جانشین سرکرده نیروی انتظامی اهواز، بیشتر تجمع‌ها مربوط به‌کارکنان و کارگران است ـ در یک نگاه

جانشین سرکرده نیروی انتظامی اهواز، ما همواره شاهد تجمع‌هایی در اهواز هستیم ـ دریک نگاه ـ ۲۱دی۱۴۰۰

جانشین سرکرده نیروی انتظامی اهواز: همواره شاهد تجمع‌هایی در اهواز هستیم. بیشتر تجمع‌ها مربوط به‌کارکنان و کارگران است.

جماعتی عضو ستاد حکومتی کرونا: بسیاری از بیمارانی که اکنون بستری شدند و دارند بررسی می‌شوند و حتی در «آی سی یو» هستند، مبتلا به اُمیکرون هستند. ۲۷درصد از کل تستهایی که در هفته گذشته انجام شده، مربوط به اُمیکرون بوده است.

طعنه حبیب کاشانی، عضو شورای حکومتی شهر تهران به انتصاب‌های باندی: پستهای «من درآوردی» شهرداری باید در (کتاب رکوردهای) «گینس» ثبت شود.

خبرگزاری حکومتی فارس گزارش کرد قاچاق پرندگان از ایران به کشورهای منطقه خلیج‌فارس با مجوز دولت، تبدیل به یک «تجارت کلان» شده است

الشرق‌الأوسط: شبه‌نظامیان رژیم ایران در دیرالزور، یافته‌های باستان‌شناسی را از کرانه‌های فرات می‌دزدند.

اخبار جهان

مرکز مقابله با حوادث غیرمترقبه ترکیه طی بیانیه‌یی از وقوع زمین‌لرزه‌ای با قدرت ۶ و چهاردهم درجه به مقیاس ریشتر ساعت ۴ و هفت دقیقه بامداد به وقت محلی در سواحل جزیره قبرس در دریای مدیترانه خبر داد.

آژانس خبری ژاپنی "کیودو" بامداد روز سه‌شنبه ۲۱دی، خبر آزمایش یک موشک بالستیک توسط کره شمالی را منتشر کرد. در حالی‌که کره شمالی مدعی آزمایش یک موشک هایپرسونیک شده، آمریکا، اروپا و ژاپن به این اقدام کره شمالی اعتراض کرده‌اند.

سیل آلمان دومین فاجعه طبیعی پرهزینه جهان در سال۲۰۲۱

در گزارشی که از سوی شرکت معروف بیمه "مونیخ ری" در آلمان منتشر شده آمده است، تغییرات اقلیمی، احتمال بروز حوادثی مانند سیل تابستان گذشته در آلمان را بیشتر می‌کنند.

بر پایه اطلاعات این شرکت بیمه، مجموع خسارت طوفان "آیدا" در ماه اوت سال۲۰۲۱ در آمریکا، ۶۵میلیارد دلار بوده است. این خسارت از هزینه سیل تابستان گذشته آلمان که در مجموع، یک خسارت مالی بالغ بر ۴۶میلیارد یورو به‌وجود آورد، بیشتر بوده است.

مطالب مرتبط

امیر عبداللهیان شکایت کرد که آمریکا در ازای ۱۰ امتیاز خودش یک امتیاز آن هم به صورت نسیه به رژیم می دهد

فلاکت اقتصادی و نابودی زندگی مردم