تجمع حق طلبانه مالباختگان شرکت فردادکار آمیتیس در تهران ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ تجمع مالباختگان شرکت فردادکار آمیتیس در تهران بدلیل غارت اموالشان توسط رژیم ـ ۲۷دی۱۴۰۰

تجمع اعتراضی غارت‌شدگان شرکت فردادکار آمیتیس، در برابر دادسرای چپاولگر رژیم در تهران، به‌دلیل دزدی اموالشان توسط مافیای حکومتی.

هادی بیگی‌نژاد، عضو مجلس ارتجاع به‌نقش خامنه‌ای در انتصابات در مافیای حکومتی: انتصاب علی عسگری به مدیریت هلدینگ پتروشیمی خلیج‌فارس را از نهادهای بالاتر به وزیر نفت دیکته کردند.

روزنامهٔ حکومتی آرمان: مذاکرات وین به‌صورت پر نوسان سپری می‌شود. روشن نیست نظام با ابزار غنی‌سازی ۶۰درصدی تا کجا بتواند امتیازخواهی کند! به‌نظر این تاکتیک نظام بیشتر باعث وحدت ۵+۱ در برابر نظام شده است.

روزنامهٔ حکومتی روزگار معدن: معدنچیان زیر فشار معیشتی زنده‌به‌گور می‌شوند. روزگار کارگران معدن سیاه است.

اعتراف غلام حسین شافعی، رئیس اتاق ایران: در بودجهٔ ۱۴۰۱ دولت رئیسی، بار اصلی درآمدهای مالیاتی بر دوش مردم است.

از بعدازظهر امروز به‌وقت محلی، ادامهٔ مذاکرات برجام در وین، میان رژیم آخوندی و طرف‌های مقابل برگزار می‌شود. ۱۰ماه و ۸ دور از مذاکرات گذشته و تا این لحظه هیچ تحریمی لغو نشده و چشم‌انداز روشنی هم بدین منظور دیده نمی‌شود.

مهدی ذاکریان، کارشناس حکومتی: اسرائیلی، عربستان، فرانسه و حتی چین و روسیه ممکن است به‌سمت برهم زدن مذاکرات وین بروند.

سازمان محیط‌زیست رژیم: به هیچ نیروگاهی اجازهٴ استفاده از مازوت داده نشده، اما مازوت مصرف می‌شود!

در پی بازگشت فلفل‌های صادراتی رژیم به جمهوری آذربایجان، سازمان امنیت غذایی این کشور اعلام کرد در این فلفل‌ها ویروس دیده شده است.

سازمان امنیت غذایی آذربایجان: در فلفل‌های صادراتی رژیم ایران ویروس قهوه‌ای چروکیدگی دیده شده که بر اساس قانون تجارت بین‌الملل باید از بین می‌رفت.

خطیب زاده

امروز ادامهٔ مذاکرات دور هشتم برجام در وین آغاز می‌شود. خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت‌خارجهٔ رژیم ساعتی پیش گفت هنوز در مذاکرات وین اختلافات مهمی باقی مانده است.

درگیری مردم

روزهای شنبه و یکشنبه ۲۵ و ۲۶ دی‌ماه، مزدوران سرکوبگر خامنه‌ای جهت اخاذی و زورگویی به مردم، وارد روستای اسلام‌آباد علیا از توابع بهبهان می‌شوند. اما مردم و جوانان با مزدوران درگیر می‌شوند و آنها را وادار به‌فرار می‌کنند.

بار دیگر مزدوران در تاریکی شب به مردم یورش می‌برند که باز هم با مقاومتی سخت روبه‌رو شده و ضمن جا گذاشتن چندینباتون و سایر تجهیزات سرکوب، فرار می‌کنند.

صبح یکشنبه نیروی ضدشورشی همراه با سپاه و بسیج وارد می‌شوند و تلاش می‌کنند حکومت نظامی برقرار کنند که این بار هم با مقاومت جانانة مردم روستای اسلام آباد بهبهان روبه‌رو می‌شوند.

گرانی قبض برق

گزارشهای مردمی منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، نشان می‌دهد شرکت آب و فاضلاب رژیم به‌غارت مردم با قبض‌های نجومی ادامه می‌دهد. تا جاییکه برای یک خانهٔ کوچک با دو نفر ساکن آن، ۸ تا ۲۲میلیون تومان قبض آب می‌آید.

اخبار جهان

نیروی هوایی ارتش آمریکا و نیروی هوایی ارتش اسراییل مانور مشترکی برگزار کردند.

ارتش اسراییل این مانور را برای «پاسخ مشترک به تهدیدات» و تمرین حمله به اهداف مورد نظر، همراه با شبیه‌سازی اهداف، عنوان کرد.

مطالب مرتبط

صدای انفجارهای مهیبی در چهار استان کرمانشاه، کردستان، ایلام و همدان شنیده شد

گزیدهٔ گلریزان همیاری با سیمای آزادی - بزرگترین سرمایه سیمای آزادی اعتماد مردمی است که حاضرند جان خودشان را برای آن فدا کنند