تجمع اعتراضی سهامداران در برابر مجلس ارتجاع با شعار «مرگ بر این دولت مردم فریب» ـ در یک نگاه

اعتراض سهامداران بورس به غارت و چپاول دارایی‌هایشان توسط غارتگر رژیم ـ در یک نگاه ـ ۳۰دی۱۴۰۰

از اولین ساعات بامداد امروز سهامداران بورس در اعتراض به غارت و چپاول دارایی‌هایشان توسط غارتگر رژیم، در مقابل مجلس ارتجاع دست به تجمع زدند.

صادق زیباکلام از مهره‌های باند مغلوب، در واکنش به سفر رئیسی جلاد و امیر عبداللهیان به روسیه در توئیتر نوشت وزیر خارجه پس از بازگشت سردر «نه شرقی، نه غربی» وزارتخانه را که مدتهاست بی‌مصرف شده، پایین بیاورد و به انبار روزنامه کیهان بفرستد یا به‌عنوان «کالای متروکه» به قرارگاه خاتم سپاه بدهد.

تمامی راههای اصلی و فرعی استان کردستان به‌علت بارش برف و کولاک مسدود است و تردد امکان‌پذیر نیست.

۴۰ میلیارد تومان، میزان رشوه دریافتی توسط شهردار رژیم در لواسان!

رئیس شورای تأمین دام: اکنون کشور با مازاد جمعیت دامی سبک و سنگین روبه‌روست، اما برخی به‌دنبال افزایش قیمت گوشت قرمز داخلی هستند تا بتوانند راهی برای واردات آن ایجاد کنند.

چرخش اومیکرون در کشور

زنگ خطر چرخش اومیکرون در ایران و وقوع پیک جدید در اسفند ماه

روزنامه حکومتی همشهری در گزارشی از افزایش ۴۰درصدی مبتلایان سویه کرونا در تهران و

از امکان پیک ششم کرونا خبر داد.

نادر توکلی، معاون درمان ستاد حکومتی کرونای استان تهران گفت: بررسیها نشان می‌دهد نزدیک به ۴۵ تا ۵۰درصد موارد ابتلا در تهران اومیکرون است.

در یک اظهارنظر دیگر مسعود یونسیان یکی دیگر از اعضاء حکومتی کمیته کرونای وزارت بهداشت رژیم گفت: «پیش‌بینی می‌شود به‌زودی تعداد بیماران جدید روزانه، ۵رقمی‌شود».

علیرضا ناجی، رئیس مرکز تحقیقات ویروس‌شناسی بیمارستان مسیح دانشوری نیز از پیک جدیدی خبر داد و گفت: «ممکن است کشور در اسفندماه با پیک جدیدی از بیماری مواجه شود که حتی شمار مرگ‌ها را بالا ببرد؛ هر چند که شدت آن نمی‌تواند مانند پیک ششم باشد».

اخبار جهان

دبیرکل سازمان جهانی بهداشت هشدار داد همه‌گیری کرونا به هیچ‌وجه به نقطه پایان نزدیک نشده و احتمالاً بعد از اومیکرون، شاهد ظهور سویه جدیدی از این بیماری خواهیم بود.

رد کردن پیشنهاد توسط آنجلا مرکل

آنتونیو گوترز، دبیرکل سازمان ملل‌متحد در چارچوب برنامه اصلاحات این نهاد بین‌المللی به خانم آنجلا مرکل پیشنهاد همکاری داده بود. دفتر صدراعظم پیشین آلمان اعلام کرد مرکل پیشنهاد کار از سوی دبیرکل سازمان ملل را نپذیرفته است.

شایان ذکر است که دومین دوره دبیرکلی آنتونیو گوترز بر سازمان ملل‌متحد از اوایل ژانویه سال جاری آغاز شده است. گوترز طرح‌هایی برای ایجاد اصلاحات در این نهاد بین‌المللی ارائه کرده است.

مطالب مرتبط

بیانیه کنفدراسیون ملی سندیکای کارگران آلفای مرکزی در حمایت از خیزش سراسری معلمان ایران

تجمع اعتراضی سهامداران در برابر مجلس ارتجاع با شعار «مرگ بر این دولت مردم فریب»