بارش برف و بی‌عملی کارگزاران رژیم ـ مسدود شدن مسیرهای ۱۵۰روستا در آذربایجان‌غربی ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ بارش برف و بی‌عملی کارگزاران رژیم ـ مسدود شدن مسیرهای ۱۵۰روستا در آذربایجان‌غربی ـ ۳۰دی۱۴۰۰

تجمع اعتراضی سهام‌داران بورس در مقابل مجلس ارتجاع

بارش برف و بی‌عملی کارگزاران رژیم، مسیرهای دسترسی به ۱۵۰روستا در آذربایجان‌غربی را مسدود کرد.

بارش برف، کولاک و لغزندگی جاده‌ها منجر به تصادف زنجیره‌یی در جاده همدان-ملایر شد.

به‌علت بحران برف در اردبیل، کلیه ادارات این شهر، امروز پنجشنبه تعطیل شد. در کردستان نیز به‌علت بارش برف سنگین، امروز ادارات تعطیل اعلام شد.

بامداد امروز در جادهٔ خاور، در یک تصادف دلخراش، دو تن از هموطنان جان باختند.

در ادامهٔ آتش‌سوزیهای گسترده در کشور، صبح امروز چندین مغازه در خیابان ناصرخسرو تهران دچار آتش‌سوزی شدند.

اوجگیری جنگ در درون باند خامنه‌ای بر سر مذاکرات با روسیه و سفر رئیسی جلاد به این کشور: خبرگزاری نیروی تروریستی قدس: «آقای امیر عبداللهیان؛ راهبرد نگاه به شرق این نیست»

وزارت آموزش و پرورش رژیم: شاهد افت تحصیلی ۵۰ تا ۶۰درصدی دانش‌آموزان هستیم

بر اساس گزارشها در پی بحران کمبود و نبود آرد در سنندج، برخی از نانوایی‌های این شهر در روزهای گذشته مجبور به تعطیلی موقت شده‌اند.

زنگ خطر چرخش اومیکرون در ایران و وقوع پیک جدید در اسفند ماه

۴۰ میلیارد تومان؛ میزان رشوه دریافتی توسط شهردار رژیم در لواسان!

رئیس شورای تأمین دام: اکنون کشور با مازاد جمعیت دامی سبک و سنگین روبه‌روست، اما برخی به‌دنبال افزایش قیمت گوشت قرمز داخلی هستند تا بتوانند راهی برای واردات آن ایجاد کنند.

بایدن: در حال بررسی هستیم تا دوباره «انصارالله» را تروریستی اعلام کنیم

سهامداران بورس

از اولین ساعات بامداد امروز سهامداران بورس در اعتراض به غارت و چپاول دارایی‌هایشان توسط غارتگر رژیم، در مقابل مجلس ارتجاع دست به تجمع زدند.

زیبا کلام

صادق زیباکلام از مهره های سینه‌چاک ولایت فقیه، در واکنش به سفر رئیسی جلاد و امیر عبداللهیان به روسیه در توئیتر نوشت وزیر خارجه پس از بازگشت سردر «نه شرقی، نه غربی» وزارتخانه را که مدتهاست بی‌مصرف شده، پایین بیاورد و به انبار روزنامه کیهان بفرستد یا به‌عنوان «کالای متروکه» به قرارگاه خاتم سپاه بدهد.

پایگاه خبری آکسیوس

ضرب‌الاجل برای پایان مذاکره هسته‌یی با رژیم

پایگاه خبری آکسیوس در گزارشی نوشت: «مقام‌های دولت آمریکا پایان ژانویه یا اول فوریه (۱۱ و ۱۲بهمن) را به‌عنوان ضرب‌الاجل غیررسمی برای مذاکره با رژیم تعیین کرده‌اند».

‌اکسیوس در ادامه افزود: «یک مقام بلندپایهٔ آمریکایی گفت اخیراً پیشرفتهایی در مذاکرات اتمی با رژیم ایران حاصل شد اما به‌طرز دردناکی کند و کم بود و مسائل بسیاری در مذاکرات، حل ناشده باقی مانده است».

