روضه‌خوانی عظی به سگ وسیله‌های مجیرگویش در کشتارهای مردم ـ موشکاف

روضه‌خوانی عظی به سگ وسیله‌های مجیرگویش در کشتارهای مردم ـ موشکاف ـ ۴بهمن۱۴۰۰

موشکاف: سلام دوستان! سلام رفقا! حال و احوالتون چطوره؟ خوب و خوشین؟ ایشالا که سالم و سلامت باشین!هاهاهاها. عرضم به حضورتون که عظی، سگ و سیله‌های مجیزگوشو جمع کرد و واسشون روضه خوند. همونا که تو قتل و کشتار و سرکوب مردم، از ۸۸ گرفته تا ۹۶ و ۹۸ عصای دستش بودن. هاهاهاها.

مداحان در قضایای مهم خوش درخشیدند. در دفاع مقدس خوش درخشیدید در دفاع از حرم خوش درخشیدید در فتنهٴ ۸۸ خوش درخشیدید در قضایای گوناگون همین‌طور امتحان خوبی دادند مداحا.

موشکاف: بر خودشون و عظماشون لعنت که یه مشت قاتل و جنایتکارن. تو جنگ با نوحه بچه‌های ۱۲، ۱۳ساله رو فرستادن رو میدون مین، در سوریه بزرگ و کوچیکو قتل‌عام کردن، تو قیامها هم مردم و جوونا را شکار می‌کردن و تو زندونا هم هر بلایی که بگی سر بچه‌های مردم آوردن. حالا ملاحظه بفرمایین که عظما الآن چطوری به این سگ و سیله‌هاش خط میده که به داد رژیم تو فضای مجازی برسن هاهاهاها.

امروز انبوهی از رسانه‌ها، نمی‌شود شمرد، به‌خصوص با این وضع فضای مجازی انبوهی از رسانه‌ها با هزاران متخصص، این را من از روی اطلاع! عرض می‌کنم، هزاران متخصص، متخصص هنر، متخصص رسانه، متخصص علوم ارتباطات با پشتیبانی مالی انبوه با پشتیبانی امنیتی انبوه در کارند برای چی، برای این‌که در نظام جمهوری اسلامی افکار را برگردانند، مذاق‌ها را برگردانند، ایمانها را و باورها را تضعیف کنند، تخریب کنند، این است.

ما در کجای این جبهه قرار داریم و حضور داریم، این را باید مشخص کنیم برای خودمان و خاطر خودمان را جمع کنیم کجا ایستادیم.

موشکاف: هاهاهاها. کجا ایستادین؟ لبهٴ پرتگاه سقوط. هاهاهاها. اما عظی روش نمیشه اینو بگه. هاهاهاها. آخه از دست جوونایی که همه جوره می‌کوبن به ملاجش شکاره، هم تو فضای مجازی، هم تو فضای حقیقی. هاهاهاها. نفرت جوونا از سگ و سیله‌های عظی رو میشه از این حرفاش هم دید. هاهاهاها.

نوآوری به هنجارشکنی منتهی نشود. مداحی هویت خاصی است این هویت عوض نشود. نبایستی حرکت شما و اجرای برنامهٔ شما را بلغزاند به سمت چیزهایی که مداحی نیست. گاهی اینجوری دیده میشه. گاهی اون مقداری که انسان، معلومات محدود بنده اقتضا می‌کند این موارد گاهی گوشه کنار هست که محتوا، صورت و آن ابتکار آن‌چنانی نیست که هویت مداحی را حفظ کرده باشد، مداحی، موسیقی پاپ نیست!

مواظب باشید، جذب جوانان به هر قیمتی نباشد و اینجور نباشه که برای این‌که این جوون خوشش بیاد ما فلان آهنگ نامناسب را مثلا بکار بگیریم در شعر مدح یا شعر مصیبت. نشود که برای جذب جوان، از برخی آهنگ‌ها و نواهای نامناسب استفاده شود.

موشکاف: هاهاهاهاها. عظی رو باش! از یه عده بی‌هویت، میخواد هویتشونو حفظ کنن. هاهاهاها. اوضاع مجیزگوهای نظام او نقده داغونه و بازارشون کساده که خود آهنگ پاپو ورمیدارن و به لوث خوندن خودشون آلوده می‌کنن. هاهاهاها.

موشکاف: هاهاهاها. رفقا! عظما این روزا که صدای ریزش شر شری سگ و سیله‌های نظامو شنیده، حالا می‌خواد با این لات و لمپنا آدمکش جلو ریزشو بگیره. به یکی گفتن لرزونک بخور قوت داره، گفت اگه قوت داشت خودشو نیگر می‌داشت. . هاهاهاها. مرحمت زیاد.

مطالب مرتبط 

ولی‌فقیه ارتجاع: دشمن می‌خواهد باور مردم را به‌وسیله رسانه‌ها و پشتیبانی مالی و امنیتی تخریب کند

نمای روز ـ ایران‌فروشی با قراردادهای خائنانه و سکوت خامنه‌ای!