تشدید توطئه‌های رذیلانه وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران علیه اعضای شورای ملی مقاومت

اطلاعیه شورای ملی مقاومت ـ تشدید توطئه‌های رذیلانه وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران علیه اعضای شورای ملی مقاومت ـ ۳۱خرداد۱۴۰۱

رژیم ضد بشری آخوندی از ضربات کانون‌های شورشی در نقاط مختلف کشور و بخصوص از تسخیر سایت‌های شهرداری تهران و از کارانداختن دوربین‌های ارگانهای سرکوبگر به خود می پیچد. چمران رییس شورای شهر رژیم در تهران بعد از ۱۷ روز اعتراف کرد که هنوز”سامانه های” شهرداری از دور خارج است و ”برخی دفاتر الکترونیک در دادن نقشه و گرفتن جواب مشکل دارند”. به این ترتیب ادامه اخاذی های از مردم و دریافت بسیاری از عوارض و جریمه ها از سوی شهرداری هنوز امکانپذیر نیست.  در چنین شرایطی سایبری وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران ترفندها و تو‌طئه های خود علیه اعضای شورای ملی مقاومت ایران را تشدید کرده است.

۱-یکشنبه شب ۲۹ خرداد سایبری آخوندها با هک کردن تلگرام هنرمند مبارز آقای امیر آرام پیامهای مجعولی به اسم او برای افراد زیادی ارسال کرد.

۲-دوشنبه ۳۰ خرداد اطلاعات آخوندها با یک ایمیل شبیه به ایمیل آقای حسین مهدوی دبیر شورا برای شماری از اعضای شورا از جمله خانم سوسن عضدانلو، خانم فلورصدودی و آقای حسین فرشید فرستاد و نوشت: «باسلام ودرود، ساعت جلسه دبیرخانه امروز کمی تغییر دارد. این برنامه ازساعت ۱۷ به وقت پاریس آغاز میگردد ولی اتاق زوم ازساعت ۱۱۳۰باز خواهد بود که این تغییر برای بالابردن کنترلهای فنی است. درصورت لزوم و هماهنگی های بیشتر، برادران شورا با شما تماس خواهند گرفت». در این ایمیل از اسم madhavi استفاده شده و جای حرف h وd عوض شده است.

۳- بعد از ظهر دوشنبه۳۰ خرداد یک مأمور وزارت اطلاعات که خودش را با نام ”محمد“ از طرف دبیرخانه شورا معرفی میکرد، با آقای فرشید تماس گرفت و گفت ”محسن عباسی“ می‌خواست با شما صحبت کند اما چون الآن مشغول است پیغام داد که امروز برای جلسه شورا زودتر بیایید و میخواهد در رابطه با  هک تلگرام امیر آرام  باشما صحبت کند. آقای فرشید که به این فرد مشکوک شده بود میگوید گوشی را به خود محسن بده اما مزدور مربوطه طفره میرود و آقای فرشید تماس را قطع میکند.

کمیسیون امنیت و ضد تروریسم شورا توجه عموم هموطنان بویژه هواداران و پشتیبانان مقاومت را به رذیلت‌های سایبری رژیم آخوندی جلب می‌کند. از پاسخ دادن به ایمیل‌ها و تلفن‌های مشکوک خوداری کنید و هرگونه تماس و ایمیل نامشخص و ناشناس و نامطمئن تحت عنوان شورای ملی مقاومت یا مجاهدین را بلادرنگ با نمایندگی‌های شورا و دفاتر مجاهدین در میان بگذارید.

 

شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضد تروریسم

۳۱  خرداد ۱۴۰۱

 

مطالب مرتبط

کارزار بزرگ افشای اطلاعات قضاییه جلادان توسط مقاومت ایران ـ شماره۶

 تشدید توطئه‌های رذیلانه وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران علیه اعضای شورای ملی مقاومت