جیک سالیوان: آمریکا مصمم است که مانع دسترسی ایران به سلاح هسته‌ای شود ـ در یک نگاه

جیک سالیوان، مذاکرات هسته ای با ایران خوب پیش نمیرود ـ در یک نگاه ـ ۲۷دی

جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید: رژیم ایران نباید به‌سلاح هسته‌یی دست پیدا کند. فعلاً در نقطه بحرانی هستیم و فرصت در حال اتمام است

شنبه ۲۵ دیماه، یک هموطن سوختبر در شهرستان فنوج واقع در استان سیستان و بلوچستان، در پی شلیک مستقیم نیروهای نظامی زخمی شد.

به‌گزارش تلویزیون الحدث قاآنی، سرکردهٔ جنایتکار سپاه تروریستی قدس وارد عراق شده و به‌نجف رفت.

تلویزیون الحدث: سفر قاآنی بعد از شکستی است که احزاب وابسته به‌رژیم ایران در عراق در انتخابات پارلمانی متحمل شدند.

بارش برف و باران در ۲۱استان و انسداد ۲۳ جاده در غرب کشور، بارش برف که از روز شنبه شروع شده تا شب گذشته به ارتفاع ۱۷۰ سانتی متر در شهرستان سپیدان رسید.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران سازمان راهداری: در سیل چند روز اخیر بیش از ۸۸۹ محور در مناطق مختلف کشور آسیب داده‌اند

بر اساس آمار منتشر شده از سوی اداره حکومتی بهداشت استان سیستان و بلوچستان، ۱۲هزار کودک زیر ۵سال در این استان به سوء‌تغذیه و کم وزنی مبتلا هستند.

دیدبان حقوق‌بشر سوریه: ساکنان ۷روستا در حومه شمالی دیرالزور در شرق سوریه علیه حضور مزدوران رژیم ایران در مناطق خود تظاهرات کردند

وحشت از قیام

هر اتفاقی ممکن است به‌راحتی در جامعه رخ دهد!

وزیر کشور رژیم و معاون وی در یک گفتگوی تلویزیونی، نسبت به خطر عاجل و خطرناک خیزش‌های اجتماعی هشدار دادند.

گزارش خط فقر به روایت آخوندها

روزنامه حکومتی اقتصاد پویا روز ۲۶دی ۱۴۰۰نوشت:

گزارشهای منتشر شده از وضعیت معیشتی مردم نشان می‌دهد که بیش از ۶۰ تا ۷۰درصد مردم توانایی خرید انواع گوشت و مرغ را ندارند و بیشتر مراجعات مردم جهت خرید استخوانها و سایر موارد دور ریز اســت.

این شــرایط سخت و اسف‌بار برای مردمانی که بر روی دریایی از معادن غنی نفت، گاز، معادن مختلف و سایر مواهب خدا دادی هستند، بسیار زجر آور و دردآور است.

اخبار جهان

پژوهشگران دانشگاه هاروارد اعلام کردند که ویروس عامل بیماری «ام-اس» را کشف کرده‌اند. برآورد می‌شود که حدود دو میلیون و ۸۰۰هزار نفر در سراسر جهان از بیماری «ام اس» رنج می‌برند.

سوئد در بحبوحه تنشهای ناتو و روسیه بر سر اوکراین، نیروهای خود را در جزیره گوتلند که نزدیکترین قسمت این کشور به روسیه است را تقویت کرده است.

مقامات آتش‌نشانی نیوجرسی می‌گویند که آتش‌سوزی در نزدیکی یک کارخانه مواد شیمیایی به چندین ساختمان این کارخانه هم سرایت کرده و تهدید رسیدن به مخازن ذخیره مواد شیمیایی را دارد.

فیلمی از شکاف طبقاتی در چین که کاندید اسکاراست

جسیکا کینگدون که یک فیلم‌ساز است برای تهیه فیلمی از وضعیت اقتصادی چین، به ۵۰نقطه این کشور سفر کرده است. این فیلم می‌خواهد شکاف طبقاتی جامعه چین را در حالی‌که این کشور دارای پیشرفت اقتصادی است، نشان دهد. این فیلم که «معراج» نام دارد در فهرست نهایی جوایز اسکار قرار گرفته است.

مطالب مرتبط

دیدار خانم مریم رجوی با دکتر آلخو ویدال کوادراس در اور سور اواز

خطیب‌زاده: اختلافات مهمی در وین باقیمانده و مهمترین اختلاف سرعت نامناسب طرفهای مقابل به‌ویژه آمریکاست