خبرگزاری نیروی تروریستی قدس ـ میزان فرونشست در کشور ما حدود ۹۰برابر استانداردهای جهانی است ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ خبرگزاری نیروی تروریستی قدس ـ میزان فرونشست در کشور ما حدود ۹۰برابر استانداردهای جهانی است ـ ۲۰دی۱۴۰۰

پدر و مادر یکی از قربانیان هواپیمای اوکراینی: پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه به ما گفت اگر مسأله هواپیما نبود، جنگ می‌شد و ۱۰میلیون نفر کشته می‌شدند.

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس : میزان فرونشست در کشور ما حدود ۹۰برابر استانداردهای جهانی است. استان تهران بدترین شرایط را از نظر فرونشست سالانه در کشور دارد

رسانه‌های حکومتی: «آمارهای رسمی نشان می‌دهد نتیجه ۲۷درصد از تست‌های انجام شده روزانه ویروس امیکرون است که این به‌معنی شنیده شدن صدای پیک ششم در آینده نزدیک است».

امیرآبادی فراهانی عضو مجلس ارتجاع از قم در گفتگو با تلویزیون رژیم، به تأثیر فاجعه‌بار حذف ارز ترجیحی بر مایحتاج ضروری مردم اعتراف کرد و افزایش قیمت مرغ تا ۸۰هزار تومان خبر داد

شقاقی: در وضعیت کنونی کشور طبقهٔ متوسط به‌تدریج از بین می‌رود که نتیجهٔ آن وجود یک اقلیت ثروتمند و مسلط اقتصادی، در برابر یک اکثریت فقیر و تهیدست است.

روزنامهٔ حکومتی اقتصاد پویا: جامعهٔ ایران با یک فقر گسترده روبه‌رو است که اگر برای آن فکری نشود، تبعات جبران‌ناپذیری (برای نظام) خواهد داشت.

روزنامهٔ حکومتی آفتاب یزد: از ترکیب ۴۵ نفرهٔ کمیسیون تلفیق بودجه تنها ۳نفر اقتصاد خوانده‌اند؛ آیا نباید برای فرجام بودجه نگران بود؟

کیهان خامنه‌ای: برادر و خواهر بسیجی! ما امروز از جهاتی در موقعیت ابتدای انقلاب هستیم که نظام تحت تهاجم سنگین بود. امروز هم می‌توان گفت فلان دستگاه (حکومتی) مقابل تهاجم دشمن بایستد؛ اما با این فکر نمی‌توان مقابل دشمن ایستاد!

روزنامه حکومتی همدلی: استفاده از سلاح ساچمه زن در ناآرامی‌ها تأیید شد

ادامه تاثیرات حمله سایبری به پمپ بنزین‌ها بعد از گذشت بیش از ۲ماه، رئیس کانون حکومتی جایگاه‌داران: «اکنون در سراسر کشور بیش از ۱۵ درصد نازل‌ها غیرفعال هستند و قادر به ارائه خدمات سوخت‌رسانی به مردم نیستند».

تشدید آلودگی هوا در تهران؛ اصفهان؛ کرج؛ تبریز؛ اهواز و اراک منجر به تعطیل واحدهای آموزشی در این شهرها شد.

صبح امروز در یک تصادف زنجیره‌یی در محور بهبهان-رامهرمز، تا این لحظه، متأسفانه ۴تن از هموطنان جان خود را از دست دادند و ۲۷تن زخمی شدند.

دادگاه نظامی میانمار «آنگ سان سوچی» را به چهار سال زندان محکوم کرد.

به گزارش سرویس خبری شبکه اول تلویزیون آلمان ۴۰ کشور دیگر به فهرست مناطق پرخطر آلمان افزوده شدند، از جمله لوکزامبورگ، سوئد، استرالیا و آرژانتین.

ارتش و مقام‌های محلی نیجریه اعلام کردند که در حمله گروه‌های تبهکار به هشت روستا در شمال غرب این کشور بیش از ۲۰۰ نفر کشته شده‌اند.

حکومت نظامی مالی یک جدول پیشنهادی برای انتقال قدرت به غیرنظامیان، به جامعه اقتصادی کشورهای غرب آفریقا ارائه کرد.

خبرگزاری رویترز به‌نقل از مقامات محلی و شاهدان عینی از یک حمله هوایی در منطقه تیگرای اتیوپی خبر داد. بنابراین گزارشها در جریان این حمله ۵۶نفر کشته و تعدادی مجروح شدند. در بین مجروح شدگان ۳۰ کودک دیده می‌شود.

نمایندگان پارلمان جدید عراق اولین جلسه خود از زمان برگزاری در انتخابات ماه اکتبر را امروز برگزار کردند و محمد حلبوسی را به‌عنوان رئیس جدید پارلمان انتخاب کردند.

یک کمپ پناهندگان روهینگیا در جنوب شرقی بنگلادش در آتش سوخت. بنا‌بر گزارشها بیش از هزار ساختمان از جمله خانه‌ها، مدارس و مراکز بهداشتی تخریب شده است.

مطالب مرتبط

روزنامه حکومتی همدلی ـ استفاده از سلاح ساچمه زن در ناآرامی‌ها تأیید شد ـ در یک نگاه

فرو نشست زمین فاجعه‌یی در انتظار مردم تهران