اطلاعیه روابط عمومی سپاه پاسداران عصر یکشنبه پاسدار سرهنگ صیاد خدایی هدف ترور قرار گرفت ـ در یک نگاه

اطلاعیه روابط عمومی سپاه پاسداران  عصر یکشنبه پاسدار سرهنگ صیاد خدایی هدف ترور قرار گرفت ـ در یک نگاه  ـ۲خرداد۱۴۰۱

اطلاعیه روابط عمومی سپاه پاسداران خامنه‌ای: عصر یکشنبه در یکی از کوچه‌های منتهی به خیابان مجاهدین اسلام در شرق تهران، مدافع حرم، پاسدار سرهنگ صیاد خدایی هدف ترور قرار گرفت.

وحشت آخوند منتظری، دادستان کل رژیم: دشمنان امروز معیشت مردم را مورد تهاجم قرار داده‌اند. امروز وظیفهٔ ما در شناخت دشمن و شناخت برنامه‌های دشمن، بسیار خطیر و سنگین است.

رسانه‌های حکومتی: اجاره بهای مسکن در شرق تهران ۵۲درصد افزایش یافته است.

-پاک فطرت، عضو مجلس ارتجاع: شعارها و برنامه‌های وزارت مسکن دولت رئیسی ثمری برای مردم نداشت. کالاهای ساختمانی مثل کالاهای سوپرمارکتی در حال افزایش قیمت است.

سایت حکومتی تجارت نیوز از تورم نقطه‌ای ۴۹ و ۴دهم درصدی خوراکی‌ها خبر داد. تجارت نیوز نوشت: «به‌این ترتیب شهروندان برای خرید مواد غذایی و نوشیدنی نسبت به اردیبهشت ۱۴۰۰ باید ۴۹درصد پول بیشتری بپردازند».

همزمان با موج گرانی سرسام‌آور کالاهای اساسی توسط دولت رئیسی و نایابی نان و بسیاری از مواد غذایی، دستگاه تبلیغاتی رژیم موجی از فرافکنی درباره کمبود مواد غذایی در جهان به‌راه انداخته‌اند. اقدامی که پاسخ مردم در شبکه‌های اجتماعی را به‌همراه داشته که می‌گویند حتی در کشورهای جنگ‌زده همسایه هم خبری از نایابی و گرانی‌های مشابه در ایران نیست.

حقوق‌های ناچیز

خبری از افزایش حقوق نیست!

سایت حکومتی قدس آنلاین درباره وعده دروغ دولت رئیسی به کارگران نوشت: «در حالی که انتظار می‌رفت مبلغ جدید کمک هزینه مسکن کارگران تا پایان اردیبهشت به تصویب هیات وزیران برسد و در فیش حقوقی این برج کارگران اعمال شود اما کارگران باید هم‌چنان منتظر تصویب این مصوبه بمانند».

میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی رژیم هم درباره وعده افزایش حقوق بازنشستگان، زیرآب این وعده را زد گفت: «میزان افزایش حقوق باید در دولت و هیأت وزیران به تصویب برسد. این مصوبه هنوز تصویب نشده و به ما ابلاغ نشده است!».

آبله میمون

و آخرین خبر این ساعت: با شناسایی موارد جدید ابتلا به آبله میمون، سازمان بهداشت جهانی تأکید کرد که در نظر گرفتن اقدامات لازم برای مقابله با این بیماری ضروری است. به‌ویژه مواردی از ابتلا به آبله میمون در کشورهایی گزارش می‌شود که تا پیش از این سابقه ابتلا به این بیماری در آنها نبوده است.

تعداد موارد شناسایی شده ابتلا به این بیماری تا اول خرداد، ۹۲مورد ابتلای قطعی و ۲۸مورد مشکوک به ابتلا بوده است.

مطالب مرتبط
‌هلاکت پاسدار سرهنگ جنایتکار صیاد خدایی در تهران

هلاکت افسر نیروی انتظامی در شهرستان گلوگاه مازندران