اعتراف دختر پاسدار حسن ایرلو ـ پدرم جزو نیروهای اصلی عملیات در زمان تخلیه مجاهدین از اشرف بود

اعتراف دختر پاسدار حسن ایرلو  ـ سفیر به هلاکت‌رسیده رژیم در یمن و از سرکردگان نیروی تروریستی قدس ـ۶بهمن ۱۴۰۰

به نقش جنایتکارانه این دیپلمات تروریست رژیم در حمله به اشرف و شهادت ۵۲مجاهد قهرمان

پدرم جز نیروهای اصلی عملیات در زمان تخلیه مجاهدین از اشرف بود

فاطمه ایرلو، دختر پاسدار جنایتکار حسن ایرلو، از سرکردگان نیروی تروریستی قدس و سفیر به هلاکت رسیده رژیم آخوندی در یمن، در مصاحبه با خبرگزاری رسمی رژیم به نقش جنایتکارانه پدرش در جنایت علیه مجاهدین در اشرف اعتراف کرد. وی گفت:

پدرم یکی از مؤسسان و جزء ۵۳ نفری بودند که با حاج احمد متوسلیان به لبنان رفت و در سال‌های دفاع مقدس نیز به اتفاق برادرانشان به جبهه عازم شد.

وی افزود: البته بسیاری از اقدامات پدرم به‌دلیل ملاحظات امنیتی مطرح نشده و حتی ما نیز از آن بی‌خبر هستیم تا حدی که پس از (مرگ) متوجه شدیم که ایرلو در زمان تخلیه مجاهدین از پادگان اشرف جز نیروهای اصلی عملیات بود.

اشاره دختر پاسدار به هلاکت رسیده حسن ایرلو دیپلمات تروریست رژیم که وی جز نیروهای اصلی عملیات علیه اشرف بوده قتل‌عام مجاهدان اشرف در حمله جنایتکارانه ۱۰شهریور سال۹۲ به اشرف است که طی آن ۵۲مجاهد قهرمان به‌دست پاسداران و مزدوران جنایتکار رژیم به‌شهادت رسیدند

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران روز یازدهم شهریور ۱۳۹۲ اعلام کرد

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران – ۱۱شهریور ۱۳۹۲

قتل‌عام بزرگ اول سپتامبر در اشرف به دستور شخص خامنه‌ای و توسط نیروهای تحت‌امر مالکی در همآهنگی کامل با نیروی تروریستی قدس صورت گرفته است. مقاومت ایران ضمن افشای جزئیات بیشتری از موضوع، خواهان تشکیل یک کمیته حقیقت‌یاب بین‌المللی برای انجام تحقیقات بی‌طرف و همه‌جانبه در مورد این جنایت بزرگ و محاکمه و مجازات عاملان آن است:

۱-طرح این کشتار از مدتی پیش از سوی خامنه‌ای به نیروی قدس محول شده بود تا از طریق دولت عراق به اجرا درآورد. طبق طرح همه ساکنان اشرف باید کشته یا به گروگان گرفته می‌شدند. به‌دنبال بمباران شیمیایی حومه دمشق و بالا‌گرفتن احتمال حمله نظامی آمریکا به سوریه، خامنه‌ای خواستار تسریع پروژه کشتار اشرف شد.

۲-قاسم سلیمانی، سرکرده نیروی تروریستی قدس، در روز سه‌شنبه ۵شهریور شتاب‌زده به عراق رفت و خارج از ساعت اداری (ساعت۱۰۳۰ شب) به دیدار مالکی رفت. در این دیدار مسأله حمله احتمالی آمریکا به سوریه و کشتار اشرف مورد بحث قرار گرفت. سلیمانی در این دیدار که فالح فیاض، مشاور امنیت ملی مالکی، نیز حضور داشت در مورد زمانبندی حمله به اشرف با مالکی به توافق رسید. به این ترتیب اقدامهای عملی این حمله که مقدمات آن از قبل فراهم شده بود پس از سفر سلیمانی آغاز شد.....

مطالب مرتبط

العرب لندن ـ مرگ حسن ایرلو ضایعه ای بزرگ برای رژیم ایران است زیرا او مسئول تصمیم گیری در صنعا بود

پیام پر سوزوگداز خامنه‌ای درباره مرگ حسن ایرلو