سناتور تد کروز

دولت بعدی جمهوریخواه در آمریکا توافق هسته‌یی را پاره خواهد کرد

سناتور تد کروز در یک موضعگیری در ارتباط با مذاکره هسته‌یی با رژیم ایران گفت: «رژیم ایران بر روی یک توافق فاجعه‌بار جدید اتمی کار می‌کند که برنامه هسته‌یی این رژیم را دست نخورده باقی می‌گذارد و درعین‌حال میلیاردها دلار به‌جیب خود سرازیر می‌کند».

تد کروز در ادامه افزود: «یک توافق فاجعه‌بار با رژیم ایران در همان روز اول دولت جمهوریخواه بعدی در آمریکا پاره خواهد شد. مگر این‌که به‌صورت معاهده‌یی باشد که سنا آن را تصویب کند. اما جمهوریخواهان در نخستین روز مدیریت سنا، برجام را پاره خواهند کرد».

شایان ذکر است که آنتونی بلینکن نیز در همین رابطه گفت: نمی‌توانیم دولتهای آینده آمریکا را به پایبندی در برجام ملزم کنیم.

چرخش اومیکرون در کشور

زنگ خطر چرخش اومیکرون در ایران و وقوع پیک جدید در اسفند ماه

روزنامه حکومتی همشهری در گزارشی از افرایش ۴۰درصدی مبتلایان سویه کرونا در تهران و

از امکان پیک ششم کرونا خبر داد.

نادر توکلی، معاون درمان ستاد حکومتی کرونای استان تهران گفت: بررسیها نشان می‌دهد نزدیک به ۴۵ تا ۵۰درصد موارد ابتلا در تهران اومیکرون است.

در یک اظهارنظر دیگر مسعود یونسیان یکی دیگر از اعضاء حکومتی کمیته کرونای وزارت بهداشت رژیم گفت: «پیش‌بینی می‌شود به‌زودی تعداد بیماران جدید روزانه، ۵رقمی‌شود».

علیرضا ناجی، رئیس مرکز تحقیقات ویروس‌شناسی بیمارستان مسیح دانشوری نیز از پیک جدیدی خبر داد و گفت: «ممکن است کشور در اسفندماه با پیک جدیدی از بیماری مواجه شود که حتی شمار مرگ‌ها را بالا ببرد؛ هر چند که شدت آن نمی‌تواند مانند پیک ششم باشد».

تورم و گرانی

امیرمحمد اسلامی، اقتصاددان حکومتی که صحبت‌هایش را خبرگزاری رسمی ایسنا منتشر کرد، از تورم بالای ۵۹درصدی در سال۱۴۰۱ خبر داد. این اقتصاددان حکومتی دربارهٔ علت افزایش سرسام‌آور تورم و گرانی گفت: ساختار و جهت‌گیری بودجهٔ (دولت رئیسی) در راستای کج روی‌های قبلی است. سهم‌خواهی بودجه‌یی و تقسیم غنائم دستگاهها و گروه‌های دارای نفوذ (در حکومت) باعث ادامهٔ چرخهٴ معیوب اقتصاد است که منجر به افزایش قیمت‌های کلیدی می‌شود.

آغاز تحقیقات دادستانی در مورد هیأت‌رئیسه حزب سبزها به ظن اختلاس

دادستانی برلین تحقیقات خود در مورد هیأت‌رئیسه حزب سبزهای آلمان را به‌خاطر پرداخت بحث‌برانگیز کمکهای ویژه کرونا آغاز کرده است.

سخنگوی دادستانی برلین گفت: "ظن اولیه"وجود دارد که در این ارتباط از سوی هیأت‌رئیسه"اختلاس" صورت گرفته است.

به گفته او تحقیقات دادستانی برلین در پی "چندین شکایت خصوصی" به جریان افتاده است. یک سخنگوی حزب سبزها نیز آغاز چنین تحقیقاتی در مورد هیأت‌رئیسه این حزب را تأیید کرد.

دبیرکل سازمان جهانی بهداشت

دبیرکل سازمان جهانی بهداشت ضمن هشدار گفت: «همه‌گیری کرونا به هیچ‌وجه به نقطه پایان نزدیک نشده و احتمالاً بعد از اومیکرون، شاهد ظهور سویه جدیدی از این بیماری خواهیم بود».

مطالب مرتبط

تجمع اعتراضی سهامداران در برابر مجلس ارتجاع با شعار «مرگ بر این دولت مردم فریب» ـ در یک نگاه

تجمع اعتراضی سهامداران در برابر مجلس ارتجاع با شعار «مرگ بر این دولت مردم فریب»