به‌خاطر گسترش تظاهرات مردم، از نخست‌وزیری کناره‌گیری کند.

مطالب مرتبط

نورنیوز ـ رژیم تحت فشار روسیه و چین برخی زیاده خواهی هایش در مذاکرات اتمی وین را کنار گذاشته

سامی جمیل: ما توسط حزب‌الله و ایران گروگان گرفته شده‌ایم