ناله کلیه نظام ولایت و سگ وسیله هاشون از اوضاع بد نظام ـ موشکاف

ناله کلیه نظام ولایت و سگ و سیله هاشون از اوضاع بد نظام ـ موشکاف ـ ۳بهمن۱۴۰۰

موشکاف: سلام و صد سلام تقدیم شما دوستان و رفقا! خوب و خوشین؟ رو به راهین؟ ایشالا که همیشه واستون جور باشه و برا دشمنتون ناجور!

این روزا حال نظام ولایت او نقده ناجوره که حتی سگ و سیله‌هاشون تو حوزهٔ آخوندی هم می‌نالن. هاهاهاها.

 

خبرگزاری رسمی حوزه ـ اول بهمن

آخوند عالم‌زاده نوری ـ معاون حوزه‌های علمیه ـ اول بهمن

همه ساله بیش از یک میلیون نفر جوان دانشگاه می‌روند، اما برای حوزه سالیانه چهار پنج هزار نفر وارد حوزه می‌شوند... از میان طلبه‌هایی که وارد حوزه می‌شوند هم تعدادی ریزش داریم. اما از این دو مسأله، جان‌سوزتر چیزی است که معمولاً دیده نمی‌شود و آن ریزش‌های پنهان حوزه است.

انواع ریزش‌های پنهان داریم، مثلاً طلبه‌ای که نهایتاً کارمند شده

بعضی از روحانیان مجری گری می‌کنند، بعضی سگ‌های پیس و مریض را تیمار می‌کنند بعضی مدیر باشگاه بولینگ و بیلیارد شده؛ انواع و اقسام کارها انجام می‌دهند…

 

موشکاف: هاهاهاها. تعجب یارو خودش جای تعجب داره! آخه یارو! مگه انتظار دیگه‌ای داری؟ بعد چند و چل سال جنایت و آدمکشی و دزدی و فساد آخوندای حکومتی، این‌که اون چار پنج هزار نفر هم میرن حوزه جای تعجب داره! هاهاهاها.

لابد اونا هم سگ و سیله‌های همین آخوندان، دیدن واسه‌شون نون داره، زدن تو این کار. هاهاهاها. این از پائیناشون، حالا از بالاهاشون بشنفین. هاهاهاها.

 

آخوند قاضی‌زاده ـ ۲۹دی

چطور آیت‌الله وحید وقتی به بحث ولایت فقیه رسیدند این بحث را گذاشتند کنار یا آیت‌الله فلسفی در مشهد که به این بحث رسیدند این بحث را کنار گذاشتند خب به‌خاطر این‌که بستر جامعه را برای طرح نظرشان مناسب نمی‌دیدند

شما به یک جزیی مثلا بگویید اقا بانک خب این مشکل را دارد خب کسی چیزی نمی‌گوید ولی اگر قرار شد یک جایی باشه که یکسری حامیانی داره که وقتی اون مرجع نظر داد آمدند بیایند درب خانه‌اش بگویند مرجع بی‌بصیرت خب این چطور بستر سازی مناسبی ست که جامعه برای آزاداندیشی مراجع به‌عنوان بالاترین سطح قائل هست و مراجع هم خیلی از جاها متأسفانه سکوت کردند و کنار آمدند

 

موشکاف: هاهاهاها. اینم از آخوندای کله گندهٴ حکومتی، که می‌فهمن و دم بر نمیارن!هاهاهاها. آخه درافتادن با ولی‌فقیه و نظامش جنم میخواد! مفتکی که نیست!هاهاهاهاها. تبعید و زندان و شکنجه داره! کدوم آخوند حکومتیه که صابون این چیزا رو به تنش بماله؟ ما که از سال۶۰ به بعد کسی رو ندیدیم! هاهاهاها حالا ملاحظه بفرمایین که واسه چی این حرفا رو می‌زنن و ترس اصلیشون چیه. هاهاهاها.

 

آخوند جوادی آملی ـ ۳۰دی

در اسلام، از «مال» به ستون فقرات یک ملت تعبیر شده، چرا که گاهی مشکلات اقتصادی باعث می‌شود حتی یک حکومت بزرگ سقوط کند.

موشکاف: هاهاهاها. ملاحظه فرمودین؟ ترسش از رپ‌ت‌پتو شدن نظامه!هاهاهاها. وقتی می‌گیم ستون فقرات نظام شکسته و داره ریق لعنتو سر می‌کشه، یعنی همین. هاهاهاهاها. حالا هی برن کاسه لیسی روس و چین و ماچین! با این چیزا اون درد کاری درمون نمیشه، رپ‌ت‌پتو صد در صد!هاهاهاها. مرحمت‌زیاد.

مطالب مرتبط 

ولی‌فقیه ارتجاع: دشمن می‌خواهد باور مردم را به‌وسیله رسانه‌ها و پشتیبانی مالی و امنیتی تخریب کند

گریز از بن‌بست با «بلعیدن خود»