تجمع اعتراضی بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی مقابل مجلس ارتجاع ـ در یک نگاه

 تجمع اعتراضی بازنشستگان تأمین اجتماعی در اهواز و تهران در مقابل مجلس ارتجاع  ـ در یک نگاه ـ ۲۶دی۱۴۰۰

روز یکشنبه ۲۶دیماه بازنشستگان تأمین اجتماعی در اعتراض به عدم رسیدگی به خواسته‌هایشان توسط کارگزاران دزد غارت رژیم اقدام به برگزاری یک تجمع اعتراضی در اهواز و تهران در مقابل مجلس ارتجاع کردند

اقشار ستمدیده شعار می‌دادند

بازنشسته می‌میرد تبعیض نمی‌پذیرد

شاغل و بازنشسته اتحاد اتحاد

کندی استوارت، شهردار ونکوور، در پیامی سرنگونی هواپیمای اوکراینی توسط سپاه پاسداران را «یک اقدام تروریستی عامدانه از سوی یک دولت علیه غیرنظامیان بی‌گناه» خواند و از دولت کانادا خواست برای حصول اطمینان از اجرای عدالت «از همه ابزارهای ممکن» استفاده کند

سرکرده پلیس راهور تهران: باز نشدن ایربگ خودروها در تهران بسیار زیاد اتفاق افتاده است.

در برخی خودروها اگر کمی تندتر بپیچید؛ ممکن است چرخ خودرو باز شود؛ ایربگ که جای خود دارد. بیشترین نواقص در خودروهای ساخت داخل است.

اخبار جهان

دولت قزاقستان روز شنبه ۲۵ دیماه از کشته شدن ۲۲۵نفر در اعتراضات مردمی اخیر این کشور خبر داد

به گفتهٴ دانشمندان میزان آذرخش در نواحی قطب شمال، در سال۲۰۲۱ افزایشی چشمگیر داشته است. این رخداد تاثیرپذیرفته از بحران اقلیمی و تغییرات آب و هوایی زمین است.

متاورس دنیای مجازی در جریان زندگی واقعی انسان‌ها

فراجهان یا متاورس دارای طرح‌های بسیاری در زمینه‌های مختلف از جمله بازیهای ویدئویی، معاشرت و دوستیابی و کارحرفه‌ای است. یکی از‌آخرین طرح‌های آن در حوزه آموزش است با این فناوری دانش‌آموزان می‌توانند در کلاس‌های دنیای واقعیت مجازی شرکت کنند. مسئولان یک مدرسه در ایالت فلوریدای آمریکا می‌خواهند این فناوری را در اختیار حدود ۱۳۰۰ دانش‌آموز خود بگذارند. دانش‌آموزان برای آموزش در دنیای واقعیت مجازی امکان انتخاب واحد درسی و طرح‌ها و برنامه‌های کلاس در فراجهان را خواهند داشت. شرکت‌کنندگان در کلاس تاریخ خواهند توانست به روم باستان یا اتاق بیضی شکل کاخ‌سفید (دفتر کار رئیس‌جمهوری آمریکا) بروند. آنها هم‌چنین در کلاس نجوم و علوم می‌توانند سیاره‌های مختلف را در متاورس از نزدیک تماشا کنند.

مطالب مرتبط

بیست و ششمین همیاری ـ تماس منوچهر ارسطوپور

تجمع اعتراضی بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی مقابل مجلس ارتجاع