کابوس وحشت رژیم از خطر مجاهدین ـ وزیر خارجه ترامپ به کدام کارنامه مهر تایید زد؟

کابوس وحشت از خطر مجاهدین برای نظام بحران‌زده ولایت فقیه ـ زوزه‌های ترس‌آلود سپاه پاسدارن پس از دیدار پمپئو از اشرف۳ ـ ۳۱ اردیبهشت۱۴۰۱

وزیر خارجه ترامپ به کدام کارنامه مهر تأیید زد؟

سابقه مجاهدین با ترور۱۷هزار تن کاملاً بر همه روشن و مبرهن است. مجاهدین پس از خروج از ایران در سه عملیات نظامی با نام‌های آفتاب، چلچراغ و معروف‌ترین آنها فروغ جاویدان به ‌ ما حمله کردند.

مایک پمپئو ضمن سفر به آلبانی و دیدار با ‌ مریم رجوی خود را عضوی از این گروه خوانده و خواسته تا از ظرفیت‌های آنها علیه نظام استفاده شود

شخص پمپئو در ترور قاسم سلیمانی دخالت داشت و ما هم قول انتقام بزرگ داده‌ایم.

در اجلاس سال گذشته مجاهدین۳۰ سناتور آمریکایی از هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات شرکت کرده و برخی از نمایندگان از جمله «رابرت منندز»، «تد کروز»، «بن کاردین» و «کوین مک کارتی» نیز سخنرانی کردند.

اتحادیه اروپا در سال۲۰۰۹ و دولت آمریکا در سال۲۰۱۲ این سازمان را از فهرست گروه‌های تروریستی خارج کردند. حرکتی کاملاً به نفع مجاهدین که باعث شد دامنه تحرکاتشان گسترده‌تر شده و فعالیت‌های تروریستی خود را در وسعت بیشتری انجام بدهند

آمریکا تنها حامی ‌ مجاهدین نیست و اروپایی‌ها نیز حمایت‌های مهمی را از آنها انجام داده‌اند.

آلمان تنها کشور اروپایی حامی ‌ مجاهدین نبود و فرانسه نیز جزو حلقه حامیان ‌ مجاهدین بودند.

وزیر خارجه ترامپ به کدام کارنامه مهر تأیید زد؟

مایک پمپئو وزیر خارجه سابق آمریکا ضمن سفر به آلبانی و دیدار با مجاهدین خود را عضوی از این گروه خوانده و خواسته تا از ظرفیت‌های آنها علیه جمهوری اسلامی استفاده شود.

صفحه توئیتر منسوب به مریم رجوی نیز با انتشار تصاویری از این دیدار، ورود پمپئو به محل استقرار خود را خوش‌آمد گفته است.

این اظهارات در حالی مطرح شد که این برای نخستین‌بار نیست که آمریکایی‌ها و سایر حامیان مجاهدین از این گروه حمایت کرده و آن را اعلام کرده‌اند.

رودی جولیانی وکیل ترامپ نیز دیگر چهره آمریکایی حاضر در میتینگ‌های مجاهدین بوده است.

این موضوع به جمهوری‌خواهان آمریکا اختصاص ندارد و دمکراتها نیز سابقه حمایت از مجاهدین را در کارنامه خود دارند.

در اجلاس سال گذشته مجاهدین نیز ۳۰ سناتور آمریکایی از هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات شرکت کرده و برخی از نمایندگان کنگره از جمله «رابرت منندز»، «تد کروز»، «بن کاردین» و «کوین مک کارتی» نیز سخنرانی کردند.

«جان مک کین» سناتور سابق آمریکایی دیگر چهره جنگ‌طلب و حامی مجاهدین بود که ۲۵ فروردین‌ماه سال۱۳۹۶ یعنی دقیقاً چند ماه پس از استقرار در آلبانی به دیدار آنها رفته و با سرکرده این گروهک دیدار کرد.

مجاهدین چندین سال است که با حمایت‌های آمریکا در شهر تیرانا در آلبانی فعالیت کرده و به‌طور مداوم علیه نظام توطئه‌های بسیاری را انجام می‌دهد.

مجاهدین  از ۳۰ خرداد ۶۰ با ورود به فاز مسلحانه علیه نظام جمهوری اسلامی جنایت‌های بسیاری را انجام داده و طبق آمار اعلام شده، ۱۷ هزار نفر را ترور کردند.

اتحادیه اروپا در سال ۲۰۰۹ و دولت آمریکا در سال ۲۰۱۲ این سازمان را از فهرست گروه‌های تروریستی خارج کردند. حرکتی کاملاً به نفع مجاهدین که باعث شد دامنه تحرکاتشان گسترده‌تر شده و فعالیت‌های تروریستی خود را در وسعت بیشتری انجام بدهند.

حمایت‌های آمریکا و غرب از مجاهدین به قدری شدت گرفته بود که حاج قاسم سلیمانی نیز به آن واکنش نشان داد.

سلیمانی درباره حمایت‌های آمریکا از مریم رجوی گفته بود: به اینها دل بسته‌اید؟ این آمریکاست؟ آیا امیدتان به این است؟ این همه توان شماست؟ اشتباه بزرگی می‌کنید.

مجاهدین پس از خروج از ایران، در سه عملیات نظامی با نام‌های آفتاب، چلچراغ و معروف‌ترین آنها فروغ جاویدان به ما ‌حمله کردند.

باید به این نکته اشاره کنیم که آمریکا تنها حامی مجاهدین نیست و اروپایی‌ها نیز حمایت‌های مهمی را از آنها انجام داده‌اند.

آلمان تنها کشور اروپایی حامی مجاهدین نبود و فرانسه نیز جزو حلقه حامیان مجاهدین بودند. مجاهدین در موعد مشخصی از سال با مجوز فرانسه در حومه پاریس با حضور چهره‌های جنگ‌طلب آمریکایی و اروپایی نظیر «جان بولتون»، «رودی جولیانی» و … همایشی برگزار می‌کنند.

منصور حقیقت‌پور، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم اظهار داشت: سابقه جنایت‌های مجاهدین ‌ با ترور ۱۷ هزار تن از ما کاملاً بر همه روشن و مبرهن است.

حقیقت‌پور تصریح کرد: پمپئو به جرم دخالت در ترور قاسم سلیمانی تحت تعقیب قرار دارد. چون شخص او در به ترور قاسم سلیمانی دخالت داشت و ما هم قول انتقام بزرگ داده‌ایم.

مطالب مرتبط 

وحشت رژیم پس از دیدار پمپئو از اشرف۳ ـ نورنیوز متعلق به شورای عالی امنیت رژیم

کن بلکول: سفر پمپئو به‌اشرف۳ یک چراغ‌راهنما برای عملی‌ترین و مناسب‌ترین سیاست در قبال ایران است