سناتور جوزف لیبرمن،باید در مذاکرات وین در برابر رژیم ایران باید شدت عمل به خرج داد ـ در یک نگاه

سناتور جوزف لیبرمن، رژیم ایران در موضع تدافعی است و ما باید به‌فشارهایمان ادامه دهیم ـ در یک نگاه ـ ۲۵دی۱۴۰۰

سناتور جوزف لیبرمن: باید در مذاکرات وین در برابر رژیم ایران شدت عمل به خرج داد؛ این رژیم در موضع تدافعی است و ما باید به‌فشارهایمان ادامه دهیم.

جلال‌زاده، رئیس کمیسیون روابط خارجی مجلس ارتجاع: آمریکایی‌ها نسبت به لغو تحریم تسلیحات متعارف نظام طفره می‌روند. هم‌چنین آمریکا یک لیست قرمز دارد که در آن بسیاری از اشخاص حقیقی و حقوقی نظام را تحریم کرده‌اند و لغو آن تحریم‌ها را نمی‌پذیرند.

جلال‌زاده: بانک مرکزی نظام جزو تحریم‌های هسته‌یی بوده که در دوران ترامپ با عنوان تروریست و حقوق‌بشر هم تحریم شده؛ آمریکا می‌گوید فقط تحریم هسته‌ای‌اش را بر می‌دارد. این یک کلاه‌برداری سیاسی است! بنابراین تا ساختار تحریم‌ها از بین نرود، لغو هیچ تحریمی برای ما ضمانت ندارد.

لودریان، وزیر خارجهٔ فرانسه: آنچه در مذاکرات وین دیده می‌شود، دلگرم‌کننده نیست. به‌باور ما رژیم ایران در پی این است که مذاکرات را به‌بن‌بست بکشاند.

لودریان: همه چیز در مذاکرات وین به‌کندی پیش می‌رود و اگر این روند تغییر نکند، دیگر چیزی از مذاکرات باقی نخواهد ماند و هیچ تحریمی لغو نخواهد شد.

هشدار روزنامهٔ حکومتی اقتصاد پویا به سران رژیم: وجود مشکلات معیشتی موجب می‌شود مردم با شرکت در تجمعات (اعتراضی) به‌دنبال خواسته‌های خود باشند (بدانیم که). بحران فقر و گرسنگی هیچ یک از انواع ایدئولوژی را برنمی‌تابد.

اقتصاد پویا: نرخ تورم به‌بیش از ۶۰درصد رسیده؛ ۶۰میلیون ایرانی در شرایط سخت و دشوار زندگی می‌کنند؛ آنوقت (دولت رئیسی) صحبت از موفقیت در حوزه‌های اقتصادی و ایجاد رفاه برای مردم را در بوق و کرنا می‌کند در صورتی که واقعیت این‌گونه نیست!

قرایی مقدم، جامعه‌شناس حکومتی: مردم روزانه فقیرتر می‌شوند و بیکاری ساعتی صورت می‌گیرد و تکدی‌گری ثانیه‌ای بیشتر می‌شود. فقر و بیکاری باعث تکدی‌گری (زیاد) بانوان هم شده است.

روزنامهٔ حکومتی اسکناس: چرا خبری از جاماندگان سهام عدالت در بودجهٔ ۱۴۰۱ نیست؟

شب گذشته سیل خیابانهای شهر مورموری، در جنوب شرقی ایلام را فراگرفت.

باران شدید در گناوه و خرمشهر و نبود زیرساخت‌ها، موجب آبگرفتگی معابر و خیابان‌ها شد.

اخبار جهان

پایگاههای اینترنتی دولت اوکراین با یک حملهٔ سایبری مورد هدف قرار گرفتند.

در پیامی هشدارآمیز، هکرها بر روی پایگاههای اینترنتی دولت اوکراین نوشتند: «بترسید و در انتظار بدترین حالت باشید!». کارشناسان این اقدام را در اوج تنش روسیه و اوکراین، قابل توجه ارزیابی کردند.

مطالب مرتبط

رویترز ـ موشکهای کاتیوشا به سمت سفارت آمریکا در بغداد شلیک شد اما قبل از رسیدن به محوطه سرنگون شدند

مالکیت انحصاری سپاه بر انرژی، نفت و آب جزیره قشم