اعمال تحریم‌های دیگر توسط وزارت خزانه‌داری آمریکا علیه حزب‌الله لبنان ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ اعمال تحریم‌های دیگر توسط وزارت خزانه‌داری آمریکا علیه حزب‌الله لبنان ـ ۱بهمن۱۴۰۰

سوز و گداز مجری نمایش جمعه خامنه ای در مشهد نسبت به دشمن نظام.  

لحظاتی پیش، وزارت خزانه‌داری آمریکا تحریم‌های دیگری را علیه حزب‌الله لبنان اعمال کرد. این تحریم‌ها علیه ۱۰ شرکت و ۳ فرد اعمال شد. خزانه‌داری آمریکا گفت این شرکتها و افراد بخشی از یک شبکة حزب‌الله برای دور زدن تحریم‌ها هستند.

برایان نلسون، معاون خزانه‌داری آمریکا پس از تحریم‌های جدید علیه حزب‌الله: خزانه‌داری آمریکا متعهد است فعالیت‌های غیرقانونی حزب‌الله و تلاش آن برای دور زدن تحریم‌ها را از کار بیندازد.

پس از قتل دو جوان هموطن عرب به دست ماموران جنایتکار رژیم در روستای گوریه شوشتر، شب گذشته اهالی متقابلا به مراکز نیروهای سرکوبگر رژیم تهاجم کردند.

مردم سنندج در اعتراض به‌کمبود نان در شرایط بحرانی بارش برف تجمع کرده و خواستار برکناری کارگزاران دزد  و غارتگر رژیم شدند.

از روز گذشته و در نبود هرگونه خدمات شهری، برف سنگین زندگی مردم در اردبیل، سنندج، تبریز و دیگر شهرهای غرب و شمال‌غرب کشور را مختل کرده است.

به علت وزش باد و شرایط نامساعد جوی و دریایی، رفت و آمد از همه بنادر هرمزگان متوقف شده است

سحر تاج‌بخش، رییس حکومتی سازمان هواشناسی: تجهیزات هواشناسی استاندارد نیست و به دلیل کمبود اعتبارات ما به توسعه نرسیدیم. در کشورهای توسعه یافته فاصله ایستگاه‌ها ۲۵ کیلومتر و در ایران حدود ۱۰۰ کیلومتر است.

محمد حسینی، معاون پارلمانی ابراهیم رئیسی جلاد، با اشاره به توافق ۲۵ ساله رژیم با چین: برخی هیاهو می‌کنند که داریم کشور را به چین و روسیه می‌فروشیم، امروز فضای مجازی بلای جان شده.

اعتراف مجتبی یوسفی، عضو هیات رییسه مجلس ارتجاع به‌عملکرد مافیای حکومتی خودرو: روز به روز کیفیت خودروها کاهش پیدا کرده، اما قیمت‌ها افزایش می‌یابد.

بازرسان شرکت «متا پلتفرم»، شرکت مادر فیس‌بوک، اعلام کردند شبکه‌ای از حساب‌های جعلی را که منشأ آن رژیم ایران بود، حذف کرده‌اند. بازرسان گفته‌اند این حساب‌های جعلی، کاربران اینستاگرام در اسکاتلند را با محتوای حمایت‌کننده از استقلال اسکاتلند هدف قرار می‌داد.

مدیر اورژانس بیمارستان سینا:  اگر کنترل شرایط از دست برود ممکن است نوروز سیاهی به سراغ‌مان بیاید.

رویترز: وزرای خارجه انگلستان، فرانسه، آلمان وآمریکا روز پنجشنبه در برلین توافق کردند که مسیر کنونی در مذاکرات هسته‌یی رژیم ایران برای احیای برجام، مساعد نیست.

پس از تاکید پوتین به رئیسی در مورد برجام، لاوروف وزیرخارجه روسیه نیز در یادداشتی نوشت: «برجام مهم‌ترین توافق در زمینه منع اشاعه (سلاح‌های هسته‌ای) است» که باید به صورت اولیه و بی‌کم‌وکاست اجرا شود.

مدیر مؤسسة آسیب‌های اجتماعی: این روزها خانواده‌هایی که به‌دلیل بی‌سرپناهی به خوابگاه‌های مربوط به معتادان مراجعه می‌کنند، افزایش یافته است. علت این وضعیت،‌ فقر و بیکاری گسترده است.

بر اساس گزارش بانک مرکزی رژیم، در روند پیوستة‌ سقوط ارزش ریال، قیمت دلار در برابر ریال، طی ۲۰سال گذشته، ۳۵ برابر شده است.
محسن رشید فرخی؛ رئیس انجمن حکومتی خرما؛ خبر از کاهش ۵۰ درصدی صادرات خرما بدلیل تصمیم‌گیری‌های یک شبه کارگزاران رژیم در طی دو سال اخیر داد.

سازمان ملل متحد با تصویب قطعنامه‌ای انکار هولوکاست را محکوم کرد. از کشورهای عضو وشبکه‌های اجتماعی خواست به مبارزه با یهودستیزی کمک کنند، دیکتاتوری حاکم بر ایران که پیوسته منکر هولوکاست است، بیشرمانه از این قطعنامه اعلام برائت کرد. 

محاکمه چند مقام بلا روس توسط دادگاه نیویورک  به اتهام دزدی هوایی با هدف دستگیری یک وبلاگر مخالف دیکتاتور بلاروس 

اولین هواپیمای حامل کمک‌های انساندوستانه، بعداز گذشت ۵روز از فوران آتشفشان وسونامی تونگا وارد این شهر شد. 

زارا راترفرود یک خلبان زن جوان  که به تنهایی با هواپیما به دور دنیا پروازکرده، درپایان سفر خود در فرودگاهی دربلژیک به زمین نشست

مطالب مرتبط

سوز و گداز مجری نمایش جمعه خامنه‌ای در مشهد نسبت به دشمن نظام ـ در یک نگاه

تصویب قطعنامه محکومیت انکار هولوکاست توسط ۱۹۳ کشور در مجمع عمومی؛ تنها رژیم ایران به این قطعنامه رأی منفی داد