بارش برف بی‌سابقه در کردستان ، کمبود نان در سنندج ـ دریک نگاه

اعتراض به‌کمبود نان در شرایط بحرانی بارش برف در سنندج ـ در یک نگاه ـ ۱بهمن۱۴۰۰

مردم سنندج در اعتراض به‌کمبود نان در شرایط بحرانی بارش برف تجمع کرده و خواستار برکناری کارگزاران دزد و غارتگر رژیم شدند.

مدیر اورژانس بیمارستان سینا: اگر کنترل شرایط از دست برود ممکن است نوروز سیاهی به سراغمان بیاید.

پس از تأکید پوتین به رئیسی در مورد برجام، لاوروف وزیر خارجه روسیه نیز در یادداشتی نوشت: «برجام مهم‌ترین توافق در زمینه منع اشاعه (سلاحهای هسته‌ای) است» که باید به‌صورت اولیه و بی‌کم‌وکاست اجرا شود.

شرکت متاپلتفرم، شرکت مادر فیس‌بوک، اعلام کرد یک شبکه از حسابهای جعلی که منشأ آن رژیم ایران بود را حذف کرده است.

ابراز وحشت آخوندهای حکومتی از سرنگونی

روز گذشته آخوند جوادی آملی در وحشت از سقوط نظام گفت: گاهی مشکلات اقتصادی باعث می‌شود حتی یک حکومت بزرگ سقوط کند. و آخوند نوری همدانی هم گفت: ارزش پول ما در مقایسه با بسیاری از کشورهای پایین است. زمانی با ۳۰هزار تومان می‌شد خانه خرید، اما الآن یک کیلو میوه هم نمی‌دهند.

اعتراف به فاصله طبقاتی

در جریان یک تصفیه‌حساب باندی، یک مهره رژیم به اسم مسعود فراستی پیرامون اشرافیت در دیکتاتوری آخوندی گفت: «من نمی‌دانم در چه مملکتی زندگی می‌کنم؟ در مملکتی که خط فقر زیر ده میلیون است و کلی ادم در مشکلات معیشتی هستند، یا مملکتی که در یک سالن کوچک ١۵٠میلیارد پول جابه‌جا می‌شود؛ برای اثری که مثلا هنری است که هیچ‌کدام هنری نیستند، اینجا کجاست؟! کسی که ۱۴میلیارد می‌دهد و اثر را می‌خرد اصلاً می‌فهمد نقاشی چیست؟ پولش از کجاست؟

اخبار جهان

آمریکا اجازه ارسال سلاح به اوکراین را داد

در شرایطی که وزارت‌خارجه آمریکا اعلام کرد به کشورهای انگلیس، استونی، لتونی و لیتوانی اجازه داده تسلیحات ساخت آمریکا را به اوکراین ارسال کنند. ناظران گفتند این اقدام آمریکا نشان‌دهنده این است که آمریکا حمله روسیه را به اوکراین قطعی می‌داند. از سوی دیگر نیویورک تایمز از قول بایدن نوشت اوکراین تا سالیان به‌عنوان یک عضو ناتو پذیرفته نخواهد شد، این پیامی به روسیه برای منصرف کردنش از حمله قریب‌الوقوع به اوکراین است.

مطالب مرتبط

بمب ساعتی فرونشست زمین به شیراز رسید

تروریسم شاخ‌شکستهٔ دینی و بازی با جرقه‌های آتش