یادواره شهدای فروغ اشرف درسهایی برای بشریت معاصر

یادواره شهدای فروغ اشرف درسهایی برای بشریت معاصر ـ ۲۰فروردین۱۴۰۱

مجاهد شهید آسیه رخشانی:

زنان اینجا همیشه به فکر این هستند که چکار می تونند انجام بدن برای مردمشون که زودتر بتونند ایران رو آزاد کنند از دست رژیم

من مجاهد خلق آسیه رخشانی مجاهد لم یرتابوا حاضر حاضر حاضر

یادواره شهدای فروغ اشرف درسهایی برای بشریت معاصر۳ 

 

مجاهد شهید امیرمسعود فضل ‌‌اللهی (مازیار):

خواهر مریم سلام نمی‌دانم نامه را از کجا و چطور شروع کنم و احساس نیاز می‌کردم که با شما و برادر تجدید عهد کنم و بگوی که چقدر به این‌که عضو سازمان پرافتخار مجاهدین خلق ایران هستم افتخار می‌کنم و امروز در سوگند برادر تمام وجودم به لرزه افتاد و احساس کردم باید دوباره با این آرمان و با این رهبری تجدید عهد کنم تا پاسخگوی این دوران باشم.

یادواره شهدای فروغ اشرف درسهایی برای بشریت معاصر۲ 

 

مجاهد شهید صبا هفت برادران :‌

ما تا آخرش ایستاده ایم، تا آخرش می ایستیم .

احساس فشار می کردم از زندگی نه اینکه زندگی بد باشه یا نخوانم خوشم نیاد از زندگی معلومه هر آدمی زندگی کردن را دوست داره تفریح دوست داره مدرسه دوست داره یعنی اینطوری نبود که دوست نداشته باشم ولی احساس می کردم بهم فشار می آید از اینکه این چیزها را دارم و بقیه ندارند یعنی احساس می کردم این حقیه که هر انسانی باید داشته باشد.

یادواره شهدای فروغ اشرف درسهایی برای بشریت معاصر۱ 

 

مجاهد شهید علیرضا طاهرلو زندانی سیاسی سالهای ۶۰ تا ۷۰

بعد مستمر چهره بچه‌ها می‌آمد جلوی چشمم می گفتم صبح برم یکسری مزار شهدا بهشت زهرا و مزار شهدا را به هر قیمتی شده پیدا کنم نمی‌دانم یک ساعت یا دو ساعت تو این مسیر قدم می زدم و همینجوری با تک‌تک بچه‌ها صحبت می‌کردم آمدم از مزار بیرون گفتم دیگه دیر شده برگردم احساس می‌کردم تک‌تک بچه‌ها از قبر آمده‌اند بیرون و باهام خداحافظی می‌کنند من بهشون دست تکان می دادم پیامتون رو برای سازمان می برم اگر‌ چه شما لایق تر از من بودید به سازمان بپیوندید ولی نمی‌دام شاید بار امانت روی دوش من گذاشته شد. باهاشون خداحافظی کردم.

همچون یک مجاهد خلق متعهد می‌شوم که اوضاع از هر طرف که بچرخد اشرف شبه اوین هم بشود پای قیمت آن بیایم و آنرا برای خودمان و خلقمان فتح المبین تبدیل کنم.

تجربه سال‌ها مبارزه در ارتش آزادی و مقاومت برای آزادی ایران در گواهی است که او در وصیت نامه خود داد

گواهی می‌دهم که نسل ما و راهبری عقیدتی ما در بغرنج‌ترین شرایط داخلی و بین‌المللی که عصر آزمایش بود و نبود احزاب و ایدئولوژیهای و انقلابات بود و همه را از صحنه به در کرد و بسیاری از مدعیان را از صحنه روزگار محو نمود در سایه ایدئولوژی انقلابی اسلام و فدا و صداقت رهبری مجاهدین درخشان‌ترین نبرد در رویارویی تمام‌عیار سیاسی، نظامی، ایدئولوژیک، فرهنگی با ارتجاع پلید حاکم بر ایران و کلیه هم‌پیمانان بین‌المللی آنرا به انجام رسانده‌ام.

یادواره شهدای فروغ اشرف درسهایی برای بشریت معاصر۵ 

مطالب مرتبط 

۱۹فروردین سالگرد کارزار کبیر فروغ اشرف

ایستادن، پیامی بربال باد صبا - در بزرگداشت حماسه نوزدهم فروردین ۹۰