نزول ایران تحت حاکمیت آخوندی در رتبه‌بندی جهانی اینترنت ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ نزول ایران تحت حاکمیت آخوندی در رتبه‌بندی جهانی اینترنت ـ ۲بهمن۱۴۰۰

وب سایت اسپید تست شاخصهای جهانی اینترنت را در کشورها بررسی می‌کند در جدیدترین بررسی خود اعلام کرد که رتبه ایران تحت حاکمیت آخوندی در میانگین سرعت دانلود اینترنت موبایل در ایران با ۷پله سقوط در بین ۱۳۸کشور در رتبه هفتادو هفتم قرار دارد و سرعت دانلود در حوزه اینترنت ثابت با یک پله سقوط از میان ۱۳۸کشور رتبه ۱۴۳ام را داراست.

آخوند فومنی: مملکت را دوستی به چین و روسیه فروختیم

آخوند محمد زارع فومنی مدیر روزنامه حکومتی صدای اصلاحات که در ابتدا جز حامیان رئیسی جلاد بوده در یک درگیری باندی در حالی‌که برای مردم اشک تمساح می‌ریخت، به‌شدت به باند خامنه‌ای و رئیسی‌جلاد۶۷ حمله کرد و گفت:

قرارداد با چین و روسیه را علنی کنید

موسوی تبریزی از آخوندهای حوزه قم و یکی از جلادان دهه۶۰ در یک مصاحبه با روزنامه حکومتی آرمان در یک جنگ باندی با حمله به دولت رئیسی جلاد خواستار علنی شدن متن قراردادهای رژیم با چین و روسیه شد

خودروهای تولید داخل کشور قاتل هموطنان

هادی هاشمی رئیس سابق پلیس راهور تهران در گفتگو با رسانه حکومتی همشهری به کیفیت فاجعه‌بار خودروهای تولید داخل کشور اعتراف کرد و گفت:

«همه تصادفات ما عجیب و غریب هستند. مثلا داخل کابین اتوبوس، صندلی و کفپوش باید نسوز باشد یا اگر آتش می‌گیرد باید بدون شعله باشد با پیشروی یک متر در دقیقه ولی اتوبوس‌های ما درجا شعله‌ور می‌شوند و سرنشینان اتوبوس زنده زنده می‌سوزند. بعد ادعای این را دارند که این خودرو با خودروهای پنج ستاره اروپایی برابری می‌کند. این ستاره‌ها از طرف دولت و وزیر صمت است نه به‌دلیل کیفیت خودرو».

شایان یادآوریست که به‌دلیل ایمنی بسیار پایین خودروهای داخل کشور، هموطنان به آنها لقب ارابه مرگ داده‌اند.

تایمز لندن: مذاکرات هسته‌یی در آستانه سقوط است

تایمز لندن در گزارشی پیرامون مذاکره هسته با رژیم آخوندی نوشت: «مذاکره کنندگان غربی گفتند مذاکرات برای نجات توافق هسته‌یی با رژیم ایران در آستانه سقوط است.

ژان ایو لودریان، وزیر خارجه فرانسه، گفت این گفتگوها در یک وضعیت اضطراری تهدید کننده حیاتی قرار دارد.
وی گفت: «پیشرفت جزئی، سست و کند وجود دارد، اما مذاکرات نمی‌تواند با این سرعت کند ادامه یابد، ولی به موازات آن، برنامه هسته‌یی رژیم ایران با سرعت پیش می‌رود.»

مطالب مرتبط

تایمز لندن ـ دیپلمات ها هشدار دادند مذاکرات هسته‌یی با رژیم ایران در آستانه سقوط است ـ در یک نگاه

سفر رئیسی به روسیه و تشدید بحران درونی