به پیشواز همیاری با سیمای آزادی ـ ساعت وصل ـ قسمت اول تا چهارم

ساعت وصل ـ به پیشواز همیاری با سیمای آزادی ـ قسمت اول ـ ۱۷دی۱۴۰۰

میهمان برنامه: مرتضی اسماعیلیان

احمد از سمنان: من ابتدا یک تشکری دارم از کلیه عزیزان و زحمتکشانی که پشت صحنه هستند که این همه سال در بدترین شرایط و با دست خالی در مقابل قدرتهای بوقهای خارجی و داخلی دارند می‌جنگند. اینها تمام تلاش خودشان را گذاشتند که صداقت داشته باشند ثانیا تحت نفوذ هیچ گروه و فرقه‌ای نباشند و خیلی خالصانه اینهمه سال را زحمت کشیده و می کشند.

من از طرف تمامی مردم ایران از سیمای آزادی تشکر می‌کنم. این شبکه سیمای آزادی تبدیل به یک نور امیدی در دل این مردم تحت ستم آخوندها شده است. به امید خدا تا گور به گور شدن این نظام ستم این نور ادامه خواهد داشت. آزادی هزینه دارد و حالا هر کس به وسع خودش.

یکی مثل شما از جان و زندگی خودش مایه می‌گذارد و یکی مثل من مالی حمایت می‌کنم. من خواهش می‌کنم از تمامی ایرانیان در داخل و خارج از کشور مانند اروپا و آمریکا اگر آزادی کشورش برایش مهم است بیایند و آنچه در توانش است حمایت کنند.

حسن از تهران: از اینکه این فرصت را به من دادید بینهایت متشکرم. سیمای آزادی همیشه درد ملت ایران را سالیان سال است که به گوش جهانیان می‌رساند. من یک راننده پایه یک هستم. بابت یک رانندگی ما هفت ارگان در رژیم آخوندی است که دهانشان را مثل تمساح باز کرده‌اند و می‌گویند فقط بده من بخورم. ما بابت این رانندگی خیلی اذیت می‌شویم.

خیلی از همکاران ما بازنشسته شدند. اگر ما یک ماه حق بیمه را نریزیم به اندازه دو ماه ما را جریمه می‌کنند. یعنی بیمه یک ماه را که باید بدهیم، دو ماه هم جریمه و بلافاصله بیمه ماه جدید هم می‌آید می شود چهار ماه.

سعید مرتضوی بالای این بیمه اجتماعی است کسی که بخاطر کشتار جوانان و انداختن جوانان از پشت بام به پایین از کار کنار گذاشته شده بود الان قوانینش در اینجا حاکم است.

حسن از قم: با درود فراوان به تمامی دست اندرکاران سیمای آزادی. باید بگویم که در جریان این نبرد اپوزیسیون نیاز به همیاری مردم دارد و مردم هم همواره از طرف سیمای آزادی پشتیبانی شده‌اند.

رسانه‌های داخلی هیچ گاه صدای اعتراضات مردم ایران را منعکس نکرده‌اند. به همین دلیل هم یکی از شعارهای معترضین این بوده که ننگ ما ننگ ما صدا و سیمای ما. در حالیکه سیمای آزادی همواره صدای این معترضین بوده است.

کارگرانی که برای عدم دریافت حقوق حداقل خودشان اعتراض می‌کردند یا تشنگان خوزستان که برای یک قطره آب بپاخاسته بودند توسط سیمای آزادی پشتیبانی می‌شدند و صدایشان به گوش جهانیان می‌رسید.

ساعت وصل ـ میهن ما یکی از حساسترین مقاطع تاریخ ایران را تجربه می‌کند ـ قسمت دوم

تماس هموطنان از شهرهای مختلف میهن

ساعت وصل ـ سیمای آزادی صدای آزادیخواهی و قیام مردم ایران است ـ قسمت سوم

تماس هموطنان از داخل کشور

ساعت وصل ـ سیمای آزادی صدای دردها و رنجهای مردم ایران است ـ قسمت چهارم

سخنان هموطنان از داخل میهن

 

مطالب مرتبط

فقر فزاینده در هزینه‌های بهداشت و درمان ـ ساعت وصل ـ قسمت اول تا چهارم

بیست و ششمین گلریزان همیاری با سیمای آزادی - ۲۴ تا ۲۶دیماه