مهرداد عباد عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ـ ۴ میلیون تومان برای یک خانواده ۴ نفره خط فقر نیست بلکه خط مرگ است ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ مهرداد عباد عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی ـ فعالان اقتصادی دیگر به آمارهایی که در چند سال اخیر داده می‌شود اعتماد نمی‌کنند ـ ۲۳دی۱۴۰۰

مهرداد عباد عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی رژیم  در گفتگوی با خبرگزاری حکومتی ایلنا گفت: فعالین اقتصادی دیگر به آمارهایی که در چند سال اخیر داده می‌شود اعتماد نمی‌کنند.

۴ میلیون تومان برای یک خانواده ۴ نفره خط فقر نیست بلکه خط مرگ است اگر در شهرهای بزرگ خانه نداشته باشند، فقط باید نان خشک بخورند »

خیزش سراسری معلمان

 از صبح امروز  معلمان در اعتراض به سرهم‌بندی کردن لایحة رتبه‌بندی و اجرا نشدن آن،‌ همچنین به‌خاطر سیاست‌های غارتگرانة‌ رژیم آخوندی، تجمع اعتراضی خود را آغاز کردند. تا این لحظه گزارشاتی از بیش  از ۷۸ شهر و ۲۹ استان به‌دستمان رسیده است که توجه شما را به عکس و کلیپ های دریافتی جلب میکنیم.

جهانی معاون سرکرده پلیس راهور در گفتگو با تلویزیون رژیم از عمل نکردن هیچکدام از ایربگ های ۲۷ خودرو ساخت کارخانجات خودروسازی رژیم در تصادف بهبان خبر داد.

حسین راغفر اقتصادنان حکومتی ضمن اذغان به آمارهای جعلی و ساختگی اقتصادی رژیم گفت: «آماری که ( رژیم) ارائه می‌دهند تناسبی با واقعیت‌های روزمره ندارد. مردم برای خرید اقلام‌های اساسی خود شاهد رشد قیمت‌ها به صورت روزانه و هفتگی هستند چطور می‌شود در این شرایط اعلام کرد نرخ تورم کاهش یافته است.»

مطالب مرتبط

اعتراض‌های سراسری معلمان در شماری از شهرهای میهن ـ در یک نگاه

تجمع سراسری معلمان و فرهنگیان در ۷۸ شهر - ۲۹ استان با شعار «معلم زندانی آزاد باید گردد»