سناتور آمریکایی بیل هگرتی ـ مذاکره با رژیم ایران اقدامی شرم‌آور است ـ در یک نگاه

سناتور بیل هگرتی نماینده سنای آمریکا: دولت بایدن باید به مذاکره با رژیم ایران برای احیای توافق خطرناک اتمی پایان دهدـ در یک نگاه ـ ۵بهمن۱۴۰۰

دان بیکن، نماینده کنگره آمریکا: هیچ کشوری نباید به‌رژیم ایران که هم‌چنان یک رژیم حامی تروریسم است تسلیحات بفروشد.

دان بیکن: من قطعنامه۸۵۷ را برای احیای تحریم‌ها و محدودکردن نفوذ شرورانه رژیم ایران در خاورمیانه، ارائه کردم.

سعد حریری نخست‌وزیر سابق لبنان با اشاره به دخالت‌های رژیم ایران اعلام کرد در انتخابات پارلمانی آینده لبنان شرکت نمی‌کند.

اعتراف پاسدار هادیانفر، رئیس پلیس راهور رژیم: طی ۹ ماهی که از سال۱۴۰۰ می‌گذرد، ۱۳هزار و ۱۵۴تن در جاده‌های کشور جان‌باخته‌اند. این رقم افزایش ۱۱ و ۷ دهم درصدی قربانیان تصادف را نشان می‌دهد.

سفر رئیسی

فضاحت سفر رئیسی به مسکو هر چه بیشتر در رژیم بالا می‌گیرد.

روزنامهٔ حکومتی مردم‌سالاری طی یادداشتی با عنوان «حواشی پررنگ‌تر از متن سفر رئیسی به مسکو»، نوشت: حتی در فرودگاه هم تنها وزیر انرژی روسیه به استقبال رفت و نه هیچ مقام رسمی دیگر. عدم استقبال از او هنگام ورود به کاخ کرملین و میز عجیب دیدار او و پوتین، از جمله مواردی بود که در شبکه‌های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت. حتی پرچم دو کشور هم در این دیدار نبود.

به‌گفتهٴ کارشناسان خود رژیم این رویکرد روسیه نشان می‌دهد حتی روسیه رئیسی جلاد و رژیم را ضعیف و شکننده می‌دانند و این‌گونه تحقیرآمیز با آن برخورد می‌کنند. از این‌رو شب گذشته امیر عبداللهیان، وزیر خارجهٔ رژیم برای لاپوشانی این وضعیت به صحنه آمد و حرفهایی زد که بیشتر باعث فضاحت و تمسخر شد.

اخبار جهان

ناتو به روسیه هشدار داد که حمله به اوکراین برای روسیه قیمت بسیار سنگینی خواهد داشت.

با افزایش تنش میان روسیه و اوکراین، حدود ۸۵۰۰ سرباز آمریکایی در وضعیت آماده‌باش کامل قرار گرفته‌اند.

مطالب مرتبط

حرکتهای اعتراضی علیه ستم و چپاول رژیم آخوندی در تهران، ماهشهر و خرم آباد

سفر به روسیه و دست خالی رئیسی