آخوند محمدی عراقی ،دشمن می‌خواهد نسل جوان این شهر را از نظام و ارزشها جدا کند ـ در یک نگاه

نگرانی آخوند محمدی عراقی رئیس دفتر خامنه‌ای در قم، دشمن می‌خواهد نسل جوان این شهر را از نظام و ارزشها جدا کند ـ دریک نگاه ـ ۱۶دی۱۴۰۰

آنتونی بلینکن وزیر خارجهٔ آمریکا و یائیر لاپید، وزیر خارجهٔ اسراییل در یک تماس تلفنی دربارهٔ موضوعات مختلف، از جمله تهدید رژیم ایران گفتگو کردند.

پاسداران جنایت‌پیشه یک کولبر را در مرز نوسود مورد تعیقب قرار دادند. وی بر اثر سقوط از ارتفاع در مرز نوسود به‌شدت زخمی شد.

بی‌خانمانها

رشد ۶۳ و ۷ دهم درصدی اجاره‌بهای خانه، طی یک سال!

مرکز آمار رژیم از استمرار گرانی سرسام‌آور اجاره‌بها و قیمت مسکن خبر داد. این مرکز آمار حکومتی گفت اجاره‌بها در بهار ۱۴۰۰ نسبت به بهار ۹۹ حدود ۶۳ و ۷ دهم درصد افزایش داشته است.

این در حالیست که از بهار تا زمستان سال جاری، باز هم اجاره‌بها و قیمت مسکن افزایش داشته و روزنامهٔ حکومتی همشهری، روز ۷آذر از افزایش ۵۰درصدی ودیعه ۲۳درصدی اجاره‌بها در آذرماه، نسبت به سال گذشته خبر داد.

گران‌کردن نجومی اجاره‌بها توسط مافیای خامنه‌ای باعث شده طی ۶ماه دولت رئیسی جلاد، پدیده‌هایی مانند اتوبوس‌خوابی و نخاله‌خوابی، به کارتن‌خوابی، گورخوابی و پشت‌بام خوابی افزوده شود.

اخبار جهان

قزاقستان که با شورش مردم به‌خاطر افزایش قیمت بنزین روبه‌رو است، از روسیه درخواست کمک کرد.

ائتلاف نظامی پیمان امنیت جمعی که از روسیه و ۵ جمهوری پیشین شوروی تشکیل شده، اعلام کرد به درخواست دولت قزاقستان جهت آرام‌سازی اوضاع، به این کشور نیروی محدود اعزام خواهد کرد.

کرهٴ شمالی اعلام کرد با موفقیت یک موشک مافوق صوت را آزمایش کرده است.

خبرنگار فاکس نیوز: مقامات آمریکایی گفتند ادعای کرهٴ شمالی درست نیست و موشک آزمایش شده مافوق صوت نبوده و یک موشک بالستیکی معمولی بوده است.

نوواک جوکوویچ، باز یکن تنیس جهان از صربستان، به‌خاطر واکسینه نشدن در برابر کرونا، از شرکت در بازیهای تنیس آزاد استرالیا منع شد و این کشور به او ویزای ورود نداد. او اکنون در فرودگاه ملبورن است و قرار است به کشور خود بازگردد.

مطالب مرتبط

رئیس اتحادیه برنج فروشان بابل ـ قیمت برنج طارم در هفته جاری از ۵۵ به کیلویی ۶۰ هزار تومان رسید

جیک سالیوان: استفاده از تحریم‌های شورای امنیت به‌عنوان «اهرم بازدارندگی» در برابر هسته‌یی تسلیحاتی ایران