بازجویی مسافران ایرانی مقیم خارج از کشور در فرودگاه تهران ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ بازجویی مسافران ایرانی مقیم خارج از کشور در فرودگاه تهران ـ ۱۷ دی۱۴۰۰

وب سایت حکومتی «رویداد۲۴»، در گزارشی از بازجویی ایرانیان مقیم خارج از کشور در فرودگاه خمینی دجال در تهران خبر داد و این فردوگاه را امنیتی خواند.

این وب سایت حکومتی نوشت: در فرودگاه تهران، افرادی با هدایت مسافران ورودی (عمدتا از سمت اروپا) به اتاق‌هایی جهت بازجویی آنها را وادار به پر کردن فرم‌هایی کرده‌اند.

رویداد ۲۴ افزود: «به‌گفته شماری از مسافران در این فرم درباره «اقامت، اسم، آدرس، محل سکونت، تحصیلات، شغل، درآمد، تاریخ ورود و تاریخ خروج بعدی و هم‌چنین در مورد مقصد‌هایی که به آن سفر کرده‌اند» سؤالاتی مطرح شده است. روابط عمومی فرودگاه نیز گفته این مسأله به آنها ارتباط ندارد و مسئول آن نهادهای امنیتی هستند».

آخوندی محمدرضا زائری، با توهینهای شدید مواجه شدم، راننده سه بار تاکید کرد که من آخوند سوار نمی‌کنم».

محمدرضا زائری از آخوندهای حکومتی و مدیرمسئول ماهنامه «خیمه» در ارتباط با ابعاد انزجار مردم از کارگزاران رژیم در اینستاگرام خود نوشت:

«در ۱۰روز گذشته یک بار به من آب دهان انداخته‌اند، دو سه بار با توهینهای شدید مواجه شده و ناسزا شنیده‌ام و همین الآن هم راننده اسنپ با وضع بدی، وسط خیابان پیاده‌ام کرد. جوان راننده سه بار تاکید کرد که من آخوند سوار نمی‌کنم».

به تازگی نیز آخوند فاضل میبدی گفته بود بسیاری از طلاب به‌دلیل «متلک یا فحش» از سوی مردم، کمتر با لباس «روحانیت» در مجامع عمومی ظاهر می‌شوند.

توقف مذاکره کانادا و کشورهای اروپایی در خصوص پرونده هواپیمای اوکراینی با رژیم ایران

کانادا و کشورهای اروپایی در یک بیانیه از توقف مذاکره با رژیم ایران در خصوص پرونده هواپیمای اوکراینی خبر دادند.

کانادا و کشورهای اروپایی اعلام کردند که مذاکره با رژیم ایران را بر سر غرامت هواپیمای اوکراینی متوقف کرده و آن را به مراجع بین‌المللی ارجاع می‌دهند.

خودروی "ب ام و" که با فشار دگمه رنگ عوض می‌کند

شرکت آلمانی «ب ام و» که در مونیخ مستقر است، در چارچوب نمایشگاه جهانی خودرو در «لاس‌وگاس» آمریکا از طریق لایواستریم، خودروی مدل جدیدش را به نمایش گذارد. این مدل ویژه با فشار یک دگمه قادر است رنگ بیرونی خودرو را از سفید به سیاه و برعکس تغییر دهد. اما هر ترکیب رنگی دیگر نیز در این سیستم قابل به‌کار گیری است.

مطالب مرتبط

استاندار رژیم در هرمزگان ـ خسارات وارده بعد از سیلاب اخیر بالغ بر هزار و ۹۰۰میلیارد تومان ـ در یک نگاه

سیل ویرانگر و مردم متهم به «بی‌احتیاطی»!