مایک پمپئو ـ رژیم ایران بزرگترین کشور حامی ترور در جهان است ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ مایک پمپئو: رژیم ایران بزرگترین کشور حامی ترور در جهان است ـ ۲۳اسفند۱۴۰۰

به گزارش کانال‌های تلگرامی در داخل ایران از ساعت ۹ و نیم صبح امروز سامانه های وزارت فرهنگ و ارشاد رژیم از دسترس خارج شده و در صفحه اول آنها تصاویر مسعود و مریم رجوی با شعار درود بر رجوی و عکس ضربدر خورده و باطل شده خامنه ای با شعار مرگ بر خامنه ای جایگزین شده است

تا ساعت ۱۱ صبح به وقت تهران ۶۲ سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد ولایت فقیه از دور خارج و دی فیس شده است

تا ساعت ۱۱ صبح ۷۷ سرور و بیش از ۲۸۰ کامپیوتر وزارت فرهنگ و ارشاد رژیم از دور خارج شده است 

 سرورهای وزارت سانسور و سرکوب آخوندی تسخیر شد و شعارهای مرگ بر خامنه ای درود بر رجوی در کلیه صفحات به چشم می‌خورد
سامانه‌های کارت صلاحیت تدریس مربیان، سامانه اقامه نماز، سامانه ایثارگران، سامانه زیرساخت مدیریت فرهنگ ارشاد و کردستان ساماندهی در شمار ۶۲ سامانه از دور خارج شده هستند

تحولات اوکراین 

ستاد نیروهای مسلح اوکراین: چهار هواپیما، سه هلیکوپتر و چندین هواپیمای بدون سرنشین متعلق به نیروهای روسیه را در ۲۴ ساعت گذشته با موفقیت سرنگون کرده ایم.

رئیس جمهوری اوکراین خطاب به کشورهای غربی: اگر شما آسمان ما را نبندید، فقط مسئله زمان می‌ماند و این که راکتهای روسی کی در سرزمین شما، قلمروی ناتو، فرود می‌آیند.

خبرهایی از میهنمان ایران

مایک پمپئو

مایک پمپئو وزیر خارجه سابق امریکا در توییتر نوشت : رژیم ایران بزرگترین کشور حامی ترور در جهان، رژیم ایران بزرگترین کشور حامی ترور در جهان است. این کشور باید به همان گونه لیست گذاری شده باقی بماند و تحریمهای مرتبط با تروریسم باید باقی بمانند. به رژیم ایران هرگز  نباید اجازه داده شود تا سلاح اتمی داشته باشد.

مذاکرات وین

سخنگوی وزارت امور خارجه رژیم در مورد مذاکرات وین گفت: « امیرعبداللهیان فردا به مسکو می‌رود. او درباره مذاکرات وین افزود: الان در نقطه اعلام توافق قرار نداریم، چون برخی مسائل کلیدی و مفتوح باقی مانده که باید در واشنگتن تصمیمات در این زمینه اتخاذ شود».

روزنامه جمهوری

روزنامه حکومتی جمهوری در ادامه جنگ باندهای نظام نوشت: «چه شده است که وزارت خارجه ما روشن و شفاف به ضربه‌ای که روسیه با تضمین‌خواهی اخیرش به مذاکرات برجام زده و آن را به بن‌بست کشانده اعتراض نمی‌کند و از وزیر خارجه تا سخنگو و تا مذاکره‌کننده ارشد برجامی همگی ترجیح می‌دهند در لفافه حرف بزنند و کاری نکنند که با تقدیس این همسایه شمالی‌مان منافات داشته باشد؟

تایمز لندن

شکست مذاکرات با تهران نشان می دهد که معاهده احیا شده به هر حال ناقص بوده است
 تایمز لندن در گزارشی نوشت : رگبار موشکی ایران که در آخر هفته به مجتمع کنسولگری آمریکا در شهر اربیل عراق اصابت کرد، روشن می کند که تهران اکنون امید چندانی به مذاکره درباره توافق هسته‌ای برای لغو تحریم های غرب ندارد.

اتحادیه اروپا حمله موشکی به اربیل را بشدت محکوم شد

اتحادیه اروپا طی بیانیه یی  اعلام کرد:  در ساعات اولیه روز یکشنبه، چندین موشک به اربیل در منطقه کردستان عراق اصابت کرد. سپاه پاسداران مسئولیت آن را بر عهده گرفته است. اتحادیه اروپا به شدت این حملات را محکوم می کند. هیچ توجیهی برای چنین اقدام خشونت آمیزی علیه قلمرو یک کشور مستقل وجود ندارد. اتحادیه اروپا همبستگی خود را با مردم عراق، دولت عراق و دولت اقلیم کردستان اعلام می کند و به حمایت از حاکمیت و ثبات عراق ادامه خواهد داد. 

استمرار مشکل اف ای تی اف

 رییس حکومتی کنفدراسیون صادرات رژیم (محمد لاهوتی) گفت: عدم تصویب لوایح FATF تأثیر منفی خود را بر تجارت خارجی ما می‌گذارد و اگر تحریم‌ها برداشته شود بازهم مشکل FATF می‌تواند مانع تجارت شده و به‌نوعی بهانه‌ برخی از کشورها شود که علاقه‌مند به توسعه تجارت در ایران نیستند. به نظر می‌رسد که اگر توافق صورت بگیرد، FATF هم باید تعیین تکلیف شود.

فرماندار اربیل (امید خوشناو) برخی ادعاها مبنی بر اینکه «پایگاه‌های اسرائیل» در این شهر هدف حملات موشکی قرار گرفته‌اند را "بی‌اساس" خواند. وی، اعلام کرد که خبرهای مرتبط با حمله به این پایگاهها صحت ندارد.

مطالب مرتبط

چهار هواپیما، سه هلیکوپتر متعلق به نیروهای روسیه، توسط نیروهای مسلح اوکراین سرنگون شد ـ در یک نگاه

از دسترس خارج شدن چند سامانه وزارت ارشاد رژیم و جایگزین شدن آن با تصاویر مسعود و مریم رجوی و عکس ضربدرخورده خامنه‌ای