احمد توکلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ـ ۷۲درصد مردم ایران مستحق دریافت اعانه هستند ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ احمد توکلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ـ ۷۲درصد مردم ایران مستحق دریافت اعانه هستند ـ ۱۷دی۱۴۰۰

احمد توکلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: ۷۲درصد مردم ایران مستحق دریافت اعانه هستند. در این ۴۰سال هیچگاه وضع مملکت تا این حد خراب نبوده، ۶۰درصد جمعیت کشور زیر خط فقر هستند. ممکن است اتفاقی رقم بخورد که (حتی) نباید بیان شود!

مدیر کل دفتر بهبود تغذیهٔ وزارت بهداشت رژیم: به‌خاطر افزایش قیمت مواد غذایی و تورم، میزان مصرف شیر و لبنیات حدود ۳۰درصد در سفره‌های مردم کمتر یا حذف شده است.

از شب گذشته توئیتر هزاران اکانت فارسی را به‌علت انتشار محتوا درباره قاسم سلیمانی و استخوان گردانی رژیم مسدود کرد. پیش از توئیتر، اینستاگرام هم حسابهای مشابه رژیم را بسته بود.

وب‌سایت حکومتی «رویداد۲۴»، در گزارشی از بازجویی ایرانیان مقیم خارج از کشور در فرودگاه خمینی دجال در تهران خبر داد و این فردوگاه را امنیتی خواند.

آه و فغان آخوند حکومتی محمدرضا زائری از ابعاد انزجار اجتماعی از رژیم: با توهینهای شدید مواجه شدم، راننده سه بار تأکید کرد که من آخوند سوار نمی‌کنم».

۴هموطن در شهر مهران بر اثر انفجار مینهای به جا مانده از جنگ ضدمیهنی مجروح شدند.

استاندار رژیم در هرمزگان: سیلاب اخیر بالغ بر هزار و ۹۰۰میلیارد تومان به بخشهای کشاورزی، باغات، منازل مسکونی و زیرساخت‌های استان هرمزگان، خسارت وارد کرده است.

مدیر کل دفتر بهبود تغذیهٔ وزارت بهداشت رژیم: به‌خاطر افزایش قیمت مواد غذایی و تورم، میزان مصرف شیر و لبنیات حدود ۳۰درصد در سفره‌های مردم کمتر یا حذف شده است.

توقف مذاکره کانادا و کشورهای اروپایی در خصوص پرونده هواپیمای اوکراینی با رژیم ایران

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید: همان‌طور که پنتاگون اعلام کرد، در حملات اخیر به پایگاههای آمریکا در عراق و سوریه، رد پای شبه‌نظامیان مورد حمایت رژیم ایران دیده می‌شود.

وال استریت ژورنال: کاخ‌سفید قصد دارد سپهبد مایکل اریک کوریلا ، یک افسر هوابرد را به‌عنوان فرماندهی مرکزی سنتکام، جایگزین ژنرال مکنزی کند.

مقامات فرانسوی تحقیقات در مورد تروریستی بودن یک مورد سانحه در «حاشیه رالی «داکار» ۲۰۲۲» در عربستان سعودی را آغاز کردند. در این سانحه یک راننده فرانسوی به‌شدت مجروح شد.

رسانهٔ اجتماعی دونالد ترامپ به نام «تروس سوشال» از روز ۲اسفند راه‌اندازی خواهد شد.

سی و یک پناهجو در حالی‌که در یک قایق چوبی در دریای مدیترانه در نزدیکی تونس در حال حرکت بودند، توسط کشتی «لوئیز میشل» نجات پیدا کرده و به جزیره ایتالیایی لامپدوزا منتقل شدند

دولت آلمان اعلام کرد برای دسترسی به مکانهای عمومی، علاوه بر گواهی واکسن، تست منفی کرونا هم لازم است.

وزارت‌خارجهٔ آمریکا ۸ مقام کوبایی را از دریافت ویزای آمریکا منع کرد. وزارت‌خارجهٔ آمریکا علت این اقدام را نقش این ۸ مقام کوبایی در سرکوب تظاهرات مردم و صدور احکام سنگین زندان علیه معترضان، اعلام کرد.

مطالب مرتبط

بازجویی مسافران ایرانی مقیم خارج از کشور در فرودگاه تهران ـ در یک نگاه

کارنامه اقتصادی ۶ماهه رئیسی با ۷۰۰۰صفحه برنامه!