حسین انواری ـ نفوذی های دشمن تلاش دارند همه چیز را خراب کنند تا دولت، دولتی بی کفایت شناخته شود

حسین انواری در جنگ باندهای نظام گفت: نفوذی های دشمن تلاش دارند همه چیز را خراب کنند تا دولت از نظر مردم، دولتی بی‌کفایت شناخته شود ـ ۱خرداد۱۴۰۱

 

رئیسی جلاد در ادامه گرانی‌های افسارگسیخته فعلی و با وعده مصائب بیشتر به مردم، اعلام کرد قرار است تصمیمات سختی بگیریم.

 

روزنامه حکومتی مردم‌سالاری در شماره امروز خود نوشت: رئیس جمهور از تصمیم‌های سختی که قرار است بگیرد،  خبرداد. آقای رئیسی! لطفا اول، تصمیم‌های قبلی را آسیب‌شناسی کنید!

 

روزنامه حکومتی امروز در گزارشی پیرامون محاسبه تعرفه آزاد گاز مصرفی، اذعان کرد گاز مصرفی بازهم گران خواهد شد.

 

روزنامه حکومتی عصر اقتصاد در شماره امروز خود نوشت: قیمت شوینده‌ها بین ۵۰ تا ۸۰ درصد گران خواهد شد.

 

 

بیژن نوباوه عضو مجلس ارتجاع از جنگ قدرت دستجات باند خامنه‌ای در مجلس خبر داد و با حمله به پاسدار قالیباف گفت: «هدف از ایجاد بن‌ بست در تصویب «طرح صیانت»، رسیدن به ریاست مجلس است».

 

محبوب‌فر کارشناس حکومتی : «افزایش تورم، نگران کننده است، کنترل اوضاع کشور از دست دولت خارج شده ‌است. نباید بیش از این اجازه داد که مشکلات اقتصادی تبدیل به موضوعات امنیتی شده و ناامنی در کشور مضاعف گردد. عصبی کردن مردم خطرناک است».

 

اسکندر آزموده  رئیس اتحادیه فروشندگان بستنی گفت از روز یکشنبه ۱ خرداد، قیمت بستنی و آبمیوه ۲۵ درصد افزایش خواهد داشت. وی علت گران شدن این محصولات را افزایش حدود صد درصدی قیمت شیر و شکر عنوان کرد.

 

گزارش مافیای پربرکتی به اسم برکت

در جریان جنگ و جدال باندهای درون نظام، اسم بنیاد برکت متعلق به خامنه‌ای در میان فهرست اسامی ابربدهکاران بانکی لو رفت، اکنون این کمپانی در کمال ریاکاری خواستار حذف اسم خود از این لیست شده تا دشمنان سوءاستفاده نکنند آن‌هم در شرایطی که خامنه‌ای و بنیادش از اموال ملت نهایت سوء استفاده را می‌کنند! گزارشی در این مورد

مافیای پربرکتی به اسم بنیاد برکت

چندی پیش وزارت اقتصاد آخوندها در جریان جدال باند‌های درونی نظام،  فهرست «ابربدهکاران» بانکی را منتشر کرد، دست برقضا اسم بنیاد «برکت» هم لابلای اسامی آن شرکت‌ها به چشم می‌خورد!

«ابربدهکاران»، کمپانی‌های بزرگ و قدرتمندی هستند که به نوشته روزنامه حکومتی جهان صنعت، به علت وابستگی‌شان به نهادهای قدرت توانسته‌اند وام‌های کلانی از نظام بانکی بگیرند و پس ندهند!!!

اما اینکه چگونه اسم بنیاد برکت هم، به عنوان یک «ابربدهکار» بانکی منتشر شده؟ بیشتر به یک تصفیه‌حساب تصادفی با باند غالب توسط باند مغلوب و توسری خورده نظام قابل تفسیر است!

چرا که این بنیاد زیرمجموعه ستاد اجرایی فرمان خمینی است که شاید مهم‌ترین امپراتوری مالی متعلق به شخص خامنه‌ای باشد! البته یکی از ۱۵ امپراتوری مالی  - تجاری- صنعتی خامنه‌ای و زیرنظر مستقیم مخبر معاون رئیسی جلاد.بنیادی که خیلی خوب پول در می‌آورد، مالیات هم نمی‌دهد وبودجه دولتی هم می‌گیرد!!!

و اکنون فاش می‌شود که بنیاد برکت در نامه‌ای به بانک  مرکزی رژیم خواستار حذف نامش از لیست «ابربدهکاران» بانکی شده است.

نکته جالب آنکه؛ این کمپانی در نامه‌اش به بانک مرکزی منکر بدهکاری‌اش‌ نشده!

بلکه احتمال سوءاستفاده دشمنان را علت درخواست نامعقولش عنوان کرده است!‌

 

خبرهایی از دیگر نقاط جهان

رئیس‌جمهور فرانسه کابینه جدید خود را معرفی کرد. در این کابینه، خانم «کاترین کولونا» به‌عنوان وزیر خارجه جانشین ژان ایولودریان شد و در کنار اولین نخست‌وزیر زن فرانسه در ۳۰ سال گذشته قرار گرفت.

 

«جنیفر گرانهولم» وزیر انرژی ایالات متحده گفت، دولت بایدن احتمال تحریم کشورهای خریدار نفت روسیه در بحبوحه جنگ اوکراین را رد نمی‌کند، اما مراقب تأثیرات آن بر بازارهای نفت است.

مطالب مرتبط

بازداشت شماری از هموطنان اهل ملکشاهی به خاطر تظاهرات علیه گرانی

شکنجه و آمال خلیفه خمینی(۱۲) - کاظم مصطفوی

 

لطفا به اشتراک بگذارید: