زوزه‌های وحشت امام جمعه‌های خامنه ای از مجاهدین

ناله های وحشت امام جمعه‌های خامنه ای از مجاهدین  ـ ۴تیر۱۴۰۱

آخوند  محمدی لائینی امام جمعه ساری:

امروز منافقین در دامن همان آمریکا و همین دو سه تا کشوری رو که همیشه این ها به دنیا میخواهند سلطه داشته باشند.

 امروز منافقین در دامن این‌ها منافقینی که ۱۲ هزار یا ۱۷ هزار ترور کور در اینجا انجام دادند و امروز هم که در کشورهای غربی و آمریکا دارند عمدتاً در فضای مجازی دزدی اطلاعات، استراق سمع ،جاسوسی، تحریک آمریکا و کشورهای غربی به اینکه به ملت ایران فشار بیاورند تحریم‌ها را بیشتر بکنند و متاسفانه با یک جریان هایی همسویی که در داخل وجود دارند اینها کنار همدیگر و بسیاری از این مصیبت ها و دشواری ها و مصائب را اینها به وجود آوردند و مدعی حقوق بشر هم هستند پول و امکانات شان را هم کشورهای غربی می دهند.

آخوند محمودی امام جمعه خامنه‌ای در اصفهان:

ما باید در طول این دهه ها ایشان را از این مظلومیت خارج کنیم تبیین کنیم نسل جدید ما بداند که دشمنان قسم خورده انقلاب منافقین کوردل  چنین جنایات هایی را در این کشور و این انقلاب ایجاد کردند باید اینها بدانند منافقین چی کار کردند چند هزار نفر را و شخصیت ها را به شهادت رساندند.

آخوند عاملی امام جمعه خامنه‌ای در اردبیل:

الان پارلمان اروپا میاد میگه ،تضمین میکند سلامتی و امنیت  اینها را ، اردوگاه لیبرتی در عراق یادتان هست؟ بیانیه دادند، نفراتی‌ که آن بیانیه را دادند میٰدانید کی‌ها هستند؟ کمیته امور سیاسی دموکراسی  اروپا است، این چه انتخابی و این چه  نماینده ای است؟

آگاه باش  همه اینها را دنبال کنی، میرسی به آلبانی ، اینها جمع شدند در آلبانی، دولت آلبانی به این ها سوله داده، نمیدانم چه سوله بزرگی ، بله ، بگذار الان  یک حرف تعجب‌آور بگویم:

 دیروز مایک پنس معاون ترامپ ، به آلبانی رفته است، آن منافقان را آنجا جمع کرد،، شروع کرد  به فحش دادن،  شنیدنی است، این زمانی معاون ترامپ بود ،آمد با آرزوهای شومش ترامپ را تشویق کرد که از برجام خارج شو،،

 

مطالب مرتبط

زوزه‌های وحشت ـ روی خط ایران

زوزه‌های پرسوز از دیدار مایک پنس با خانم مریم رجوی در اشرف۳