اعتراف پاسدار هادیانفر به باز نشدن ایربگ هیچ‌ یک از خودروها در تصادف جاده بهبهان ـ رامهرمز ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ اعتراف پاسدار هادیانفر به باز نشدن ایربگ هیچ‌ یک از خودروها در تصادف جاده بهبهان ـ رامهرمز ـ ۲۳دی۱۴۰۰

خیزش سراسری معلمان. از صبح امروز  معلمان در اعتراض به سرهم‌بندی کردن لایحة رتبه‌بندی و اجرا نشدن آن،‌ همچنین به‌خاطر سیاست‌های غارتگرانة‌ رژیم آخوندی، تجمع اعتراضی خود را آغاز کردند. تا این لحظه گزارشاتی از بیش  از ۷۸ شهر و ۲۹ استان به‌دستمان رسیده است .

ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: واشینگتن هرگز برای جلوگیری از دستیابی رژیم ایران به سلاح هسته‌ای، فتوای علی خامنه‌ای در منع این تسلیحات را مد نظر نگرفته، بلکه پروتکل‌های مذاکره شده همچون برجام و پیمان منع گسترش سلاح‌های هسته‌ای را مبنا قرار داده است.

فرماندهی سایبری آمریکا اعلام کرد چند ابزار هک را که یک گروه وابسته به وزارت اطلاعات رژیم ایران، موسوم به «مادی‌واتر»، علیه شبکه‌های رایانه‌ای استفاده کرده‌اند، شناسایی کرده است. 

خبرگزاری فرانسه: رژیم ایران به علت نپرداختن ۱۸ میلیون دلار حق عضویت خود در سازمان ملل متحد، برای دومین بار در دو سال اخیر، از حق رای در سازمان ملل متحد محروم شد. 

۱۱۰ تن از نمایندگان کنگره آمریکا از حزب جمهوریخواه، طی نامه‌یی به وزیرخارجه آن‌ کشور، خواهان خروج آمریکا از مذاکرات هسته‌ای با رژیم ایران شدند.

وزیر خارجه انگلستان: انگلستان از همه گزینه‌ها  شامل گزینة نظامی برای جلوگیری از دستیابی  رژیم ایران به بمب اتمی استفاده می‌کند.

اعتراف تکاندهدة پاسدار هادیان‌فر، رئیس پلیس راهور رژیم: در جریان تصادف جادة بهبهان ـ رامهرمز که ۵۰ خودرو تصادف کردند و ۴کشته و ۲۷ مجروح برجای گذاشت، «ایربگ» AIR BAG هیچ یک از خودروها باز نشد.

مطالب مرتبط

مهرداد عباد عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ـ ۴ میلیون تومان برای یک خانواده ۴ نفره خط فقر نیست بلکه خط مرگ است ـ در یک نگاه

جاده‌های مرگ‌بار