تجمع اعتراضی سهامداران بورس در مقابل سازمان برنامه و بودجه ـ در یک نگاه

سهامداران بورس صبح امروز در اعتراض به سهام بر باد رفته‌شان، در مقابل سازمان برنامه و بودجه تجمع کردند ـ در یک نگاه ـ ۷بهمن۱۴۰۰

شایان ذکر است که سهامداران غارت شده ابتدا می‌خواستند جلوی مجلس تجمع کنند ولی با ممانعت نیروی انتظامی و سرکوبگران مواجه شدند ولی آنان دست از اعتراض برنداشته و در مقابل برنامه بودجه تجمع را شکل دادند.

واشنگتن فری بیکن: بر اساس ارزیابی غیرعلنی وزارت‌خارجه آمریکا به‌کنگره این کشور، برایان هوک، که رهبری کمپین فشار حداکثری علیه رژیم ایران را برعهده داشت با تهدیدات «جدی و معتبر» مواجه است.

آنتونی بلینکن: ما علیه اقدامات بی‌ثبات کننده رژیم ایران در منطقه، در کنار شورای همکاری خلیج‌فارس ایستاده‌ایم.

بیانیهٔ کاخ سفید: جیک سالیوان مشاور امنیت ملی آمریکا در دیدار با همتای اسراییلی خود گفت: به موازات مذاکرات هسته‌یی با رژیم ایران در حال بررسی گزینه‌های دیگر با شرکای خود هستیم تا در صورت شکست مذاکرات آنها را به‌کار ببریم.

وزارت بهداشت رژیم اعتراف کرد مصرف لبنیات توسط مردم ایران، یک پنجم مصرف لبنیات توسط مردم جهان است.

روزنامهٔ حکومتی اقتصاد سرآمد: ماه بهمن پر هزینه برای مردم در راه است. از مالیات بر ارزش افزوده کالا تا افزایش پلکانی قبوض برق.

فضاحت سفر رئیسی به مسکو

حاشیه‌های سفر رئیسی بر متن آن سایه انداخته است!

بازتاب فضاحت سفر رئیسی به مسکو و نبود کمترین پروتکل‌های دیپلماتیک از سوی کرملین برای رئیسی، کماکان ادامه دارد.

خبرگزاری حکومتی ایسنا با سوزش گفت که رسانه‌های نظام توان رقابت با رسانه‌های خارجی را ندارد و همین باعث شده آن رسانه‌ها حاشیه‌های سفر رئیسی را نسبت به متن آن، برجسته‌تر کنند.

همزمان شبکه‌های تلویزیونی روسیه، ‌که گزارشهای آنها در شبکه‌های مجازی هم منتشر شده، نشان می‌دهند پوتین و مقامات روسی حتی هنگام خروجی رئیسی از کرملین هم از او بدرقه نکردند و حتی کمترین همآهنگی برای آماده بودن خودروی او هم نشده بود؛ تا جایی که تقی‌پور، رئیس تشریفات رئیسی با داد و فریاد دنبال خودروی رئیسی می‌رود.

اخبار جهان

دولت آمریکا به‌طور رسمی به روسیه اعلام کرد قصد ندارد از بررسی پذیرش اوکراین در ناتو، خودداری کند. یک وزیر دولت روسیه گفت مسکو پاسخ آمریکا را بررسی می‌کند.

استفان بریر یکی از ۹ قاضی دیوان عالی آمریکا پس از ۳دهه، در پایان این فصل کاری، در ماه ژوئن بازنشسته خواهد شد.

مطالب مرتبط

اعتراف دختر پاسدار حسن ایرلو ـ پدرم جزو نیروهای اصلی عملیات در زمان تخلیه مجاهدین از اشرف بود

نامه ۳۴نماینده کنگره به رئیس‌جمهور آمریکا، فراخوان به قاطعیت علیه رژیم ایران در مذاکرات