چرا دولت رئیسی در پی حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی است ـ در یک نگاه

رئیسی جلادتصمیم گرفته  ارز ۴۲۰۰تومانی را از تمامی ۷قلم کالای اساسی، شامل گندم و دارو، حذف کند ـ دریک نگاه ـ۲۴دی۱۴۰۰

خبرگزاری حکومتی تسنیم: اکنون مشخص شده است که دولت رئیسی تصمیم گرفته به‌صورت کامل ارز ۴۲۰۰تومانی را از تمامی ۷قلم کالای اساسی، شامل گندم و دارو، حذف کند.

واکنش کاخ‌سفید به انیمیشن ترور دونالد ترامپ در سایت خامنه‌ای: ما مشابه این لفاظی‌های توهین‌آمیز را پیش از این هم از سوی رژیم ایران دیده‌ایم!

مارک گرین، نمایندهٔ کنگرهٴ آمریکا: تنها افزایش تحریم‌ها و اجرای کامل محدودیت‌ها، حرکت رژیم ایران به سمت سلاح هسته‌یی را متوقف می‌کند، نه مذاکرات بی‌پایان وین.

کریس جاکوبز، نمایندهٔ کنگرهٔ آمریکا: رژیم ایران حامی تروریسم و تهدیدی برای امنیت جهانی است. دولت بایدن باید مذاکرات بی‌ثمر خود را برای احیای برجام کنار بگذارد و تحریم‌ها را اجرا کند.

خیزش معلمان

روز گذشته خیزش سراسری معلمان در ۱۱۶شهر و ۳۰استان، با خروش «به‌پاخیز، برای رفع تبعیض» و «معلم زندانی آزاد باید گردد» برگزار شد.

یکی از معلمان در سخنان خود ترفندهای رژیم را افشا کرد که تلاش می‌کند با دجالگری، مردم و اقشار محروم را به‌سکوت در برابر ظلم و غارت، وادار کند.

اخبار جهان

پس از تحریم‌های روز گذشتهٔ آمریکا علیه کرهٴ شمالی، پیونگ‌یانگ تهدید کرد گام‌های بیشتری برای اقدامات نظامی خود بر خواهد داشت.

مطالب مرتبط

اعتراف امام جمعه ها و نمایندگان خامنه ای به انزجار مردم از آخوندهای حاکم

خیزش معلمان؛ تعادل جدید