درگذشت زندانی سیاسی بکتاش آبتین در زندان رژیم ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ درگذشت زندانی سیاسی بکتاش آبتین در زندان رژیم ـ ۱۸دی۱۴۰۰

زندانی سیاسی بکتاش آبتین به‌دلیل عدم رسیدگی پزشکی و تأخیر دژخیمان قضاییه رژیم در اعزام به‌بیمارستان جان باخت
مقاومت ایران روز ۱۶ دی رژیم آخوندی را مقصر مستقیم وخامت حال زندانی سیاسی بکتاش آبتین دانست که نه تنها در دروران پاندمی کرونا از آزادی موقت زندانیان خودداری کرد، بلکه حتی در معالجه زندانیان مبتلا به کرونا و انتقال آنان به بیمارستان نیز مستمرا کارشکنی کرد

فاکس نیوز: مجاهدین خلق خواستار یک حکومت دمکراتیک درایران هستند

تلویزیون فاکس نیوز در گزارشی از به آتش کشیدن مجسمه پاسدار جنایتکار قاسم سلیمانی گفت: « مجاهدین خلق که خواستار جایگزینی رژیم با یک حکومت دموکراتیک هستند، اعلام کردند آتش زدن مجسمه قاسم سلیمانی بازتاب نفرت مردم ایران از نقش مستقیم او در سرکوب قیام ها در ایران و حمایت از رژیم بشار اسد قاتل مردم  سوریه است.» حسین مرعشی: ترور سلیمانی به معنای سوختن سرمایه ای چند ده ساله بود 

حسین مرعشی از نفرات باند مغلوب در گفتگو با سایت حکومتی جماران به شکست استراتژی رژیم در صدور تروریسم و جنگ‌افروزی درمنطقه اعتراف کرد وگفت: «ما با برخی همپیمانان خود در سوریه در اواخر حضور قاسم سلیمانی به اختلاف رسیده بودیم. قاسم سلیمانی در آخرین دیدارمان مطالبی را بیان کرد که هنوز هم نقل آن را به لحاظ سیاسی جایز نمی دانم»

این عنصر حکومتی سپس از نقش مخرب پاسدار سلیمانی درسوریه پرده برداری کرد و گفت: «ترور سلیمانی به معنای سوختن سرمایه ای چند ده ساله بود. همپیمانان ما در سوریه از کشته‌شدن  سلیمانی استقبال می‌کردند؛ می‌توانند به ترامپ خط داده باشند».

تشدید جنگهای باندی برسر سفر پیش‌بین شده رئیسی‌جلاد به روسیه 

اعلام سفرآتی  رئیسی‌جلاد به روسیه موجب تشدید جنگهای باندهای درونی رژیم شده و یکی از عوامل حکومتی به نام فیاض زاهد در مقاله‌ای سیاست نگاه به شرق را مورد حمله قرار داده و نوشت: شما باور می کنید امریکا بدون همراهی روسیه، قاسم سلیمانی  را شهید کرده باشد؟

از زمان پطرکبیر تا امروز، سیاست خود را درباره ایران عوض نکرده‌اند. به سابقه رفتاری این کشور در داستان تحریم‌ها بنگرید. از سویی اجازه ندهید شیوه رفتار تیم مذاکره‌کننده ما حس تحقیرشدگی و سرافکندگی را متبادر سازد. می‌توان پذیرفت سرویس روسیه در جریان ترور قاسم سلیمانی  نبوده است؟

افزایش قیمت گوشت توسط مافیای حکومتی  به بهانه صادرات 

رئیس مجمع حکومتی صادرکنندگان گوشت درمورد افزایش قیمت گوشت دربازار گفت که برای  افزایش  صادرات را بهانه میکنند درصورتیکه الان هیچ صادراتی درکار نیست و این توجیهی برای افزایش قیمت توسط افراد سوء  استفاده‌گراست.  
شایان یادآوریست که یکی ا زاصلی‌ترین  عوامل رشد بیسابقه قیمتها  وجود مافیاهای حکومتی در عرصه تولید و توزیع کالاهای اساسی مردم میباشد.

مطالب مرتبط

دیدار نخست‌وزیر کانادا بهمراه جمعی از وزرای این کشور با خانواده جان‌باختگان هواپیمای اوکراینی ـ در یک نگاه

زندان اوین؛ وخامت حال زندانی سیاسی بکتاش آبتین