کشف ۶۰ قبضه کلت کمری تنها در شهرستان ماهیدشت توسط نیروی سرکوبگر ـ در یک نگاه

 کشف ۶۰فقره کلت کمری جنگی و ۱۱۶ تیغه خشاب گلوله شهرستان ماهیدشت  ـ در یک نگاه ـ ۴بهمن۱۴۰۰

در پی گسترش ورود سلاح به‌کشور، پاسدار علی‌اکبر جاودان، سرکردهٔ نیروی سرکوبگر رژیم در کرمانشاه، وحشت‌زده از کشف ۶۰فقره کلت کمری جنگی و ۱۱۶ تیغه خشاب گلوله، تنها در شهرستان ماهیدشت خبر داد.

روزنامهٔ حکومتی اسکناس: با این‌که بایدن در انتخابات وعده لغو تحریم‌ها را داده بود، اما بیش از یک سال از روی کار آمدن بایدن می‌گذرد، شاهد هستیم که او به‌میراث‌دار ترامپ تبدیل شده است.

روزنامهٔ حکومتی آرمان: افزایش چند برابری اجاره‌بها و قیمت خانه در کلان‌شهری مانند تهران، سبب شده که بسیاری از مردم برای ادامهٔ زندگی‌شان به حاشیه‌ها هجوم ببرند.

آرمان: هم‌اکنون مسکن و داشتن یک سقف برای بسیاری از مردم به یک آرزو تبدیل شده است.

اعتراف تکان‌دهندهٔ روزنامهٔ حکومتی مردم‌سالاری: بی‌خانمانها در مخازن مخصوص شن می‌خوابند.

رابرت مالی، مذاکره کننده ارشد آمریکا در مذاکرات وین گفت بدون آزاد کردن گروگانهای آمریکایی در ایران، بسیار بعید است که مذاکرات وین به‌نتیجه برسد.

رئیس بیمارستان رسول اکرم از افزایش چشمگیر بیماران کرونایی و پر شدن بخش آی.سی.یو خبر داد.

در نخستین ساعات کاری امروز، شاخص بورس ۸هزار و ۵۶۳ واحد دیگر ریزش کرد و به‌عدد یک میلیون و ۲۴۷هزار تنزل یافت.

ساحل خواری

ساحل‌خواری، توسط ارگانهای حکومتی.

بابایی کارنامی عضو مجلس ارتجاع به‌یک فقره غارتگری دیگر ارگانهای حکومتی، این بار در سواحل دریاها اعتراف کرد و گفت: وزارتخانه‌های دولت ساحل ساری تا تنکابن را تصرف کرده‌اند و اقدام به ساخت و ساز در سواحل کرده‌اند. پلاژداران ساحل بیشتر ارگانهای دولتی هستند و نسبت به بخش خصوصی و مردم بیشتر نقض قانون می‌کنند.

در همین حال رسانه‌های حکومتی هم به ساحل‌خواری نهادهای نظامی خامنه‌ای و محروم کردن مردم برای استفاده از سواحل، اذعان می‌کنند.

اخبار جهان

حسین شیخ، رئیس ادارهٴ کل امور مدنی دولت فلسطین، با یائیر لاپید، وزیر خارجهٔ اسراییل دیدار کرد. این نخستین دیدار لاپید با یک مقام ارشد دولت فلسطین است.

وزارت‌خارجهٔ آمریکا به‌شهروندان این کشور توصیه کرد از سفر به اوکراین و روسیه پرهیز کنند. این وزارت‌خانه به خانوادهٴ کارکنان سفارت آمریکا در کیف هم دستور داده از این کشور خارج شوند.

مطالب مرتبط

هشدار اعضای مجلس ارتجاع در جلسه روز یکشنبه نسبت به پیامدهای حذف دلار ۴۲۰۰تومانی

ایران‌فروشی با قراردادهای خائنانه و سکوت خامنه‌ای!