سخنرانی جان برد در اجلاس کهکشان مقاومت ایران و ارتش آزادی ـ می‌توان و باید

سخنرانی جان برد  وزیر خارجه کانادا (۲۰۱۵) در اجلاس کهکشان مقاومت ایران و ارتش آزادی ـ می‌توان و باید ـ ۹مرداد۱۴۰۱

می خواهم به شما بگویم، بسیار عالی است که دوباره به اشرف۳ برگشتم. بسیار عالی است که توان و انرژی شما را احساس می‌کنم. زیرا زمان تغییر فرا رسیده است.

بسیار خوشحالم که همراه من تعداد زیادی از نمایندگان پارلمان از احزاب مختلف از مناطق مختلف کانادا هستند و می‌خواهند حمایت خود را از شما، و از مردم ایران و برای آزادی ایران اعلام کنند

حضور در اینجا باعث افتخار ما است. می‌خواهم به شما بگویم، در کانادا، ما شجاعت مردم ایران را که علی‌رغم سرکوب وحشیانه به‌مدت بیش از ۴۰سال طولانی، شجاعت ایستادگی در برابر متعصبان مذهبی، در برابر فاشیست‌های مذهبی حاکم در تهران را دارند تحسین می‌کنیم. شمار زیادی از مردم ایران برای آزادی، حقوق‌بشر، و برای دموکراسی می‌جنگند.

خواسته اصلی آنها تغییرات بنیادی است. مردم ایران خواهان تغییر رژیم هستند. آنها خواهان پایان دادن به این رژیم فاسد و نالایق هستند. آنها خواهان پایان دادن به حمایت از تروریسم هستند. آنها خواهان پایان دادن به برنامه هسته‌یی هستند. آنها می‌خواهند به این رژیم شریر پایان دهند.

تلاشهای کانونهای شورشی وابسته به سازمان مجاهدین خلق ایران در سراسر ایران هم تاثیرگذار و هم بسیار الهام‌بخش است. دانشجویان، معلمان، سندیکاها، بازنشستگان، هر چه بیشتر به آنها می‌پیوندند و شبکه گسترده‌یی ایجاد می‌کنند و در گوشه و کنار ایران پشتوانه مردمی ایجاد می‌کنند. شجاعت و تلاش آنها در حال نتیجه دادن است. این رژیم متزلزل و در ضعیف‌ترین نقطه خود از زمان انقلاب در سال۱۹۷۹ (۱۳۵۷) قرار دارد. و بگذارید به شما بگویم که بادهای تغییر به سوی ایران در حال وزیدن است

سپاه پاسداران، آخوندها و کسانی که آنها را حمایت می‌کنند باید بدانند که روزهایشان به شمارش افتاده است. و زمان آن فرا رسیده است که بروند.

شورای ملی مقاومت ایران و طرح ده ماده‌ای آن مردم ایران را به آینده‌ای بسیار روشن‌تر هدایت خواهد کرد. من و همه ایرانیان تبعیدی در کنار شما که در گوشه و کنار ایران برای تغییر می‌جنگید ایستاده‌ایم.

می‌خواهم به‌طور ویژه به کار و تلاش تک‌تک شما در اشرف سه ادای احترام کنم. شجاعت و عزم شما برای من و بسیاری از مردم جهان الهام‌بخش است.

دوستان! یک نفر هست که آخوندها از او بیشترین ترس را دارند. ترس آنها دلیل بسیار خوبی دارد. چرا آنها نمی‌گذارند یک زن کاندید ریاست‌جمهوری شود؟ .

این رهبر جنبش شماست، زنی که نمی‌ترسد، زنی است که کوتاه نمی‌آید و زنی که تا پایان راه ادامه خواهد داد.

من به رهبر شما ادای احترام می‌کنم. ادای احترام می‌کنم به کسی که او را دوست خطاب می‌کنم. مریم رجوی!، شما برای همه ما الهام‌بخش هستید. شما امروز اینجا الهام‌بخش همه ما هستید. ما به‌عنوان دوستان شما در کانادا پشت شما نمی‌ایستیم. دوستان شما در مبارزه بزرگ تان برای آزادی شانه به شانه شما می‌ایستند.

اکنون، در حالی که عاشق دیدار اشرف سه هستم، بزرگترین آرزویم این است که سال آینده در ایران آزاد شما را ملاقات کنم. ایرانی در آزادی و دموکراسی. ایرانی با یک اقتصاد پررونق. ایرانی که دوباره یکی از ملتهای بزرگ جهان خواهد بود. ایرانی بدون فساد، و ایرانی که نقش مثبتی در منطقه خواهد داشت. و ایرانی که آزادی را به مردم ایران باز خواهد گرداند و از همه مهمتر، ایرانی بدون حاکمیت آخوندها. از استقبال گرم شما بسیار سپاسگزارم.

حاضر حاضر حاضر

 

مطالب مرتبط

جان برد ـ به فراخوان یانس یانشا برای محاکمه رئیسی باید مدال افتخار داده شود

برگزاری کهکشان مقاومت ایران و ارتش آزادی با شرکت هموطنان و شخصیت‌های سیاسی از ۱۰۱کشور جهان

لطفا به اشتراک بگذارید: