عضو مجلس رژیم ـ فقر مطلق، چهره نظام را به‌صورت جدی مخدوش کرده است ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ عضو مجلس رژیم ـ فقر مطلق، چهره نظام را به‌صورت جدی مخدوش کرده است ـ ۲۲دی۱۴۰۰

"بهروز محبی نجم‌آبادی"عضو مجلس ارتجاع از سبزوار در واکنش به خبر منتشره در روزهای اخیر مبنی بر فروش مو به‌دلیل فقر با اذعان به انزجار اجتماعی از نظام آخوندی تحت عنوان «مخدوش شدن چهره» نظام، گفت: «یکی از مباحثی را که در دوران نمایندگی‌ام به‌عنوان کلید واژه مطرح می‌کنم و اثرات منفی آن را در کشور می‌بینم"فقر مطلق" است.

شایان ذکر است که بنا بر آمار رسانه‌های حکومتی ۳۰میلیون نفر از مردم ایران در فقر مطلق به‌سر می‌بردند.

وزیر خارجه فرانسه: هنوز راه درازی تا حل اختلافات در وین باقی است

وزیر خارجه فرانسه می‌گوید که رژیم ایران و قدرتهای جهانی هنوز فاصله زیادی با هر گونه راه‌حل نهایی برای احیای توافق هسته‌یی ۲۰۱۵، برجام، دارند.

ژان ایو لودریان می‌گوید که گفتگوهای وین برای احیای برجام به کندی پیش می‌رود و اضافه کرد این باعث شکافی در گفتگوها می‌شود که شانس یافتن راه‌حلی برای تأمین منافع همه طرفها را خراب می‌کند.

قتل یک جوان در یاسوج توسط نیروی انتظامی

نیروی جنایتکار انتظامی رژیم در یاسوج، با شلیک گلوله، یک جوان ورزشکار به‌نام کامران بذرکار را به‌قتل رساند.

در همین رابطه پاسدار کیقباد مصطفایی، سرکردهٔ نیروی سرکوبگر انتظامی کهگیلویه و بویراحمد، در پی موج نفرت مردمی به‌خاطر قتل کامران بذرکار، به این جنایت اعتراف کرد و گفت: مأموران انتظامی به خیابان گلستان ۷ و ۸ اعزام شدند و در پی تیراندازی، یک نفر (کامران بذکار) فوت شد.

وحشت پاسدار حسین شریعتمداری از برملا شدن پشت‌پرده ساقط کردن هواپیمای اوکراینی

پاسدار حسین شریعتمداری نماینده خامنه‌ای در کیهان در وحشت از افشاء و برملا شدن پشت‌پرده ساقط کردن هواپیمای اوکراینی توسط موشکهای سپاه پاسدران نوشت:

«فلان روزنامه عکس بزرگی از حادثه را با تصویری از جنازه قربانیان در صفحه اول خود چاپ می‌کند و طوری گزارش می‌دهد که انگار این هواپیما به عمد مورد حمله قرار گرفته است! و یا فلان سایت خبری این ادعا را پیش می‌کشد که از مسافران هواپیمای اوکراینی به‌عنوان سپر انسانی استفاده شده است! این دیگر اختلاف سلیقه نیست، دروغ‌پراکنی به نفع دشمن است».

هشدار نسبت به قیام گرسنگان

بر اساس تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی از یک جلسهٔ درونی رژیم، کارگزاران حکومتی نسبت به شرایط انفجاری جامعه، تحت این عنوان که «ایران آتش گرفته» اعتراف کردند. این عوامل حکومتی که تحت عنوان «مؤسسهٔ خیریه» دور هم جمع شده بودند، نسبت به خطر قیام ارتش گرسنگان، هشدار دادند.

ادامه توزیع مناصب میان مافیاهای حکومتی

در ادامهٔ پارتی‌بازی و توزیع مناصب ثروت و غارت در میان کارگزاران نزدیک به‌خامنه‌ای، پرویز فتاح، رئیس بنیاد غارتگر ضد مستضعفان، حشمت‌الله قنبری که در تلویزیون رژیم، مبلغ اندیشهٔ پوسیدهٔ ولایت فقیه است را، به‌عنوان رئیس هلدینگ سیا حتی و مراکز تفریحی پارسیان منصوب کرد.

قنبری هم‌چنین معاون توسعهٔ منابع نظام خامنه‌ای را هم در کارنامهٔ خود دارد.

روزنامهٔ حکومتی آفتاب یزد، در جریان جدال باندی، در یادداشتی با عنوان «ادامهٔ روند انتصاب‌های عجیب» نوشت: حشمت‌الله قنبری بدون داشتن حتی یک روز سابقهٔ مدیریت، به‌عنوان مدیرعامل هلدینگ سیا حتی منصوب شد. هر جای کشور را که نگاه کنید شاهد چنین اقداماتی هستیم.

روزنامه اعتماد

برای انتصاب‌های حکومتی تنها نیاز است از رانت قدرت برخوردار باشید!

روزنامهٔ حکومتی اعتماد با اشاره به فساد و پارتی‌بازی گسترده در رژیم و به‌ویژه دولت رئیسی جلاد نوشت: مجموعهٔ انتصابات دولت رئیسی فقط یک پیام را به نسل جوان مخابره می‌کند و آن این‌که، برای (داشتن منصب) نیازی به تخصص نیست؛ فقط باید از رانت قدرت برخوردار باشید!

دزدیدن بساط دستفروشان محروم

حسین روستایی، از کارگزاران رژیم در شهرداری فردیس، از جمع‌آوری دستفروشان محروم بلوار شهدای پردیس، با همکاری نیروی سرکوبگر انتظامی خبر داد.

حملهٔ مزدوران شهرداری رژیم، به دستفروشان و میوه‌فروشان محروم در شهرهای مختلف، پیاپی ادامه دارد.

در گزارشی دیگر که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، مزدوران شهرداری رژیم در زاهدان، گاری و وسایل یک دستفروش محروم بلوچ، که تنها دارایی او برای امرار معاش خانواده‌اش است را به‌زور می‌گیرند.

پیوستن امارات متحده به فرانسه و عربستان برای کمک به لبنان

خبرگزاری رویترز از پیوستن امارات متحده به صندوق کمکهای فرانسه و عربستان به لبنان خبر داد.

وزیر امور خارجه فرانسه روز سه‌شنبه گفت امارات متحده عربی به صندوق سعودی - فرانسوی که هدف آن حمایت از مردم لبنان است، خواهد پیوست. ریاض و پاریس در اوایل دسامبر توافق کردند که یک مکانیسم مشترک بشردوستانه برای کاهش رنج لبنانیها به‌عنوان اولین گام برای تعامل مجدد عربستان با لبنان ایجاد کنند...

قدرتمندترین پاسپورت‌های جهان در سال۲۰۲۲ کدام‌اند؟

پاسپورتهای ژاپن و سنگاپور، در رتبهٔ اول!

سایت هنلی بر اساس داده‌های محرمانه انجمن بین‌المللی حمل ونقل هوایی‌، قدرتمندترین پاسپورت‌های جهان را مشخص کرد.

این گزارش مشخص می‌کند دارندگان پاسپورت ژاپن و سنگاپور می‌توانند بدون ویزا به ۱۹۲کشور سفر کنند. پاسپورت آلمان و کرهٔ جنوبی سفر بدون ویزا به ۱۹۰کشور را امکان‌پذیر می‌سازد و پاسپورت فنلاند، ایتالیا، لوکزامبورگ و اسپانیا امکان سفر بدون ویزا به ۱۸۹کشور را دارا هستند.

شایان ذکر است که پاسپورت رژیم آخوندی در بین ۱۱۱کشور در قعر این جدول و در رده ۱۰۱ قرار دارد.

سایت هنلی، که کار خود را در سال۲۰۰۵ آغاز کرده است، چند بار در سال، گذرنامه‌های کشورها را برای سفر به ۲۷۷کشور و سرزمین دیگر در جهان، ارزش‌گذاری می‌کند.

مطالب مرتبط

وزیر خارجه فرانسه ـ روند مذاکرات برجام بسیار کند است. از احیای توافق اتمی با رژیم ایران دور هستیم ـ در یک نگاه

وزیر خارجه فرانسه: ایران و قدرتهای جهانی هنوز تا رسیدن به توافقی برای احیای توافق هسته‌یی ۲۰۱۵ فاصله دارند