سوز و گداز مجری نمایش جمعه خامنه‌ای در مشهد نسبت به دشمن نظام ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ سوز و گداز مجری نمایش جمعه خامنه‌ای در مشهد نسبت به دشمن نظام ـ ۱بهمن۱۴۰۰

روسیه چه می‌خواهند تیم پرافتخار ما در اونجا چه جلسات و چه برنامه‌هایی داشتند، در داخل و خارج دارند تو سر این حرکت می‌زنند لذا ما فریاد بر می‌آوریم مرگ بر منافق

از روز گذشته و در نبود هر گونه خدمات شهری، برف سنگین زندگی مردم در اردبیل، سنندج، تبریز و دیگر شهرهای غرب و شمال‌غرب کشور را مختل کرده است.

به‌علت وزش باد و شرایط نامساعد جوی و دریایی، رفت و آمد از همه بنادر هرمزگان متوقف شده است

سحر تاج‌بخش، رئیس حکومتی سازمان هواشناسی: تجهیزات هواشناسی استاندارد نیست و به‌دلیل کمبود اعتبارات ما به توسعه نرسیدیم. در کشورهای توسعه یافته فاصله ایستگاهها ۲۵ کیلومتر و در ایران حدود ۱۰۰ کیلومتر است.

محمد حسینی، معاون پارلمانی ابراهیم رئیسی جلاد، با اشاره به توافق ۲۵ساله رژیم با چین: برخی هیاهو می‌کنند که داریم کشور را به چین و روسیه می‌فروشیم، امروز فضای مجازی بلای جان شده.

اعتراف مجتبی یوسفی، عضو هیأت‌رئیسه مجلس ارتجاع به‌عملکرد مافیای حکومتی خودرو: روزبه‌روز کیفیت خودروها کاهش پیدا کرده، اما قیمتها افزایش می‌یابد.

بازرسان شرکت «متا پلتفرم»، شرکت مادر فیس‌بوک، اعلام کردند شبکه‌یی از حسابهای جعلی را که منشأ آن رژیم ایران بود، حذف کرده‌اند. بازرسان گفته‌اند این حسابهای جعلی، کاربران اینستاگرام در اسکاتلند را با محتوای حمایت‌کننده از استقلال اسکاتلند هدف قرار می‌داد.

سازمان ملل‌متحد با تصویب قطعنامه‌یی انکار هولوکاست را محکوم کرد. از کشورهای عضو و شبکه‌های اجتماعی خواست به مبارزه با یهودستیزی کمک کنند، دیکتاتوری حاکم بر ایران که پیوسته منکر هولوکاست است، بی‌شرمانه از این قطعنامه اعلام برائت کرد.

فرمانده ستاد فرماندهی آفریقای ایالات متحده ژنرال استیون تاونزند: تنها کشوری را که در این منطقه با نگاهی منفی زیرنظر داریم رژیم ایران است که در فعالیت‌های بدخواهانه خاورمیانه دست دارد.

مدیر مؤسسهٔ آسیب‌های اجتماعی: این روزها خانواده‌هایی که به‌دلیل بی‌سرپناهی به خوابگاههای مربوط به معتادان مراجعه می‌کنند، افزایش یافته است. علت این وضعیت، فقر و بیکاری گسترده است.

بر اساس گزارش بانک مرکزی رژیم، در روند پیوسته سقوط ارزش ریال، قیمت دلار در برابر ریال، طی ۲۰سال گذشته، ۳۵برابر شده است.

مطالب مرتبط

سازمان ملل‌متحد با تصویب قطعنامه‌یی انکار هولوکاست را محکوم کرد؛ ایران یی شرمانه از این قطعنامه اعلام برائت کرد ـ در یک نگاه

زنگ خطر به صدا درآمده است