استیو مک کیب ـ تروریست‌ها را آزاد نکنید ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ استیو مک کیب: تروریست‌ها را آزاد نکنید ـ ۱۳تیر۱۴۰۱

استیو مک کیب، نماینده مجلس عوام انگلستان: تروریست‌ها را آزاد نکنید.  امیدوارم دولت بلژیک در رابطه با هرگونه معامله شتابزده که زندانیان تروریست را به ایران بر می‌گرداند، به دقت فکر کند.  این کار آزاد کردن آنها محسوب میشود و به دیکتاتوری رژیم ایران اجازه می‌دهد به تروریستهایش در آینده ضمانت بدهد که بخاطر اقداماتشان از مجازات معاف خواهند شد.

اعتراض تئو فرانکین، نماینده پارلمان و وزیر سابق مهاجرت بلژیک به مماشات شرم‌آور با رژیم آخوندی: در مورد تبادل زندانیان قریب الوقوع بین بلژیک و رژیم ایران: «من شوکه شدم. این مسأله نباید اتفاق بیفتد».

یاران شورشگر  علیه لایحه شرم آور انتقال تروریستها به رژیم آخوندی تظاهرات کردند.

الحدث: اپوزیسیون ایران در کانال تلگرامی قیام تا سرنگونی اعلام کرد سایت‌ها و منظومه‌های سازمان همکاری و روابط اسلامی وابسته به رژیم ایران را تسخیر کرده‌ و در آن تصاویر علی خامنه‌ای با ضربدر قرمز بر روی آن و تصاویر رهبری اپوزیسیون ایران مسعود و مریم رجوی و شعارهای مرگ بر خامنه‌ای و درود بر رجوی را پخش کرده است.

روزنامه عکاظ عربستان:‌ گروه  ”قیام تا سرنگونی“ وابسته به سازمان مجاهدین خلق  ایران در حساب توئیتری خود از تسخیر ٦ سایت و ١٥ سامانه سازمان صدور فرهنگ ارتجاعی تحت نام اسلام و جایگزینی صفحات اول آنها با عکسهای رهبری مقاومت و شعارهایی علیه خامنه‌ای خبر داد.

دژخیمان خامنه ای روز شنبه یک زندانی را در زندان زابل اعدام کردند.

یک زندانی محکوم به اعدام در زندان قزل‌حصار، در اعتراض به شرایط طاقت فرسای زندان اقدام به خودکشی کرد.

بر اثر ریزش ساختمانی متروکه  در سنندج شش تن زیر آوار مانده‌اند.

به دلیل آلودگی هوا روز دوشنبه تمام ادارات و بانکها و مراکز آموزشی استان البرز تعطیل است.

در تهران نیز تمامی مقاطع تحصیلی به دلیل آلودگی هوا تعطیل است.

اجاره ۲ میلیونی برای زندگی در اصطبل و گاوداری

 سایت حکومتی تجارت‌نیوز: بیش از ۱۵۰ نفر در حاشیه اصفهان در اصطبل، گاوداری و کوره‌خانه زندگی می‌کنند. اجاره این مکان‌ها نیز به ۱۰ تا ۱۵ میلیون رهن و یک و نیم  تا دو میلیون تومان اجاره ماهانه نیاز دارد.  برای اتاق‌های کوچک و تاریکی که نه پنجره دارد، نه آب و نه برق. فاصله اصطبل تا مرکز شهر(اصفهان) کمتر از ۱۰ دقیقه است. مجتبی یوسفی، عضو کمیسیون عمران مجلس ارتجاع گفت: «۲۰ میلیون نفر در کشور حاشیه‌نشین هستند».

پزشکیان عضو مجلس ارتجاع: «ما با مشکل مهاجرت اساتید دانشگاه ها به دلیل حقوق مواجه هستیم. بسیاری از اساتید برای خروج از کشور درخواست کردند».

آخوند طیبی‌فر جانشین نمایندگی خامنه‌ای در سپاه: اجازه نخواهیم داد تا ویروس و موریانه‌ای وارد سپاه شده و شاکله این نیرو را مورد هجمه قرار دهد. در این مجموعه باید نیروهایی تربیت پیدا کنند تا بدون ترس و واهمه دست روی ماشه داشته باشند.  ما امروز بیش از هر زمان دیگر در برابر همه توطئه‌های دشمنان به تقویت روحیه نیاز داریم.

اعتراف محمد دادکان  رئیس سابق فدراسیون فوتبال رژیم:  می‌گوید عدالت، عدالت، عدالت! کدام عدالت؟ ۵ قلم کالایی که می‌خواست گران شود به ۲۰۰ قلم کالا رسید. هر کس هم حرف بزند ضد انقلاب است؟ هر کسی حرف بزند ضد دین است؟ آن دینی که تو می‌گویی را کسی قبول ندارد. همه  چیز را برای خودشان می‌خواهند.

مردم روستای سایه خوش در استان هرمزگان نسبت به عدم رسیدی پس از زمین لرزه ۶ و ۳ هم ریشتری در این منطقه معترضند.

یک هموطن:‌ وعده می دهند. وعده سر خرمن

یک هموطن دیگر:‌ این بلا به سر من آمده این خونه این زندگی یعنی هیچی نیست. خودمم با این پیراهن. این هم همسایه‌مون این هم زن و بچه‌مون هیچ کمکی به جز کمکهای مردمی هیچ کمکی به ما نبوده.

 یک هموطن دیگر: ‌آمدند اینجا و رفتند برای خودنمایی آمدند اینجا....

 

مطالب مرتبط

استیو مک کیب: تروریست‌ها را آزاد نکنید

مهم‌ترین اخبار ایران و جهان در ۶۰ثانیه – یکشنبه ۱۲تیر ۱۴۰۱

زمین‌ لرزه‌یی به قدرت ۶ و یک دهم ریشتر استان هرمزگان را لرزاند ـ در یک نگاه