سوزش رئیسی جلاد و سرکردگان سپاه از هلاکت پاسدار سرهنگ جنایتکار صیاد خدایی در تهران

هلاکت پاسدارسرهنگ جنایتکار صیادخدایی در تهران و زوزه‌های رئیسی جلاد وزارت‌خارجه و سرکردگان سپاه خامنه‌ای ـ ۲خرداد۱۴۰۱

رئیسی جلاد ـ ۲خرداد ۱۴۰۱:

پیگیری این جنایت که بدون تردید دست استکبار جهانی در این دیده می‌شود کسانی که در میدان شکست خوردند از نیروهای مدافع حریم به حرم و به این شکل می خواهند استیصال خودشان را نشان بدهند پیگیری جدی مسئولان امنیتی مورد تأکید من هست و تردید ندارم که انتقام خون پاک این شهید بزرگوار از دست جنایت‌کاران حتمی هست

سخنگوی وزارت امور خارجه رژیم: دشمنان قسم خورده نظام بار دیگر ذات شرارت بار خود را با ترور یکی از سپاهیان نشان دادند. این جنایت در حالی صورت می‌پذیرد که در کمال تأسف با حمایت و سکوت کشورهای مدعی مقابله با تروریسم همراه است.

پاسدار شریف، سخنگوی سپاه پاسداران: گروه‌های تروریستی به سزای عمل خود خواهند رسید. صیاد خدایی عمر خود را در صحنه‌های نیاز نظام و امنیت آن کرد و سرانجام هدف کینه اجیر‌شدگان نظام سلطه و صهیونیسم جهانی قرار گرفت.

پاسدار شکارچی، سخنگوی نیروهای مسلح تحت‌امر خامنه‌ای: ابعاد ترور صیاد خدایی در دست بررسی است و نتیجه آن متعاقباً اعلام خواهد شد. معمولاً دشمنان از هر طیفی دچار استیصال می‌شوند، دست به اقدامات تروریستی می‌زنند

نورنیوز وابسته به شورای عالی امنیت رژیم: اقدام تروریستی بعدازظهر یکشنبه در تهران و ترور صیادخدایی، عبور بدون محاسبه از خط قرمزی است که معادلات زیادی را تغییر می‌دهد. آمران و عاملان این جنایت هزینه سنگینی خواهند پرداخت.

خبرگزاری نیروی تروریستی  قدس ـ ۱خرداد ۱۴۰۱:

شبکه ۱۳ تلویزیون اسراییل مدعی شد فرد ترور شده مسئول انتقال فناوری موشکهای پیشرفته و دقیق به حزب‌الله بوده است.

اینتل تایمز دیگر رسانه اسراییل نوشت: اطلاعاتی که ما از حسن خدایی داریم آن است که وی یک سرتیپ! سپاه است که سال‌های اخیر خود را در محور سوریه و لبنان بوده و یا مسئول یکی از واحدهای تهاجمی نیروی قدس است و یا آن‌که در بخش لجستیکی که مقر آن در خاک سوریه است در قالب قاچاق سلاح و کمک به تولید موشکهای دقیق فعالیت می‌کرده است.

اینتل تایمز در ادامه آورده فرد ترور شده در تهران احتمالاً در فعالیت‌های پهپادی مشارکت داشته است! هم‌چنین احتمالاً عضو واحد ۸۴۰، یگان اصلی فعال در سوریه بوده است.

کانال ۱۲ اسراییل نیز مدعی شد سرهنگی که در تهران ترور شد مسئول طراحی حملات تروریستی و ربایش اسرائیلی‌ها بود!

الون بن دیوید خبرنگار شبکه ۱۳ تلویزیون اسراییل هم مدعی شد صیاد خدایی عامل اصلی ترور اتباع اسراییل و ژنرال آمریکایی در آلمان بود!

مطالب مرتبط 

‌هلاکت پاسدار سرهنگ جنایتکار صیاد خدایی در تهران

هلاکت پاسدار سرهنگ جنایتکار «صیاد خدایی» در تهران